reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Nie będzie drugiego.
Nigdy w życiu nie wpakowałabym się w te okrutną walkę gdybym jedno już miała przysięgam
Tez tak kiedyś mówiłam i wystarczy popatrzeć jaka jestem żałosna , mam 36 i test noszę cały dzień w torebce i co chwilę parze na niego jakby z tej bieli miał wylecieć bocian z bobasem 🤷🙈
 
Tez tak kiedyś mówiłam i wystarczy popatrzeć jaka jestem żałosna , mam 36 i test noszę cały dzień w torebce i co chwilę parze na niego jakby z tej bieli miał wylecieć bocian z bobasem 🤷🙈
Uprzejmie proszę się natentychmiast od siebie odpierniczyc i się tak do siebie nie odzywać!!!! Nie zgadzam się żebyś wyzywała moja internetowa koleżankę 😀🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️
 
Uprzejmie proszę się natentychmiast od siebie odpierniczyc i się tak do siebie nie odzywać!!!! Nie zgadzam się żebyś wyzywała moja internetowa koleżankę 😀🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️
No dobra już potrzebuje rajstopy ... Ale bez kitu to jest takie smutne , cały dzień boli mnie brzuch jak na @ a zamiast tego mam powódź białego śluzu przez co ci chwilę biegam patrzeć czy to już 🤨
 
reklama
Jestem lekko podminowana.
Mąż dostał aneks do umowy i wychodzi na to, że będzie zarabiał mniej ode mnie, generalnie pracuje wiele lat w jednej firmie.
W sumie to wszyscy u nich dostali takie aneksy.
I jak rozumiem kryzys, tak nie czaję obniżenia stawki, bo z dobrej stawki godzinowej wpada w stałą pensję, co powoduje obniżenie wynagrodzenia.

Taki prezent na Święta.
Mam dość.
 
Do góry