reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Tez tak kiedyś mówiłam i wystarczy popatrzeć jaka jestem żałosna , mam 36 i test noszę cały dzień w torebce i co chwilę parze na niego jakby z tej bieli miał wylecieć bocian z bobasem 🤷🙈

Nie uważam, że to żałosne. Ja po prostu nie mam tyle siły, wiem że jedno zdrowe dziecko będzie spełnieniem naszych marzeń i więcej nie dam rady. Teraz napędza mnie to pragnienie, ale jak już je kiedyś spełnię to złożę broń dla swojego zdrowia psychicznego
 
reklama
Jestem lekko podminowana.
Mąż dostał aneks do umowy i wychodzi na to, że będzie zarabiał mniej ode mnie, generalnie pracuje wiele lat w jednej firmie.
W sumie to wszyscy u nich dostali takie aneksy.
I jak rozumiem kryzys, tak nie czaję obniżenia stawki, bo z dobrej stawki godzinowej wpada w stałą pensję, co powoduje obniżenie wynagrodzenia.

Taki prezent na Święta.
Mam dość.
Naprawdę, masakra jakaś to powinna być podwyżka 😪. Przecież inflacja itd. Jak obniżka z jakiej racji, czy obniża mu obowiązki
 
Dziewczyny, zrobiłam testy❤️
Tym samym żegnam się z Wami i trzymam za Was wszystkie kciuki z całej siły😍😍
 

Załączniki

  • IMG_1063.jpeg
    IMG_1063.jpeg
    38,9 KB · Wyświetleń: 147
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️
 
reklama
Do góry