reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Wysyłam serduszka szczęścia- nie wracaj tu więcej, chyba tylko pocieszyć się z nami dobrymi inf 🍀🍀🌈🥰

@LadyCaro zrób test 🤞🤞 mowi Ci to osoba testujaca czasami w 2 dzień @ 😂😁 tu nie chodzi o nakręcanie się a o upewnienie się😊
 
reklama
Wysyłam serduszka szczęścia- nie wracaj tu więcej, chyba tylko pocieszyć się z nami dobrymi inf 🍀🍀🌈🥰

@LadyCaro zrób test 🤞🤞 mowi Ci to osoba testujaca czasami w 2 dzień @ 😂😁 tu nie chodzi o nakręcanie się a o upewnienie się😊
nie no, zrobię napewno, może wywołam okres tym :D ja lubię sikać na testy, więc nie mam z tym problemu
 
A ja z kolei nie lubię, ale może warto wypracować sobie jakieś pozytywne skojarzenie 😄
Tylko jak to zrobić skoro wynik za każdym razem nie pozostawia złudzeń 😉…?
ja właśnie lubię sikać dlatego, że nie mam złudzeń dzięki temu. Jakbym testowała w terminie miesiaczki to by w mojej głowie takie wyobrażenia już się potworzyły, ze ten jeden biały test to by był ogromny zawód.
A jak od 9dpo jest codzień biały to się zawód rozkłada na kilka dni 😂
 
ja właśnie lubię sikać dlatego, że nie mam złudzeń dzięki temu. Jakbym testowała w terminie miesiaczki to by w mojej głowie takie wyobrażenia już się potworzyły, ze ten jeden biały test to by był ogromny zawód.
A jak od 9dpo jest codzień biały to się zawód rozkłada na kilka dni 😂
Coś w tym jest, ale ja wolę nie generować tyle odpadów i chyba szkoda kasy 😁.
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Wyglada legitnie! Będziesz jeszcze robiła przyrosty czy czekasz na wizytę?
 
reklama
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Eeno eno a gdzie podsumowanie :D
Złoty środek, magiczna pigułka, nowy suplement czy co :D Ja też już bym chętnie uciekła ze staraczek 😅 Coś inaczej było w udanym cyklu?
 
Do góry