reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Daj znać po wizycie, zdrówka 💚🍀
Dziękuje😘dam na pewno znać co tam wyszło,w piątek jestem umówiona na badania TSH też,a z tymi bakteriami mam nadzieje ze nic takiego to nie jest poważnego ale dobrze wiedzieć bo mogę zacząć jak najszybciej z tym walczyć i zwiększa to wszystko tez na pewno szanse na ciąże,dziwna sprawa bo nic praktycznie już dziś nie czuje żeby było nie tak a pomimo to jakaś bakteria niby jest ale super ze o tym wiem bo mogę działać świadomie i leczyć to jak najszybciej ✊ cieszę sie ze trafiłam na tą grupę bo pewnie gdyby nie wy to bym nie myślała o tym żeby badać hormony jakieś czy co kolwiek innego tylko po prostu bym starała sie zachodzić w ciąże bez wiedzy czemu nie wychodzi..
 
Hej dziewczyny ❤️ po 15 tc chyba do was wracam. Chyba bo jeszcze nie wiem czy znów z mężem spróbujemy. Na razie jest smutek i rozpacz.

Strasznie mi przykro kochana 😞.
Wiem co czujesz, pierwsza ciąża u mnie zakończyła się w 13-stym tygodniu.
Nie wiem która to Twoja ciąża, ale podnieśliśmy się z tego po jakimś czasie, niestety za mną już kolejne 3 poronienia wczesne.
Jednak! Teraz robimy pakiety badań, trafiliśmy na lekarza, który chce zbadać wszystko.
Wiem jak to boli, jednak podniesiecie się ❤️.
My nie tracimy wiary.
 
Hej dziewczyny ❤️ po 15 tc chyba do was wracam. Chyba bo jeszcze nie wiem czy znów z mężem spróbujemy. Na razie jest smutek i rozpacz.
Bardzo, bardzo Cię tulę. Przesyłam moc dobrych myśli- niech Cię, Was nie opuszczają.
Wiem, co przeżywasz, przeżywacie- przytulam wirtualnie.
I Love You Hug GIF by RainToMe
 
Dziękuje😘dam na pewno znać co tam wyszło,w piątek jestem umówiona na badania TSH też,a z tymi bakteriami mam nadzieje ze nic takiego to nie jest poważnego ale dobrze wiedzieć bo mogę zacząć jak najszybciej z tym walczyć i zwiększa to wszystko tez na pewno szanse na ciąże,dziwna sprawa bo nic praktycznie już dziś nie czuje żeby było nie tak a pomimo to jakaś bakteria niby jest ale super ze o tym wiem bo mogę działać świadomie i leczyć to jak najszybciej ✊ cieszę sie ze trafiłam na tą grupę bo pewnie gdyby nie wy to bym nie myślała o tym żeby badać hormony jakieś czy co kolwiek innego tylko po prostu bym starała sie zachodzić w ciąże bez wiedzy czemu nie wychodzi..
Lepiej teraz się wyzbyć tej bakterii niż byś miała w ciąży się męczyć 💚. Ja w czwartek idę zbadać tsh ponownie bo mam teleporade z endo, bo będę miała wprowadzana stymulację, więc raczej będziemy coś zbijać z tsh. Najlepiej chyba z rana badać, ale termin mam dopiero na 11🤷‍♀️, tyle, że na to badanie nie trzeba na czczo być.
 
@asiasiasia , @Jess30, czy byłyście w laboratorium? Dawajcie znać, jak badania.
No piękny ten 13. grudzień- życzę Wam dobrych przyrostów i nudnych ciąż.

@ZuKinia22 , dołączysz do koleżanek, czy przepadłaś, jak kamień w wodę?
ja bete moge zrobic dopiero sroda albo piatek. Ale niestety bede wtedy w pracy. Mam nadzieje ze bedzie ok. Troszke pobolewa mnie brzuch ale nie jakos mocno
 
reklama
Do góry