reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
wszystko będzie dobrze!

Jakieś wskazówki na ten szczęśliwy cykl które możemy kopiować? 🤩
olac... Wszytsko olalam kochalam sie kiedy chcialam. Odstawilqm luteine batalam tylko kwas foliowy. Poznalam nowe technikk dla mnie kochania. I nawet nie wiem.kiedy mialam plodne ;p wiedzialam tylko ze 15 miala przyjsc @.
 
olac... Wszytsko olalam kochalam sie kiedy chcialam. Odstawilqm luteine batalam tylko kwas foliowy. Poznalam nowe technikk dla mnie kochania. I nawet nie wiem.kiedy mialam plodne ;p wiedzialam tylko ze 15 miala przyjsc @.
kurcze zazdroszczę! Ja chyba jednak jeszcze nie moge przestać myśleć kiedy najlepiej w jajo strzelać i jak wysoko nogi trzymać po (tak wiem że to prawdopodobnie nic nie daje) 🤦🏻‍♀️
 
kurcze zazdroszczę! Ja chyba jednak jeszcze nie moge przestać myśleć kiedy najlepiej w jajo strzelać i jak wysoko nogi trzymać po (tak wiem że to prawdopodobnie nic nie daje) 🤦🏻‍♀️
Ty dopiero zaczynasz.

Jak obserwuję forum, to widzę, że tego typu rozterki dotyczą staraczek z mniejszym doświadczeniem.

Po ponad dwóch latach starań po seksie to ja myślę jedynie o papierosku😁.
 
Ty dopiero zaczynasz.

Jak obserwuję forum, to widzę, że tego typu rozterki dotyczą staraczek z mniejszym doświadczeniem.

Po ponad dwóch latach starań po seksie to ja myślę jedynie o papierosku😁.
coś w tym jest, chyba rzeczywiście jak się zaczyna i od razu nie wychodzi to człowiek może trochę panikuje ...

Tak w ogóle pomyślałam że dobrze że nie czyta tego mój mąż! Oczywiście mamy przyjemność, seks jest tylko gdy oboje tego chcemy i mamy ochotę ale jednak w tyle glowy mam te testy owulacyjne i to by ulozyc się w pozycji spermo-pułapki tuż po 😎
 
olac... Wszytsko olalam kochalam sie kiedy chcialam. Odstawilqm luteine batalam tylko kwas foliowy. Poznalam nowe technikk dla mnie kochania. I nawet nie wiem.kiedy mialam plodne ;p wiedzialam tylko ze 15 miala przyjsc @.

Za polecenie odpuszczenia to jednak podziękujemy 😂
 
reklama
Do góry