reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

olac... Wszytsko olalam kochalam sie kiedy chcialam. Odstawilqm luteine batalam tylko kwas foliowy. Poznalam nowe technikk dla mnie kochania. I nawet nie wiem.kiedy mialam plodne ;p wiedzialam tylko ze 15 miala przyjsc @.
U nas to jest 15 miesiąc starań jakos. Co zrobiliśmy inaczej to przed stosunkiem parter pił 2 tabletki ACC i tak przez te kilka dni płodnych. Poza owulacja seksu prawie nie było 🙈
 
reklama
Lepiej teraz się wyzbyć tej bakterii niż byś miała w ciąży się męczyć 💚. Ja w czwartek idę zbadać tsh ponownie bo mam teleporade z endo, bo będę miała wprowadzana stymulację, więc raczej będziemy coś zbijać z tsh. Najlepiej chyba z rana badać, ale termin mam dopiero na 11🤷‍♀️, tyle, że na to badanie nie trzeba na czczo być.
No i super,trzymam kciuki żeby wszystko poszło po myśli 🥰
 
Jakoś dziwnym trafem niektóre po ujrzeniu dwóch kresek zapominają, że cykl temu panikowały.

I potem twierdzą, że odpuściły.
tak właśnie dziś rano nosiłam się z napisaniem kilku słów na ten temat, a potem stwierdziłam, że nie będę sobie nerwów strzępić... Panika, ja nigdy nie bede mieć dzieci, lekarz dał mi 3 miesiące a potem monitoring, dramat. I zaraz znika. A my zostajemy. Kolejny miesiąc, koljeny rok. To chyba już nie na moje nerwy...
 
coś w tym jest, chyba rzeczywiście jak się zaczyna i od razu nie wychodzi to człowiek może trochę panikuje ...

Tak w ogóle pomyślałam że dobrze że nie czyta tego mój mąż! Oczywiście mamy przyjemność, seks jest tylko gdy oboje tego chcemy i mamy ochotę ale jednak w tyle glowy mam te testy owulacyjne i to by ulozyc się w pozycji spermo-pułapki tuż po 😎
Mój nie czyta, a sam mi robi spermo-pułapkę z siebie.

Wczoraj tak zrobił i po dobrych 5 minutach: „Dobra, to już chyba wleciało, co miało wlecieć. Teraz idziemy się myć i zapalić.”
 
Jakoś dziwnym trafem niektóre po ujrzeniu dwóch kresek zapominają, że cykl temu panikowały.

I potem twierdzą, że odpuściły.

Nie wierzę w cudowne odpuszczenie.
Skoro u kogoś jest problem medyczny nie wiem nie ma owu to jak odpuści to na pewno zajdzie.
Jak słyszę rady trzeba odpuścić to mam ochotę taka osobe strzelić w łeb.
 
reklama
Moja koleżanka ma dziecko z in vitro. Przyczyną były słabe plemniki męża. Zrobili 3 inseminacje, nie udało się i zdecydowali sie na in vitro. Jaka radą mnie uraczyła? Musisz odpuścić. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Disapointed Facepalm GIF by Antonio Banderas
 
Do góry