reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

reklama
Czy któraś z Was robiła badanie drożności jajowodów z użyciem Lipiodlu po cp?
Jeśli tak to gdzie i po jakim czasie?
 
Czy któraś z Was robiła badanie drożności jajowodów z użyciem Lipiodlu po cp?
Jeśli tak to gdzie i po jakim czasie?
Ja się dowiadywałam ze dobrze jest zrobić badanie sono HSG, po jakim czasie pewnie zdecyduje ginekolog, ale znajoma robiła 6mscy po ciąży pozamacicznej żeby moc się odrazu starać o dziecko

Ile kazali Ci czekać po mtx?
 
Ja się dowiadywałam ze dobrze jest zrobić badanie sono HSG, po jakim czasie pewnie zdecyduje ginekolog, ale znajoma robiła 6mscy po ciąży pozamacicznej żeby moc się odrazu starać o dziecko

Ile kazali Ci czekać po mtx?
W Irlandii, tutaj gdzie mieszkam zalecaja poczekac 3 miesiace po mtx, ze staraniem. Wiem, ze w Polsce 6 miesiecy.
Niestety nie robia tutaj drożności przy uzyciu Lipiodolu, ktory wedlug badan ma lepsze rezultaty jesli ktos ma endometrioze.
Lekarz zaleca mi sparwdzanie droznosci po 6 tyg od czasu kiedy beta spadnie do 0.
 
W Irlandii, tutaj gdzie mieszkam zalecaja poczekac 3 miesiace po mtx, ze staraniem. Wiem, ze w Polsce 6 miesiecy.
Niestety nie robia tutaj drożności przy uzyciu Lipiodolu, ktory wedlug badan ma lepsze rezultaty jesli ktos ma endometrioze.
Lekarz zaleca mi sparwdzanie droznosci po 6 tyg od czasu kiedy beta spadnie do 0.
O to widzę ze w Irlandii szybciej i drożność tez szybko, w Polsce niby tez niektórzy zalecają czekać 3msce ale są tez tacy co mówią żeby czekać rok, ogólnie srednio większość co się spotkałam kaze 6mscy, a 3 msce bezwzględnie skuteczna antykoncepcja
 
W Irlandii, tutaj gdzie mieszkam zalecaja poczekac 3 miesiace po mtx, ze staraniem. Wiem, ze w Polsce 6 miesiecy.
Niestety nie robia tutaj drożności przy uzyciu Lipiodolu, ktory wedlug badan ma lepsze rezultaty jesli ktos ma endometrioze.
Lekarz zaleca mi sparwdzanie droznosci po 6 tyg od czasu kiedy beta spadnie do 0.
A mówili Ci w ile czasu beta powinna spaść do 0?
 
reklama
Do góry