reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

tzn juz jedno miałam po wypisie. Teraz drugie w piatek u mojego lekarza. Akurat dobrze bo przyszla miesiaczka wiec zobaczymy czy sie wchłonęło.
Skad dziewczyny wiecie, że to miesiaczka? Ja juz krwawie od prawie dwoch tygodni. Czy to jest tak, ze jak beta spadnie do 0 to pozniej pojawia sie miesiaczka?
 
reklama
tzn juz jedno miałam po wypisie. Teraz drugie w piatek u mojego lekarza. Akurat dobrze bo przyszla miesiaczka wiec zobaczymy czy sie wchłonęło.
Ja tez dostałam okres, ale i miesiąc temu dostałam tylko spóźnił się 5 dni, wtedy po kilku dniach wykryto ciąże pozamaciczna, 5tydzien. Oprócz tych dwóch krwawień które wyglądają jak miesiączka ciagle mam plamienia, codziennie.. teraz kończy się miesiączka i już widzę ze to nie koniec bo powraca plamienie, czy tez miałyście lub macie plamienia?
 
Skad dziewczyny wiecie, że to miesiaczka? Ja juz krwawie od prawie dwoch tygodni. Czy to jest tak, ze jak beta spadnie do 0 to pozniej pojawia sie miesiaczka?
Ja plamie cały czas, ale w te dni co czułam ze to okres był mocny jak okres i bolał mnie brzuch w pierwszy dzień jak zawsze przy okresie, i tak wgl po metotreksacie krwawienie się ogólnie nasiliło w stosunku do poprzednich dni, pojawiła się taka żywa krew a wcześniej plamienia były brunatne
 
Skad dziewczyny wiecie, że to miesiaczka? Ja juz krwawie od prawie dwoch tygodni. Czy to jest tak, ze jak beta spadnie do 0 to pozniej pojawia sie miesiaczka?
ja przy tej spadajacej becie w szpitalu mialam krwawienie. I oni to nazwali poronieniem. Na kontroli powiedziala lekarka ze miesiaczka przyjdzie do 8 tyg. I sie pojawila praktycznie regularnie do tamtego krwawienia
 
reklama
Do góry