reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

madzik czasami takie napisanie wyrzucenie z siebie tego pomaga ...
...napewno jutro będzie lepiej.
Jeśli na temat małrzeństwa to u mnie też nie za dobrze tzn wkurza mnie to że mój m też całymi dniami pracuje dziś np przyszedł o 19.00 z pracy i teraz już śpi a ja co chwila biegam do płaczącego Oliwiera od wczoraj jest strasznie niespokojny nie wiem co jest grane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:do tego dopiero co sutki podleczyłam i znów mnie zaczynają boleć bo on co chwila chce pić i go przystawiam i chyba z tego powodu on się może przejada i go brzuch boli .
Tak chciałam karmić piersią ale jak mam taką wieczorną i nocną jazdę to potem już mi się wszystkiego odechciewa.
dziś wieczorem wymiana zdań z moim m on twierdzi że jaka to ja mam robotę obiad ugotować posprzątać itd strasznie się na niego wkurzyłam już chyba nie pamięta jak byłam w szpitalu a on miał na głowie dom i 2 dzieci jeszcze i już narzekał że one to i tamto a ja mam 3 cały dzień na głowie :baffled:i już naprawde padam i niekiedy mm ochote wyjść ...
... ale znów jak jutro rano mały walnie mi uśmiech to wszystko przechodzi a wieczorem znów stresy i tak w kółko .
Teraz jeszcze doszła ta wysypka małego :no::no::no:
no i ja się też wyżaliłam :-)
 
reklama
Macierzyństwo daje nam w kosc ale mamusia masz raje dla tego jednego usmiechu warto.
A powiedzcie mi czy u was starsze dzieci tez sie zminiły bo moj Nikodem przechodzi samego siebie jest nieusłuchany a nie był taki nie daje sobie z nim rady wiem ze to zazdrosc ale ile to jeszcze potrwa
 
Tak szybko nadrobilam bo zmeczona jestem bardzo .
Z tymi chlopami to tak juz jest,moj tez twierdzi ze on bardziej zmeczony po calym dniu pracy ...a przeciez czlowiek nie lezy tylko ciezko tyra przy dzieciach..jak sie jedno nakarmi to drugie sie zaczyna przewijac i tak w kolko,do tego obiad,ale ja to nie gotuje codzien .Czesto kupujemy cos gotowego,a gdzie sprzatanie:baffled:,pranie,prasowanie:baffled: f przeciez my lezymy do gory nogami w domach ...(ironia);-).Nieraz to tak sobie mysle ze gdybym miala wybor to chcialabym byc facetem,oni maja lzejsze zycie.
U nas bylo wiecej spiec po pierwszym dziecku teraz jest o.k. wiec sie ciesze,moze juz jestesmy zaprawieni:-D w sytuacji.
Sara faktycznie Ty to nikogo nie pominiesz w odpowiedzi:-):tak:.
Jutro idziemy na badanie bioderek i juz mam stresa...aby mi moja mlodsza cora na ulicy nie uciekala,mam buggy board za wozkiem ale nie zawsze chce na nim jechac.
 
my dopiero na usg bioderek na 26 maja sie zalapaismy prywatnie do podobno dobrego ortopedy...

ja podobnie jak M*R zaprawiona juz w bojach z dziecmi wiec spiec mniej mamy z malzem ....

laktacje chyba uratowalam....zaczelam wiecej duzo wiecej pic i jesc mam ograniczona diete na maxa (ryzowe wafle, bulki, dzem, drobiowe miecho gotowane do picia woda masakra a i herbatka da dzieci rumiankowa.....)

biore witaminy ale i tak mleko do musze miec mega ubogie ech....


zastanawiam sie kto lepiej rozpozna co jest malemu czy to napewno skaza bialkowa czy normalny tradzik.... dermatolog czy allergolog?
 
Witajcie

Sara - pieska niestety nie udało sie złapac, za zadne skarby nie chciał wejsc do garazu wiec Paweł go tylko nakarmił, zostawił wode i dał mu spokój. Dziś znów siedzi tam gdzie zawsze;-) Wczoraj dzwonilismy jeszcze raz do schroniska ale kategorycznie odmówili przyjazdu dopóki go nie złapiemy - kurcze myslałam ze to oni sa od tego a nie zwalaja wszystko na zwykłych ludzi:baffled:

Byliśmy wczoraj u dermatologa i na szczescie na razie nie stwierdzono AZS ani skazy białkowej, tylko poprostu suchosc skóry. Dostalismy na to masc robiona i na ciemieniuche specjalna oliwke robiona i za wizyte zapł. tylko 60 zł:tak: a w aptece za te mascie robione niecałe 10:szok: normalnie byłam w szoku, nigdy jeszcze nie zostawiłam tak mało w aptece:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Zozstepami to jest tak jak Madzik pisze,ja tez mam brzuch jak tygrysek na piersiach tez mam ale kilka i nie zbyt widoczne.Brzuch to masakra i boczki tez.
Smaruje sie Ziajka ale czasami nie zawsze mi sie chce i nie zawsze mam czas albo zapomne:baffled:.
Karolka nie masz co sie stresowac,przeciez mleczka w piersiach nie wyczarujesz.
Ja tez sie nastawilam na karmienie piersia i a jednak sie nie udalo:no:.
Na pocztku plakalam przez to bo malego dostawialam,pobudzalam laktatorem i tak D**a.
Najwazniejsze jest aby dzidzia byla najedzona,oczywiscie jak masz jeszcze pokarm to karm tyle ile dasz rade:tak:

Ja mialam wczoraj wieczorem male spiecie z m:baffled::baffled::baffled:.
Tlumaczylam mu tyle razy ze jak maly zasnie to ma mu smoka wyciagnac z buzi bo potem nauczy sie spac ze smokiem a jak bedzie mu wypadal w nocy to tez bedzie sie budzil i wtedy trzeba bedzie wstawac za kazdym razem zeby mu wsadzic spowrotem tego smoka.
Wchodze do [pokoju maly spi a m przy komputerze pytam sie gdzie smoczek (bo zawsze klade sobie w lozeczku zebym miala pod reka jak w nocy wstaje)on mowi ze w lozeczku.
dopisze pozniej mam gosci narka
mialam dokonczyc
szukam lozeczku-nie ma:no:dotykam buzke malego a on ze smokiem spi:baffled:no jak sie wkurzylam to szok!!!!!!!!Tyle razy mu to powtarzalam a on swoje-normalnie jak grochem o sciane wrrrrrrrrrrrrrrr.
Gadam mu ze jak w nocy by mu wypadal to on wstaje.
Wczoraj juz pamietal:tak:.

Dziewczyny u nas tez sa zgrzyty czasami - ja gadam cos 10razy a do niego czasami nie dociera:baffled:i on mowi ze ja zrzedze.
Mowie zrob takj czy tak a on mnie nie slucha i zrobi inaczej a potem sie pyta-tak to mialo byc???albo cos w tym stylu.
Czasem poprostu wole cos przemilczec i sie nie locic
 
reklama
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :-) a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Do góry