reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kitki jak wyglada ta suchosc skory.. moja mala ma krostki i ostatnio tak jakby zamieniaja sie one w pomaranczowe plamy...;( mowia ze tradzik ale sama nie wiem..

Nadia ma taka sucha szorstka skóre, czasami jej peka na zgieciach (ale b rzadko), wyglada poprostu jak taka łuszczaca sie ale nie ma zadnych krostek, miała tez sucha buzie i na niej krostki ale to szybko wyleczyłysmy Oilatum Soft:-) z ciałkiem jest gorzej ale dzis po kapieli po raz pierwszy posmarowałam ja ta robiona mascia a ciemieniuche robiona oliwka i zobacze czy sa efekty. Malutka po tych wszystkich zabiegach pielegnacyjnych od razu zasneła:tak: dzieki czemu mama ma czas na internet:-D
 
reklama
heh Sara, tak to ja pisałam ze zazdroszcze Ci tego szybkiego terminu:-) ale nie w złym tego słowa znaczeniu;-) Ale Cie zrobili ale tak to juz z nasza słuzba zdrowia jest, w pn domagaj sie aby Cie teraz gdzies szybko wcisneli skoro przepadło to nie z Twojej winy, moze sie uda:tak:
 
Dziewczyny musze sie pochwalic dzis sie wazylam i jest o 2kg mniej czyli cala moja waga z przed ciazy osiagnieta huraaaaaaaaaaaaaaa. A nie odchudzam sie mały chyba wszystko wyciaga a głodna jestem tak ze bym konia z kopytami zjadła.
 
kasiulkaW gratuluję ;-)
Co do różnic w cenach to nie wiem skąd się one biorą, w moim "mieście" ;-) są 3 apteki obok siebie, i w jednej szczepionka 6w! jest za 190 zł a w drugiej za 170 :-D lub 175 nie pamiętam dokładnie, bo będę płacić za nią w piątek.
 
Kasiulka gratulacje!!!! Moja waga stoi w miejscu :wściekła/y: a jeszcze 10kg do zrzucenia:baffled:

Sara bądź stanowcza i twarda w poniedziałek! Muszą Ci dać wcześniejszy termin, przecież to nie z twojej winy nie odbyła się wizyta!

Kitki Gabrysia też miała taką bardzo suchą skórkę. Smarowałam ją robioną w aptece maścią (3% kwas borny z euceryną) i teraz ciałko ma idealne:-)
 
Kasiulka fajnie ze juz osiagnelas wage z przed ciazy bez zadnej diety.
Ja sie katuje 2tydzien dieta i jeszcze nie osiagnelam wagi z przed ciazy:baffled:
Sara tak jak dziewczyny pisza jak pojdziesz w poniedzialek nie daj sie zbyc tak latwo!!!
 
Tak,tak kochane,macie racje -wiem ze musza dac mi bliski termin bo ja osiwieje od tego czekania na wizyte.O swoich dylematach z neurologami napisalam tez dzis w watku o opiece nad maluszkami.
 
KasiulkaW ale masz fajnie z tą wagą, ja wczoraj wreszcie na kontroli byłam u gin po tych przejściach poodowych bo bałam się że może z drugim dzieckiembyć ciężko ale lekarz powiedziałże wszystko w najlepszym porządku i śmiało z drugim mam się nie bać że jestem jak "nowa" ha ha:-D:-D:-D ale w miejscu szwu czje tak jakby takie zdrętwiełe wy też tak macie??? po za ty jeszcze z mężem nic nie było bo bałam się do kątroli muszę sprawdzić jak będzie choć boje się troche:angry::angry::angry: Wagę też wczoraj u lekarza sprawdziłam odrazu 3 kg z przed ciąży ale ze 2 kg przytyłam przed więc muszę zrzucić 5 kg karmie piersią a waga staneła w miejscu czy to już tak będzie ?????:dry:po ciąży mam grubsze uda lekką fafdkę na brzuchu, boki i ręce jakieś przedramiora grubsze a tylko 3 kg na plusieDZIWNE!!!
 
Ja jak ostatnio sie wazylam to zostalo mi 6kg do wagi z przed ciazy.. Ale ze zanim zaszlam w ciaze to juz schdlam 4kg wiec jak zleca 2kg to bedzie dobrze. chociaz widze ze proporcje sie zmienily u mnie strasznie.. zawsze mialam waziutkie biodra i szczuple uda a teraz biodra wydaja mi sie szerokie..:-( no ale nie przeszkadzaloby mi to gdyby te boczki zeszly.. one najbardziej mnie denerwuja.. czuje sie przez nie taka spasiona.. hehe:-D
 
reklama
Witam:tak:

Od dnia porodu czekam za pieniędzmi z macierzyńskiego i dzisiaj dostałam telefon z firmy że zmieniły sie przepisy i musze najpierw napisac wniosek udzielenie uropu macierzyńskiego:wściekła/y: ciekawe kiedy dostane pieniądze:angry:
 
Do góry