reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kitki super ze to nie skaza...ja tez chce isc do dermatologa....tylko teraz po phisiogelu zniknely - genialny krem hiperalergiczny dla niemowlakow....sama tez sie nim zaczne smarowac.....
 
reklama
Witajcie

Sara - pieska niestety nie udało sie złapac, za zadne skarby nie chciał wejsc do garazu wiec Paweł go tylko nakarmił, zostawił wode i dał mu spokój. Dziś znów siedzi tam gdzie zawsze;-) Wczoraj dzwonilismy jeszcze raz do schroniska ale kategorycznie odmówili przyjazdu dopóki go nie złapiemy - kurcze myslałam ze to oni sa od tego a nie zwalaja wszystko na zwykłych ludzi:baffled:

kiki ja też kiedyś miałam taką sytuacje.. znalazłam pieska w centrum miasta zawiozłam go do schroniska i odmówili przyjęcia:baffled: pojechałam do domu psa przenocowałam a rano pojechałam na komisariat zgłosić że psiaka nie chcą przyjąć do schroniska... powiedzieli że mam tam jechać a oni reszte załatwią...
jak przyjechałam do schroniska to babka akurat gadała z kimś przez telefon i bez gadania psa przyjeła...
zadzwoń na policje i zapytaj co masz zrobić
 
Hej hej moje dziecko poszło spać o 2 w nocy więc ja też ale za to wstał o 7 zjadł i dalej w kimono na 2 h więc mam troszk wiecej energi, nawet naleśniki usmarzyłam ale co z tego jak Nikodem i tak nie chce ich zjeść.Ja nie mam pojecia co moje dziecko ma jeść najlepiej to parówki i jajecznica o dziś zjadł kanapke z miodem a za chwile zjadł kiłbaske zreszta to jest niejadek
 
dziś pytałam pediatrę - wg nowego kalendarza szczepień nie można zmieniać rodzaju szczepionek jak się już zaczęło jednym należy kontynuować
:confused:
Kurde a u nas na wzw B szczepili w szpitalu Hepavaxem a w przychodni Euvaxem (kapnęłam się dopiero po szczepieniu w domu) i nic nie mówili ze inne szczepionki, innych firm inny rodzaj. Jak wtedy to mogą sami zmienic i nic nie przebąkną że inną szczepionką się zaczeło.
a jak chce się zmienić to juz nie mozna? Denerwujące to jest.. Kiedyś Myfa też pisała o tym że oni szczepią 6w1 bo taką zaczeli i powinno być jedną i tą samą szczepionką niby szczepienie a u nas nic w przychodni nie powiedzieli.
Dla wyjasnienia dodam ze Hepavax nie jest refundowany i kosztuje 50 zł (sama musiałabym kupic), a Euvax kosztuje około 25 zł i jest refundowany. Jak widać przychodnie kierują się też chyba tym że jak płatne dodatkowo (skojarzone) to trzeba juz dalej szczepic, a jak wzwB jest obowiązkowe i musi to przychodnia sama zagwarantowac to sami zmienili mi na inną :angry:
Ciekawe dlaczego mi nie powiedzieli że trzeba na wzwB tez jedną szczepionką szczepić (aż się zapytam w przychodni na kolejnej wizycie). Gdyby to było bardzo ważne i ważyło na skuteczności szczepionki to bym sama z własnej kieszeni dołożyła i kupiła tą za 50 zł.:wściekła/y:Tylko dlaczego nie powiedzieli?akurat ta żołtaczka jest wazną szczepionką bo trzeba ja mieć przy wszelkich zabiegach.
Oczywiście wyczytałam to na necie że powinno być niby jedną firmą aby była skuteczna szczepionka, ale po czasie juz!!
wrrrr
 
Ostatnia edycja:
tylko 100 zł? kurde u nas 5w1 w przychodni kosztuje 130? skad ta różnica?:baffled:
choc my i tak szczepimy oddzielnymi ale zastanawia mnie skad te różne ceny.
 
reklama
U nas szczepionka 5w1 (ale nie wiem jaka nazwa handlowa) kosztuje 130zl.

Buuuuuuu,dzwonili z przychodni dzis ze wizyty czwartkowe i piatkowe do p.neurolog sa odwolane i ze w poniedzialek mam sie umowic od nowa na termin...Pewnie baba se wolne wziela albo nie wiem,chora czy co,nie mowili a ja nie spytalam.Ktos mi tu juz zazdroscil szybkiego terminu neurologa (Kitki to ty?:-p) a tu lipa i od nowa musze sie umawiac,pewnie dostane termin hen hen daleko,no ale moze nie,dowiem sie w pon.

Kurcze nie mam na nic czasu dzis,zrobilam 2 prania,posprzatalam,nawet w necie nie mialam czasu poszperac bo mala kewkala i musialam ja zabawiac.:-)

No i na spacerku dzis nie bylysmy-ale pogoda kiepska w Lodzi!Pada i zimno brrr:baffled:
 
Do góry