reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tanu brałam przez 2 tygodnie i mam nadzieję że jeszcze się nie rozsypię bo mam termin na przełom marca z kwietniem więc jeszcze trochę mógłby młody w brzuszku posiedzieć. :sorry2:

to będę musiała zrobić sobie tą dermatoskopię bo mam kilka pieprzyków w nieciekawych miejscach i czasem je zahaczę i potem bolą, :dry::baffled:
 
reklama
A ja nie wiem jak to sie stalo ze pod czas ciazy narobilo mi sie duzo pieprzykow.
Wczesniej mialam jednego po prawej stronie szyji teraz mam duzo takich malych a wczoraj zauwazylam ze i po lewej mam a nigdy nie mialam.
Nie wiem z kad one sie biora??:confused::confused::confused:
Moj m tez ma duzo,ale u niego to chyba rodzinne bo jego matka ma i siostra tez.
 
Hej kobietki:-)
Ale wczoraj mnie Mirka zaskoczyla smskiem , ze Sara urodzila corcie!Fajnie , ze juz sie zaczyna nasze rozpakowywanie , ale myslalam ze nie nastapi to tak szybko...dopiero co dowiedzialysmy sie o ciazy i zaczely nam wyskakiwac brzucholki a tu juz pierwsze malenstwo jest na swiecie:-)
Vinniki , dziekuje bardzo za zaproszenie do przyjaciol:-* to bardzo mile!

Mam pytanko , czy ktoras z was boli miednica , biodra i okolica pochwy?
Bo mnie od poniedziaku wszystko boli i brzuch mi opadl:-( boje sie jak cholercia od czego to i co sie ze mna dzieje , bo jeszcze nie czas na porodowke! Wiec tlumacze sobie , ze moze moj organizm przygotowuje sie do porodu.Pomozcie mi , bo nie wiem czy sie bac:-(
 
polecam wszystkim tym które maja jakies znamiona takie badanie.
Ja tez mam duzo pieprzyków w tym kilka nieciekawych. Wybrałam sie do dermatologa i kazał wyciac jedno znamie na onkologii. Oczywiscie stwierdziłam ze wymysla i nie wierzac poszłam do kolejnego ... i kolejnego. Dopiero jak pieciu roznych lekarzy dało mi skierowanie na zabieg to uwierzyłam ze lepiej nie bagatelizowac tego. No i poszłam to usunąć by mogli zbadac pod katem czerniaka. Na szczescie okazało sie ze jest niegroźne i została mi tylko blizna po szwie. Az sie boje myslec ze mogło byv inaczej.
polecam takie badanie i kontrole kazdej, lepiej dmuchac na zimne;-)
 
Volcan ja mam takie dolegliwosci jakie wskazalas,czsami nie moge sie podniesc z krzesla albo z lozka.
Najgorzej jest jak sie zasiedze,albo dluzej poleze jak rozchode to jest nie najgorzej.
Mnie wogole uciska cos tak nisko jak by w kanale rodnym i dzis lekarka powiedziala ze dzidziol jest juz nisko polozony.
nie wiem czy ci to cos pomoze,bo i tak ja jestem pierwsza w kolejce od ciebie na porodowke hehe:-D
 
ewelcia , dzieki za odp.Mnie tez troche mniej boli jak rozchodze , ale jak wstaje to tragedia.A do porodu mam czas i moj dzidziol jest ulozony poprzecznie wiec to nie maluda mi uciska na kanal rodny;-) Z jednej strony fajnie , ze lezy poprzecznie bo mi na pecherz nie uciska i przesypiam cale noce:-) hehe nie musze biegac do kibelka.
Dzisiaj bylam odebrac wyniki badan i mam cos w moczu i cos nie tak z wynikami krwi.Szczegolow dowiem sie na wizycie u gina tj.25 ; chyba ze wczesniej pojade z jakis powodo;-) i tak czuje , ze do 15 marca bede rozpakowana.
 
juz mam komplet prawie potrzebnych rzeczy do szpitala nie mam pieluszek - pampersów jeszcze i szczoteczki do wlosów no i nieszczęsnego laktatora:( ale tak to juz wszystko. I niedługo zacznę to pakowac niech sobie czeka ;).net dalej chodzi jak chce:(( raczej nie chodzi niż chodzi więc b cięzko dostac mi się na jaką kolwiek stronę :((. Także czekam do 16.02 jak nie naprawią to papa rezygnuję.:( i nie bedzie wogle:(((
 
Co kupujecie do szpitala tzn do mycia? jest coś b cywilizowanego, lepszego od szarego mydła??? ;/ nawet nie wiem czy jeszcze takie wynalazki jeszcze sprzedają ;)
 
no to ja pospałam dziś trochę i sie poleniłam:tak:

Dziewczyny kurcze tak właśnie myślę że kurcze żadna z nas po porodzie nie będzie czytała tych gratulacji w tym wątku- bo nie nadrobi aż tyle.. Poza tym trzeba to wyłapać między innymi postami.

A może powinnyśmy zrobić tak jak mają na lutówkach??
1) Nowiny z porodówek- GRATULACJE!!:-)
2) Opisy naszych porodów
Jaśniej i przejrzyściej byłoby chyba wtedy jakby to było w osobnych wątkach.
Bo tak w nieobecnościach do szpitala w marcu mogą trafiać jeszcze dziewczyny nie rodzące a jednocześnie rodzące i nie zrobi się bałagan?

Co o tym sądzicie?

Myślę, że to świetny pomysł... :-D

też mam do przebadania jedno znamię, bo mocno mi się powiększyło w czasie ciąży, ale to chyba dopiero po skończeniu karmienia?

Co kupujecie do szpitala tzn do mycia? jest coś b cywilizowanego, lepszego od szarego mydła??? ;/ nawet nie wiem czy jeszcze takie wynalazki jeszcze sprzedają ;)

Do mycia się? hm... nic nie kupuję Czy może do podmywania? Do tego drugiego niezastąpiony roztwór Tantum Rosa ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nika81 szare mydło jak najbardziej nie ma lepszego odkażającego środka i gąbkę do "szorowania" ran po ewentualnej cesarce... może to zabrzmiało strasznie ale trzeba to jakoś dobrze umyć :baffled:
tez myślę że to dobry pomysł z tymi 2 nowymi tematami, szczególnie że już lada dzień przybędzie dzidziusiów marcowych :tak:
 
Do góry