reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

mordoklejka - skurcze brzucha- a kretnie obszaru od pępka w dół.

anawoj - witam również :)

właśnie byłam w szkole i egzamin mam do tyłu- jutro poprawa i mam nadzieje ze uda mi się zaliczyć grrrrrrrrrrrrr............. Dziś miałam sobie siedzieć z koleżanką elegancko sie umówiłyśmy a tu zonk bo sie musze pouczyć a tak mi sie nie chce.......... ehh
 
reklama
Właśnie zobaczyłam że Sara urodziła super Gratulacje :-):-):-):-):-):-):-):-)
no to się zaczęło ciekawe kiedy następna :confused::tak:

SARA GRATULACJE :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam nowe marcóweczki i pozostałe brzuchatki

Sara - gratuluje z całego serca!!!!!!!!!

ja dzis sie okropnie nudze. W szkole egzaminy zaliczone wiec uczyc sie nie trzeba.
Miałam dzis jechac na małe zakupy bo brakuje mi kilku rzeczy dla siebie ale u nas beznadziejna pogoda, od rana pada deszcz ze sniegiem i mój P. zabronił mi ruszac tyłek z domu:baffled: Wiec leze i sie objadam, na efekty nie bede musiała długo czekac;-)
 
witajcie :-)
wiedzę że się zaczęło :tak:
sara serdecznie gratuluje !!!!!!!!
a jak u was dziewczyny z samopoczuciem??
wczoraj miałam wizytę u mnie wszystko oki :-)
 
dzis w TV ( tvn style ) pediatra powiedzial cos co mnie zbiloz tropu...mianowicie,ze oliwka...absolutnie nie....ze lepiej jakies balsamy z mocznikiem no i oczywiscie zadnego mydła.....ale co do oliwki to jestem zdziwiona troszke....
 
widze,ze dzis chyba ze 4 mamy maja stresa,ze im sie dzidziusie mniej ruszaja...to dziwne bo ja mam dokladnie to samo....moze to pogoda.....
 
A mój maluszek kręcił się całą noc, potem przed sniadaniem i przed obiadem, normalnie jak nigdy:-) I to nie tak delikatnie jak zawsze, chyba było mu niewygodnie;-)
 
aha bylam wczoraj u ginekologa...za 2 tygodnie bede miala sciagany pessar , widzialam tez pierwszy raz twarz Miłoszka ..jakos zawsze sie odwracał tyłem albo bokiem...dziwne zobaczyc ak malenstwo...szczegolnie,ze jest zupelnie inny od Kubusia.....widac zupelnie inna buźke...jakos nie moge sie nadziwic...ze bede miala synka tak zupelnie odmiennego...z wygladu i pewnie z charakteru....
mam tez straszny apetyt....jem co 2 godziny i nie moge sie powstrzymac...stresuje sie jak to bedzxie ze spaleniem tego wszystkiego...boje sie,ze przestane byc atrakcyjna dla meza....i moze to egoistyczne ale chcialabym urodzic troszke przed terminem bo juz zdecydowanie nie moge sie doczekac....dzis zaczelam pranie ubranek....
 
reklama
Tanu, a ja dzisiaj kończę, właśnie piorę ostatnia pralkę, ale w sumie to mam tam tylko kocyk, skarpetki i rękawiczki:-) I też jakaś głodna chodzę, a właściwie, to nie głodna, tylko mam na coś ochote a nie wiem na co:baffled::tak:No i cierpię z tego powodu niezmiernie:-D
 
Do góry