reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ewelcia86 zebyś Ty kiedyś widziała mine moje męza na dworzu śnieg - a ja pootwierałąm w każdym pokoju OKNO i siedziałam w bluzce na ramiączkach i rybaczkach. - meżuś wchodzić i " czyś Ty oszalała" pierwsze co zaczał dygotać, teraz to już sie przyzwyczaił ze otwieram wszystko bo mi duszno i gorąco, on już katar pare razy łapał, w sypialni jest ciągle okno na cała noc otwarte on biedny sie telepie pod kołderką a ja ją zrzucam bo mi gorąco...... ja co wieczny zmarzluch byłam :) tak mnie mała grzeje :) hihi
 
reklama
krlnk Ewelcia to tak ma że robi Nam ochotę na pączki :-D hi hi ostatnio to właśnie chyba przez nią zjadłam 3 :tak:
A mi jest teraz tak jakoś duszno :crazy: już się przebrałam z ciuchów, bo może trochę mnie uciskały hmm.
 
Agusia wlasnie zjadlam kolejne 2 PACZKI z kawa rozpuszczalna z mlekiem-pychotka:-D:-D:-D.
Musze teraz sie nawcinac bo wczesniej nie moglam jesc slodkiego,ale od kad powiedzieli mi ze jest ok to na paczki mam ochote noi jak sonie pomysle ze po porodzie dietka to mi sie jeszcze bardziej ich chce.
 
Ja tam w ogole wlezc nie moge:-( gdzie to zglosic?Tzn do kogo?

Bo Ty napewno nie masz dostepu do zamknietego.
modroklejka kiedys zbierala "ludzi" ktorzy chcieli miec dostep do zamknietego i wysylala liste do admina.
Moze wypadalo by zrobic nowa i wyslac jeszcze raz-Modroklejka co Ty na to???
Wiele dziewczyn nie ma tam dostepu
 
Mnie też często duszo i gorąco. Ostatnio o 3 nad ranem wietrzyłam sypialnię, podczas gdy mój cierpliwy mąż przykrył się na kołdrę kocem:-D

Zaczynają mi dokuczać obrzęki dłoni i stóp - trochę się tym niepokoję, bo ciśnienie cały czas mam takie w górnej granicy normy... Ale w piątek idę do gina, będzie prawdopodobnie USG - już się nie mogę doczekać.

Ja dopiero w przyszłym tygodniu zaczynam pranie - dziewczyny, czy Wy wszystkie dezynfekowałyście jakoś pralkę? Jak to robiłyście i czy jest to konieczne? Moja pralka jeszcze nie ma roku, ale może jakoś trzeba to już zrobić...
 
Witam, mama problem - potrzebuje waszej pomocy

Od dzisaj rana BOLI MNIE PRAWA STRONA BRZUCHA, i niewiem co to jest i od czego i czy ma się tym martwić.

Tak sobie myślę że może to buć ból spowodowany obniżenia sie dzidzi w brzuszku... bo w sumie to juz czas.........

Będę wdzieczna za odpowiedz i poradę ... bo niewiem czy gin. alarmować.:angry::angry::angry::szok::szok::szok:
 
reklama
monis80 , ja radze Ci zmierzyc temperature , bo moja znajoma w grudniu miala podobne objawy ale i temperature i pojechala do szpitala gdzie okazalo sie ze to wyrostek i szybko przewozili ja z Polnej na Lutycka i robili cc i usuniecie wyrostka.Wiec niebagatelizuj tego objawu!

A co do dusznosci i wybuchow goraca to ja tez potrafie przebudzic sie w nocy i wietrzyc pokoj , a maz trzesie sie z zimna i wtula w koldre a ja siadam na lozku odkrywam sie i wdycham swieze powietrze:-) hehe
 
Do góry