reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej dziewczynki.
Wchodzę dziś na bb z myślą, że przeczytam, że Ewelcia urodziła a tu psikus bo widzę, że Truda rozpakowana. ;-)
My dziś z Tomkiem do 14 przeleżeliśmy w łóżeczku :-p na obiad zameldowaliśmy się u mojej mamy, ehh, dzisiejszy dzień jest lepszy od walentynek :-D

Mi każdy mówi, że już mam taki duży brzuch, a mnie to wkurza, no bo wybaczcie, ale w 8 miesiącu ciąży to chyba mam prawo mieć brzuch !! A jakby był mniejszy to by pewnie zrzędzili, że za mały, eh ludziom nie dogodzisz ....
Eh jutro wracam na uczelnię, tak mi się nie chce, że nawet sobie nie wyobrażacie, ale nowy semestr zaczynam, nowi wykładowcy i muszę pochodzić, żeby się zapoznać z ich wymaganiami i zorientować jak będzie wyglądało zaliczenie przedmiotu. ...
 
reklama
Jak wszystkie z nas czekam na wieści o Ewelci, a tu cisza...
Nic mi się nie chce. Kilka dni temu rozpierała mnie energia, a teraz najchętniej nic bym nie robiła... Może to ta pogoda tak wpływa
 
No co z tą ewelką???

niech już się coś wyjaśni...a może już ma przy sobie Małego i po prostu nie ma czasu do nas się odezwać...:baffled:
 
Hej
ja tak na chwilke jestesmy juz w domku:-)mega szczesliwi:-)
Malutka jest grzeczna nie placze prawie w ogole i leniwa bo do jedzenia trzeba ja dostawiac bo tak by spala i spala:tak:jest malutka i ma bujne czarne wloski
Dostalo 10 punktow prawie naszsza walentynka wszytsko jest ok zdrowiutka:-)
Teraz leze przy mnie i spi:-D

A co do mnie to hmmmmmmmmmm obolala i zmeczona ale za to szczesliwa ze juz jest nasza coreczka:-D

A porod opisze jak powstanie nawy watek:-Dhmmm ale moze lepiej nie bede pisac bo was wystrasze:-D powiem teraz tylko tylko ze niewyobrazacie sobie co to jest rodzic!!!!!i mega skurcze!!!!!
Musze konczyc malutka wola pozniej lub jutro cos wiecej napisze

Gratulacje dla Sary i Ewelcia trzymaj sie kochana:tak:
 
Witaj Truda. Ale cie szybko wypuscili do domku:-)
Jak bedziesz miala czas to opisz poreod-watek juz powstal.
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego dla Was.:tak:
 
Witaj Mirka, super że jesteście już w domku, a ja dziś chciałam iść do Was z wizytą na porodówkę, uściskać Ciebie dzielną Mamę i ucałować w piętkę Martynkę...
Dobrze, że już jesteście w domciu nie ma ja odpoczynek w domku, w szpitalu jeszcze nikt nie odpocząl, znam to z autopsji, co już przysypiałam to jakaś "akcja" szykowała się...
Fajnie że Martynka jest zdrowa i że dostała komplet punktów. :happy:
Buzaki i pozdrowionka...zazdroszczę Ci już trochę ja już też nie mogę się doczekać na Natalę...po nospie lepiej ale rewelacji nie ma. Zobaczymy zostało mi jakieś 3 tygodnie z małym haczykiem do planowanej cesarki, jak gin. niczego nie odwoła, to cięta będę 4.03, albo 6.03, 23 lutego dowiem się na 100% o jego planach względem nas ;-):tak:
 
Truda - super, że już jesteście w domku i że Malutka zdrowa. Ucałuj ją od Marcówek:tak:

A my wczoraj mieliśmy b. udane Walentynki - dostałam od męża świetną torebkę i kwiaty, byliśmy w kawiarni na mega-lodach walentynkowych a potem wieczorkiem w domu były filmy. Ale i tak najwięcej gadaliśmy o Małej i jak to będzie gdy Natalka będzie już z nami i jak bardoz już się nie możemy doczekać i że to będzie wg mojego męża "Córunia Tatunia":-D

A dziś mieliśmy gości i też było fajnie. I tak sobie uświadomiłam, że jak będę mieć rzeczywiście planową cesarkę to na pewno wcześniej niż z terminu OM i że za miesiąc Natalia może już być z nami:-D
 
truda gratulacje


ale super ze juz w domku jestescie :-) zazdroszcze ze masz juz to za soba.... rozumiemm ze bez znieczulenia rodzilas....
 
reklama
Truda super ze już w domku jesteście!!:-) życzymy powodzenia:-) zaglądaj do nas i w wolnej chwili pisz jak się miewacie.

Kurcze a co z Ewelcia? U nas goście byli ale nie mogłam się powstrzymać i co chwila wchodziłam na neta aby zerknąć czy już coś wiadomo.. Biedna Ewelcia chyba ma ciężko:confused::confused::confused:
 
Do góry