reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wkurzają mnie takie komentarze... ja mam niewielki brzuszek, wód mam niedużo i dziecko "upchnięte" juz taki model jestem i koniec. A komentarze typu mały-duży tylko mnie wkurzają, bo się czuję odpowiedzialna, że ktoś sugeruje, że za mało utyłam :crazy: a to nie ode mnie zależy!

A za Ewelcie trzymam mocno kciuki! Ja zamawiam krótszy poród, drugi jest krótszy prawda?;-)
 
reklama
M*R* mnie tez Walenty zaskoczył seksikiem ale u nas na szczęście wszystko ok...a jak sie potem dobrze spało :DPs. ewelcia to na porodówce czy jak???
 
tak Ewelcia jest n porodówce, jechała do szpitala wczoraj o 6 rano :szok:. Idę teraz na wątek o nieobecnościach przeczytać co napisała :tak:
 
wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć czy ewelcia już rozpakowana :-)
wczoraj Walentynki fajnie minęły siedzieliśmy z mężem w domciu i oglądaliśmy filmy później zamówiłam pizzę i tak siedzieliśmy do 1 w nocy ;-) przytulanek nie było bo zasnęłam :-p:baffled::-D
 
Ostatnia edycja:
ATsonia ewelcia pewnie już na porodówce bidulka tak ją meczą :eek:
Firehead mnie też wkurzają takie komentarze,sama mam niewielki brzuch a dzidzia podobno spora:szok:i jak to się ma do wielkosci wcale :tak:
edis i volcan kurujcie się bidulki,nie dosć że człowiekowi ciężko i źle to jeszcze choróbska się czepiają
mamusia cos wyglada na to że i u ciebie poród już blisko :-)
madzik_ mniam nalesniczki tylko niema komu zrobić
ogólnie żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :-):-):-)
 
Hej no nie mogłam uwierzyć że nasze marcóweczki już . Wczoraj nie zaglądałam więc musiałam przeczytać z 10 stron ale numer z tymi naszymi mamusiami.
To cudnie że są następne ide na nieobecności zobaczyć co słychać .Moje Walentynki były takie sobie byliśmy na urodzinkach u mojej chrześniaczki i było ok, od męża dostałam lody no niby zawsze coś ale na wieczór się pokłuciliśmy więc jest lipa
 
Jejku już dwie z nas - ale to leci, no to pewnie ja tez niedługo -skoro mam termin na początku marca -
mam nadzieje,że u nowych mamusiek wszystko w porządku
:rofl2::rofl2::rofl2:
Trzymam mocniutko kciuki:-):-):-)
miłego dzionka i wieczorka...

Ewelcia :confused::confused::confused:
 
reklama
Biedna Ewelcia wiem jak się męczy też tak z pierwszym dzieckiem miałam :dry::sorry2:

wczoraj na walentynki miałam niespodziankę bo mąż wieczorem gdzieś złapał neta i mogliśmy sobie przynajmniej na gg popisać
a ja dziś zrobiłam sobie dzień dziecka, najpierw upiekłam ciasteczka francuskie, a na obiad zamówiłam pizzę :-D:-)

co do komentarzy o brzuchu to ja z kolei słyszę że mam za duży, ale mam to w nosie, ja duża jestem to i brzuch duży ;-):-D

wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka :tak::-D
 
Do góry