reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

modroklejka u mnie w szpitalu robili usg normalne po brzuszku ai serducho badali z przepływami dopplerai sprawdzali ewentyalne szmery itd.

nie wiedzialam ze dla malucha słodkosci sa takie wazne aby sie ruszyl. rzeczywiscie mąz poszedl do pracy a ja zjadłam dwa ciasteczka w czekoladzie i po ok 30 minutach zaczął fikać. mam pretekst do slodyczy teraz hihi :)
 
reklama
jejku normalnie jestem zszokowana.. Sara już PO!!!:-) matko teraz marcówki zaczną się sypać.
A co do ilości ruchów to mi przy wypisie kazali mierzyć aby przez godzine było ich 10. Tzn 30 minut po posiłku na lewy bok i mam sie skupiać tylko na sobie.
Mój dzidziuś tez chyba czuł się zestresowany razem ze mną, jak miałam obrone inż. i problemy z pracodawcą i po prostu się mniej ruszał, przez 2 dni(ciężko go było rozruszać i po jedzeniu i pukaniem w brzuszek) potem wszystko wróciło do normy ale dobrze ze do szpitala pojechaliśmy.

Nie powinni w żaden sposób patrzeć krzywo, ale owszem trwa długo przyjęcie, bo jak sa rodzące do przyjęcia to one mają pierwsza kolejność. Mi Pani doktor powiedziała ze bardzo dobrze ze jestem czuja..:tak:

A ja dzis spałam okropnie, spaliśmy z męzem oboje niespokojnie bojąc się tych zlodziei. W sobotę z rana jestem umówiona do fryzjera na 8 ale do Radomia wiec będe musiała wstac o 6 rano:baffled:, tylko na ścięcie włosów. Potem do moich rodziców po psa. Boje się tego psa spowrotem w domu bo to trzeba siku wyjść a ja mam starać się leżeć(trzeba lapy wytrzeć bo teraz takie błoto a mi ciężko się schylać, pzoa tym to żywiołowy pies więc i siły ma troche), boje się nadmiaru sierści bo ma taką twardą i wbijająca się we wszystko, a co jak zacznę rodzić? nie mamy go z kim zostawić. Sama już nie wiem czy to dobry pomysł.:-:)-:)-( Za 1,5 miesiąca ma być poród!!!Nie wiem co mam robić. Z drugiej strony wiem że jakby ktos sie krecił koło domu to ona będzie szczekała i da nam znać...

Nie wiem co miałam napisać jeszcze więc jakby coś to za chwile napiszę;-)
 
Hej dziewczynki,
witam nowe marcóweczki:tak:
Ja dziś średnio w nocy spałam. Od jakiegoś czasu co 2 godzinki wstaje na siku. Potem szukam wygodnej pozycji i tak w kółko:-)
Mój dzidziuś też dzisiaj leniuszek, chociaż o 7:30 to nieźle szalał;-)Teraz zjadłam ugotowany budyń. Może zaraz zacznie się mocniej ruszać.

Jeśli chodzi o pokarm z piersi, to czasami parę kropelek wyleci. Mam nadzieje, że po porodzie będę miała pokarm i będę mogła karmić. Zobaczymy jak to będzie.

Co do 13-tego piątek, to zarówno w tym miesiącu jak i w następnym tak wypada. Chocaż ja z reguły nie jestem przesądna.







 
:-DSara, ogromne gratulacje!!! Dużo szczęścia dla Ciebie i córeczki!:-D
Macie racje, zaczęło się! Niesamowite... Ciekawe kto następny, Truda?
 
Witam :-)
A ja spałam jak zabita wyprawiłam tylko syna do szkoły sąsiad wozi swojego syna do przedszkola i po drodze zabrał mojego a ja spałam do prawie 10 musiałam odespać to nocne budzenie w szpitalu.Co do ilosci ruchów liczylismy w szpitalu wiec jak jest ponad 80 dziennie przez 12 godzin jest ok ale im bardziej ciąża zaawansowana tym jest ich mniej,jak nasze maleństwa spały a leżałysmy pod ktg to wtedy taki płaski zapis wychodzi (podobno lepiej jak piszą się góry i doliny)to położne budziły nam dzieci łapały brzuszek po boku i nim trzęsły wyglądało to strasznie:szok::szok::szok:ale działało a maluszką nie szkodziło tylko pewnie zakręcone nie wiedziały o co chodzi
 
Ja dzisiaj spałam do 8 a poleżałam sobie do prawie 10 ;-). Już nie mogę się doczekać piątku, bo mam wtedy wizytę u ginekologa :tak: może w końcu się dowiem ile moja mała waży ;-). A teraz sobie baraszkuje w brzuszku ;-). Życzę wszystkim miłego dnia :-)
 
Cora po 11 wreszcie sie obudzila. ufff. ale mi stracha napedzila, bo zazwyczaj to ona do 10-11 bryka potem ma drzemke i budzi sie kolo 14.

Co do 13 to ja wg OM mam ten termin i fajnie by bylo gdyby wtedy sie urodzil dzidzius ;-) pozyjemy zobaczymy...

A teraz to tylko za Sara marcoweczki sznurem :-D
 
hej wam tak wogle chyba się trochę wzieli za ten moj net bo coś się ruszylo, ciekawe na jak długo... Ja zaraz lece po resztę rzeczy, do szpitala i pomalu zacznę myśleć co zapakować. Boje sie z dnia nadzień co raz bardziej, bo co raz bliżej a z 2 str chciala bym zeby juz z nami była. Sara jeszcze raz b Ci gratuluję :)

girl_balloons.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stwierdziłam, ze ide do okulisty zbadac dno oka. Mój gin powiedzial ze nie jest wazna wada a dno oka i wolę zapłacic te 20zł i mieć wzrok aby moc sie cieszyc małym niz zbey mi cos tam popękało i sie odkleiło przy naturalnym. wlasnie czekam na potwierdzenie z Luxmedu.

A poza tym dziewczyny wczoraj dostałam miesieczniki Medicus i jakies inne gazety i co chwila artykuły o czerniakach. jestem przerażona. W USA 20%przypadków zachorowań na czerniaka kończy się zgonem a w Polsce aż 55%! przyczyna - brak profilaktyki i późne wykrywanie. Jak mały podrośnie to biore męża i ok maja idziemy na dermatoskopie. W dzieciństwie byłam popażóna przez słońce. Lepiej dmuchac na zimne.W Luxmedzie cena 60zł. A w prywatnych gabinetach w lublinie 150-200!!
 
Do góry