reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No widzisz madzik jakie to herbatki nawet są żeby skurczy się nabawić a człowiek nawet nie wie warto sobie taką kupić żeby nie przenosić do 40 lub dalej bo tego bym chyba nie zniosła
 
reklama
Kasiula jak dzidzia będzie chciała to i tak wyjdzie wtedy kiedy jej się będzie podobało.:-D Właśnie czytam o jej działaniu, jak poczytam więcej to napisze. Albo jak wpiszesz sama herbata z liści malin to Ci wyskoczą wątki ciążowe.
Z tego co widzę to zdania pół na pół że jednym pomaga a innym wcale.. a jak jest naprawde? chyba to tez kwestia organizmu i jego poddatności. Najczęsciej piszą że można od 36 albo 38 tygodnia ją pić zwiększajac dawkę.

a to może ma takie działanie nie wywołujące a żeby sama akcja porodowa
przebiegła sprawnie i żeby skurcze były efektywne, a nie to
żeby wywołać poród przed terminem. Bo ona jakoś działa na mięśniówkę macicy aby lepiej znosiła poród, polepsza jej ukrwienie. Chodzi tu chyba bardziej o to że jak zaczną sie lekkie skurcze już porodowe to aby one się nie wyciszyły tylko aby akcja postepowała.
 
Ostatnia edycja:
No dziewczynki ja po wizycie u ginka i nie za dobre wieści mam za wysokie ciśnienie muszę ograniczyć spożycie napojów i soli bo puchnę :-( nie robił mi dzisiaj usg tylko ktg miałam robione i są pojedyncze skurcze a wogóle to powiedział że gdzieś za 2 tygodnie to ja już pójdę rodzić :szok::-D ciekawa jestem po czym on to wywnioskował :confused::-)
 
No to widzisz to może być coś dla mnie bo przy Nikodemie to lekarz stwierdził że skurcze mi słabną i sru zastrzyk i 4 parcia i mały był na świecie
 
kasiulka herbatka jest firmy darynatury.pl , można ją generalnie dostać albo w sklepach zielarskich albo w aptece. Tylko trzeba pamiętać że ma być z liści :tak:2 szklanki dziennie czy jakoś tak.. To co wyczytałam jeszcze to to że porody sa bardziej lekkie przez to że ukrwiona jest dobrze macica. W zależnosci od połoznej polecają już nawet na miesiąc przed porodem od mniejszych do większych ilości.
Jeśli by sobie ulzyć w porodzie to czemu by nie pić herbatki:tak:
To tak samo jak nam położna mówiła o masowaniu krocza z olejków jakichś tam i wit E.. tez dostalisyw tym zestawie.. Ja nie masowałam, ale może spróbuje? To znowu ma być na to aby szyjka była jakby bardziej "wytrenowana" i bardziej miękka do porodu.

Avanti ten Twój lekarz to chyba jakiś przepowiadacz porodów;-)
 
Mi by mogl ktos porod przepowiedziec hhehe.
Kurde ale mam jakiegos dola strasznego ze szok,plakac mi sie chce,ale dlaczego nie wiem????!!!!M sie ciagle pyta co mi jest i czy wszystko ok,a ja nie wiem co mam mowic jak sama nie wiem co mi jest.:crazy::crazy::crazy:
 
Zajrzalam na lutowki i tam dziewczyna napisala ze urodzila martwa coreczke
[*] 3tyg przed terminem,mala owinela sie pepowina i udusila w nocy,bo jak ona pojechala do szpitala rano to mala kjuz nie zyla
[*]
Jejku taka tragedia,jak czytalam to same lzy mi sie cisnely do oczu.
 
o ja cie co ty mówisz jaka tragedia dla niej :no::-:)szok:
Ewelcia ja jestem ciekawa tylko czy ta jego przepowiednia się spełni czy tak walnął sobie a ja już się łudzę że tak będzie ;-):-)
 
reklama
Do góry