reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

madzik najczesciej wysypka wychodzi na brzuchu w zgieciach lokci, dloniach albo stopach...aj tez mialam na stopach uczulenie, ale przeszlo...zrobilam wlasnie te badania co Ci kazal lekarz proby watrobowe i wsio ok bylo....nie ma sie czym marwtic na zapas tym bardziej ze juz blizej konca :-)
 
reklama
Dobra już się umówiłam na badania na jutro, tzn do internisty aby mi dał skierowania (bo chodze na badania do mojej prywatnej opieki medycznej).

Powtarzam sobie ze napewno to tylko uczulenie:tak: NAPEWNO!!
To jak będa w normie to wszystko Ok no nie??
 
madzik nie panikuj napewno bedzie ok.
Kurde Tobie juz leci cos z piersi a mi nic:szok::szok:mam nadzieje ze na dniach cos sie pokarze bo az sie martwie ze nie bede mogla karmic cycem-a tak bardzo chce
 
Witam kobietki:-)
vinniki , niestety lozysko jak bylo przodujace tak jest , ale nie nachodzi mi na ujscie ,jest w odleglosci 3 cm. od niego i lekarz powiedzial ze moze jeszcze sie podniesie , zobaczymy.A Tobie sie podnioslo? Jak wysoko?Ile cm.od ujscia masz? Bo ja sie boje jak cholera!Bo jak bylam w szpitalu to jeden lekarz stwierdzil , ze tu chyba bedzie mozna rodzic silami natury wiec nic nie wiem!
Wczoraj wieczorkiem moj wspanialy maz sie strasznie rozkleil i zaczal plakac jak male dziecko:-( a mi zrobilo sie strasznie glupio i nawet nie umialam go pocieszyc i powiedziec kilka sensownych zdan , zatkalo mnie i tyle! Wiem tylko , ze plakal bo ma obawy i nie umie juz sobie z nimi poradzic.Boi sie czy bedzie dobrym ojcem dla obojga dzieciaczkow i czy nie bedzie wyroznial i czy jest dosc odpowiedzialny aby byc ojcem.
Jedyne co umialam mu powiedziec to tyle , ze skoro pokochal mojego syna jak wlasnego i jest dla niego ojcem i skoro ma takie przemyslenia to tez swiadczy o jego odpowiedzialnosci.
Mowie Wam kochane , ze poprostu bylam w szoku!!!
A Wasi mezczyzni tez niekiedy tak sie rozklejaja?
Volcan, u mnie łożysko poszło w górę, ale nie wiem ile jest ujścia - ginka powiedziała, że jest dość nisko, ale nie jest przodujące. Takie łożysko jakie Ty masz jest określane jako brzeżnie przodujące i można próbować porodu siłami natury. Ważne abyś nie dostała skurczy i absolutnie nie podejmowała wysiłku fizycznego to wszystko będzie dobrze!
Mamy podobną sytuację - mój kochany mąż jest wspaniałym ojcem dla moich dwóch synów. Gdy widzę jak ich traktuje nie boję się, że będzie faworyzował nasze dziecko. Robi dla nich tyle, że cały czas chce mi się płakać ze wzruszenia. :tak:Ich biologiczny ojciec to przy nich prawdziwy d...k. Ostatnio nawet przestał płacić alimenty, jestem w trakcie załatwiania spraw z tym związanych :wściekła/y: Bardzo się wzruszył gdy zaszłam w naszą pierwszą ciążę, miał łzy w oczach - potem wspólnie przeżyliśmy poronienie, był przy mnie cały czas. Do tej ciąży podchodził ostrożnie, baliśmy się, ale teraz jesteśmy już dobrej myśli...
Madzik, zawsze możesz nosić wkładki laktacyjne:tak: Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Ewelcia, leż i odpoczywaj!

Wokól dalej grypa, mnie chwyta jakieś przeziębienie -mam zapchane zatoki, znów zestaw czosnek, cytryna i miód poszedł w ruch. :tak:
Jutro do ginki, nie mogę się doczekać.
 
ewelcia spokojnie zacznie jak maluch sie urodzi wtedy ruszaja te wszytskie mechanizmy haha no bodziec jakim jest porod jest silny.... laktacja sie rozkreci poza tym jak scisniesz mocno oktoczke i przesuniesz w strone brodawki to siaara leci na 200% to co najcenniejsze wiec lepiej zeby nie uciekalo:-) wiem ze sa kobiety ktorym pokarm sam wyplywa...ja tak nigdy nie mialam i powiem szczerze ze jest to naprawde wygpdne nie martwosz sie o zabrudzone ubranka :-) a dodam z ekarmilam do 9 miesiaca az synek sam zrezygnowal z cyca
 
mi zaczęło pierwszy raz jak byłam w 6 miesiacu!! hehe myślałam wtedy że się oplułam moze czy coś:-D Ale to rzadko..
teraz się nasila, czasem przezroczyste a czasem żółtawe.

Ale Ewelcia ja czytałam na forach że to ze mi coś tam leci z sutków, nie gwarantuje tego że będe miała pokarm, a jak komuś nie leci to tez nei gwarantuje że nie bedzie miał więc spoko:-) Na razie jest znośnie i lekkie te plamki, mąż się smieje bo więcej się wydziela jak się zrelaksuje!! hehe:-) Ja się z kolei boje o to aby była laktacja!! bo jak teraz leci a potem nie bedzie chciało??:(

dobra macie rację nie ma co się stresowac:tak: a bo przeczytałam artykuł o tej cholestazie i normalnie serce mi zamarło..
 
Ostatnia edycja:
skoro już mowa o swędzącym brzuszku to ja mam problem innej natury,
mi z kolei straszne skóra schodzi z brzuszka, jak przejada palcem to się tak roluje... nie wiem czy to dlatego że skóra bardzo sucha czy co... posmarowałam się balsamem to zaczęło swędzieć,:crazy: zmyłam balsam, posmarowałam się oliwką..troszkę lepiej ale martwi mnie ta skóra, nie macie pomysłu co to może być ??:confused:
madzik nie ma co panikować ( i kto to mówi) wszystko będzie oki
a mi nic nie leci z piersi.. tylko jak je pocisnę to wtedy wydobywa się przezroczysty płyn to chyba siara
 
Dzieki laski mam nadzieje ze bede karmic cycem.\
Myfa jak nacisne to mi nic nie leci,nawet sie mokro nie zrobi:zawstydzona/y:ale moze mam czas i wszystko przyjdzie z czasem

Madzik nie panikuj!!!!to pewnie jakies uczulenie-moze po paczkach heheh:-D:-D:-D
Nefka nie wiem co to moze byc,moze poszukaj informacj w necie:crazy:
 
reklama
nefka to wyglada na bardzo sucha skore, ale pokaz lekarzowi na wizycie, jednak nie martwolabym msie za bardzo bo wiem po sobie ze sucha skora tak sie luszczy i piecze albo swedzi potem ...
moze krem jakis z olilatum kup...


ewelcia
nie wiem jak mocno cisniesz i czy dobrze bo to latwe nie jest ja musze odpowiednia nacisnac haha i dopiero wtedy, poza tym nawpeno cos masz juz i czeka na maluszka :)

madzik a tak napisze na tym watku juz teraz sie zastnawiam co bym zrobila jakbym w drodze do Radomia zaczela rodzic haha oj chyba nie mam sie co smiac.....dobrze ze 7 mka prawie wyremontowana cala ;-)
 
Do góry