reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ewelcia nie wiem jak mocno cisniesz i czy dobrze bo to latwe nie jest ja musze odpowiednia nacisnac haha i dopiero wtedy, poza tym nawpeno cos masz juz i czeka na maluszka :)

;-)
Moze ja rzeczywiscie zle to naciskam,nawety teraz patrzylam i nic,wogole mam jakies plaskie te cycki:baffled:tzn.sutki.Wy tez takie macie????
 
reklama
ewelcia bo to otoczke trzeba nacisnac a nie brodawke a maly juz Ci zrobi z nimi porzadek ;-) bedzie dobrze
 
U mnie też leci siara jak nacisnę zresztą Nikodema karmiłam 10 msc więc teraz też pokaram powinien być no i raczej jest , dobrze że nie leje się jak z potoku bo to też męczące.
Ewelcia u mnie to po porodzie sutki się wklęsły jak nigdy bo zawsze takie raczej stojące były ale w ciąży to już tak czasami jest i wtedy to było mi ciężk karmić ale wróciły do pozycji odpowiedniej do karmienia i potem było ok.
 
ewelcia bo to otoczke trzeba nacisnac a nie brodawke a maly juz Ci zrobi z nimi porzadek ;-) bedzie dobrze

Myfa ja naciskalam wlasnie ta otoczke,a nie brodawke.
Kurde mam nadzieje ze maluszek doprowadzi je o stanu uzywalnosci hehe.
moze m dzis poprosze zeby sie troszke nimi pobawil hehe:-D:-D:-D
 
a która to pisała na wątku że 2 tygodnie przed porodem mąż powinien masować sutki?? i że niby po tych 2 tygodniach poród murowany??:tak:oczywiście mówimy o tym jak już jest się w terminie donoszonym..:tak:podobno tez przygotowuje brodawki do tego aby nie pękały.

Ewelcia ja tez mam płaskie brodawki, zresztą miałam takie wklęśnięte po mamie, ale moja mama jakos karmiła nas a miałam 4 rodzeństwa:-D Czasem brodawki robia mi się takie jak do karmienia a potem same się spłąszczają, raz jedna a raz druga. Tak śmiesznie wyglądam z takim jednym sterczącym sutkiem:-D

Myfa a co do 7demki to faktycznie remont zrobiony!! tylko żeby przez Warszawe przejechać.:-D bo paradoksalnie przez Warszawe możesz dłużej jechac niż samą siódemką do radomia:-D:-D
 
bo to chyba przyspiesza wzrost oksytocyny czy jakoś tak...

Ale ja rad nie daje, napisałam tylko to co gdzieś czytałam:-)
Tak samo jak herbata z liści malin, na szkole rodzenia dostalismy w prezencie i w terminei można juz ją pić:-)
 
Madzik to taka herbatka też przyspiesza poród dostałyście jakąś konkretną firmę czy tylko jakieś w pudełeczku liście pytam bo nie słyszałam o takij właściwości i może bym sobie coś takiego tez kupiła.
 
reklama
Kasiulka zobaczę dziś jaka to firma i Ci dam znać.
A herbatka z liści malin jest polecana jak się kobiety przeterminowuja? bo działa naskurczowo,niby ma przyspieszac akcje. Ale czy to naprawdę działa to nie wiem..
Teraz wlazłam na fora i dziewczyny piszą że na niektóre podziałało:tak:
Bo generalnie nie wolno pić w czasie ciąży tej herbatki, tylko dopiero na koniec aby nie wywoływac skurczy. Dlatego też te wszystkie herbatki owocowe jakie kupujemy mają w sobie ekstrakt z owocu a nie liści. Liście dopiero na koniec ciąży w terminie porodu. Osobiście zamierzam tego uzyć jak przyjdzie już 39/40 tydzień:tak:
 
Do góry