reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Madzik, a może to są upławy, w ciąży w szczególności pod koniec nasz organizm wytwarza więcej sluzu... Ja używał wkładki higieniczne i dzięki temu wiem co mi tam leci:-D

Truda, Ewelcia, leżcie i odpoczywajcie, lepiej nie ryzykujcie...

Ja dzisiaj trochę posprzątałam, ale jakoś tak na raty, brzuszek powoli zaczyna mi przeszkadzać, a właściwie, to maluch, bo jak się schylałam, to on mi nogi pod żebra wpychał, niezbyt miłe uczucie:rofl2:
 
reklama
Hej kobiety:-)
Co do czkawki to ja wlasnie odczuwam w tej chwili..tzn w dole brzucha .
ALe jestem podminowana...drugi raz jakis baran probowal wkrasc sie na moje konto na ebaya:crazy:,kiedys mialam wlamanie i od tej pory ta osoba probuje co jakis czas...
Wczoraj dostalam informacje ze ebay i paypal wylapal bledy i oszustwo ,dzis znowu musialam zmieniac hasla dostepu..na kazdym kroku chca czlowieka okrasc:angry:.
Na konto bankowe tez kiedys mialam wlamanie-wyczyscili wszystko,ale udowodnilam ze to nie ja i bank oddal wszystko.Pomarudzilam Wam :sorry2:
Bylam na spacerku ale przeszlam pare krokow i spodnie mi z pupy praiwe spadly...kupilam nowe i mam pasek pod brzuchem....ale niewygodnie i obsuwaja sie choroba:baffled:,jestem juz taka gruba (102cm w obwodzie brzucha)ze nie moge patrzec na siebie w lustrze.Chcialabym juz miec dzidzi kolo siebie i zaczynac zrzucac ten brzuchal ...bo juz mi ciezko nawet buty zalozyc a co dopiero suwak w kozakach zapiac:no:.Jakas taka rozzalona jestem:hmm:...
 
Dominika ja tez mam ulozenie miednicowe po ostatnim usg mam nadzieje ze sie jeszcze obroci, wiem ze i tak czekac najlepiej na akcje porodowa ja tak mailam z pierwszym synkiem, tez ulozyl sie tak...jak jest akcja juz porodowa to macica lepiej sie obkurcza poza tym zotsaaja uruchomione bodzce laktacyjne, jeszcze w 36 tyg mam usg wiec sie okaze jak bedie dalej....
a tak wogole to porod silami natury w takim przypadku to zagrozenie dla matki i dziecka, posladkowe tez jest niebezpieczne przy porodzie sn wiec zabieg najbezpieczniejszy jest przynajmniej dla maluszka....w ktorym szpitalu bedziesz rodzic jak sie uda?

a nie wiem czemu tak piszecie ze 36 i sie juz rozpakowywac chcecie ;-)
ja do 39 chcialabym albo przynajmneij 38tyg. wytrwac... torbe musze spakowac jeszcze....


To mnie pocieszyłaś... Miałam dzwonić do jakiegoś szpitala i się pytać czy trzeba się umawiać, czy właśnie czekać na rozpoczęcie się porodu. W sumie do samego końca jest szansa, że się odwróci, więc lepiej czekać. Zresztą ja bym chciała czekać jak najdłużej się da, nie spieszy mi się tak bardzo. Oczywiście żeby nie przenosić za bardzo, ale do 40 tygodnia to mam nadzieję, że na spokojnie poczekam.


Co do szpitala to sama nie wiem.. Chyba chciałabym na Karowej rodzić. Wiem, że tam jest duże oblężenie i może być ciężko, ale moja mama jest lekarzem i może uda jej się skontaktować z jakimś lekarzem lub położną stamtąd, żeby dostac skierowanie właśnie tam. Poza tym mój mąż nie ma prawa jazdy :wściekła/y:, a na karową mamy autobus spod domu, do innych jest gorszy dojazd.


A co do torby - to też jeszcze nic nie mam spakowane, bo mi się specjalnie nie spieszy, mam nadzieję, że synuś sobie posiedzi jeszcze bezpiecznie w brzuszku te 4-5 tygodni, ale juz powoli trzeba zacząć gromadzić te rzeczy do torby.
 
jestem juz taka gruba (102cm w obwodzie brzucha)ze nie moge patrzec na siebie w lustrze.Chcialabym juz miec dzidzi kolo siebie i zaczynac zrzucac ten brzuchal ...bo juz mi ciezko nawet buty zalozyc a co dopiero suwak w kozakach zapiac:no:.Jakas taka rozzalona jestem:hmm:...

M*R Ty gruba?? kurcze ja mam już ponad 125 cm w obwodzie brzucha czy nawet ciut wiecej-taki balon mi się zrobił.:baffled:

Ajak to udowonilas bankowi ze to nie Ty wyczyściłas konto?
kurde ja to sie strasznie boję takich sytuacji..

Mirka ja jakoś nie lubiłam chodzić we wkładkach ale od dziś zaczęłam:zawstydzona/y:
 
Hej brzuchatki :-)
my na nogach od 8 też cos spac nie możemy małża też obudziłam bo nie chciało mi sie iść do piekarni to wysłałam jego :tak: o 11 pojechaliśmy do większego miasta na zakupy dla synka kupiłam pare rzeczy ( pisałam na zakupowym ) ;-) później szybki obiad w takiej knajpce co mają domowe obiadki a teraz skończyłam sprzatać zrobiłam pare fotek brzusia które później wystawie :-D
co do czkawki to ja tez czuję na dole przy lewej pachwinie a z tego co wiem to mały ma położenie główkowe tak przynajmiej leżał w 27tyg ale mógł się jeszcze obkręcać bo miał wystarczająco miejsca :sorry2:
Truda, Ewelcia leżcie i odpoczywajcie a jakby co to do szpitala na kontrolę :blink:
 
ta ale ja sobie nie pozwole dłużej na to, żeby mi grzebała w rzeczach mieszala się, to że jej się wtrącali i zepsuli małżeństwo bo sobie pozwalała to nie znaczy, że ja sobie na to pozwolę ! bede się kłucić nie wiem co dalej będzie, ale nie pozwole sobie na to, żeby się wtrącala. Moja cierpliwość dobiegła końca:( wrrrrrrr
 
Avanti - Ja też mam w brzusiu 110 cm :-)

Nika81 - nie denerwuj się za bardzo sytuacja w domu. Żyj swoim życiem i się nie stresuj za mocno.... :-)
 
reklama
dziewczyny jak zaglądam na lutówki a u nich idzie jak burza ( co chwila któras sie rozpakowuje ) to zaczynam sie coraz bardziej bać bo my jesteśmy następne w kolejce :-):szok:
 
Do góry