reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Magmil tak może stwierdzić ;-) mi w szkole rodzenia położna przez dotykanie ustaliła że główka jest na dole (i jak na razie wiem to tylko od niej, nie jest to potwierdzone przez ginekologa) nawet pokazała nam jakiś filmik jak to położne rozpoznają.
 
reklama
Mi też lekarz ocenił bez usg że główka jest na górze a na usg był już odwrócony na dół więc nie wiem czy sie pomylił choć ruchy odczówałam inne więc to raczej nie była pomyłka .A jak mały ma czkawkę to czuję ją na dole a główkę maluszek ma właśnie na dole
 
Ja też już nie wiem, jak to jest z tą czkawką... Też czuję czkawkę na dole, a moja Mała wg ostatniego USG z 29 tyg. jest położona miednicowo. I wydaje mi się, że nic się niestety od tamtego czasu w tej kwestii nie zmieniło...
 
ja mam polozenie glowkowe i dzidzia zazwyczaj lezy po lewej stronie i tak tez wlasnie czuje czkawke- po lewej stronie w pachwinie;-)
 
Witajcie dziewczyny,
ja też nie wiem jak jest z tą czkawką. Dzidziuś jest odwrórocy główką do góry, a czkawkę czuje w okolicach lewej pachwiny:confused:
Ja dzisiaj w nocy też nie mogłam spać.
Pozdrawiam



 
Hej

Nie czuje sie najlepiej od polowy nocy mam bole podbrzusza jak na @ i dosc czesto teraz to jest co jakis czas wzielam nospe ale ciagle sa i jesli tak bedzie to popoludniu jade do szpitala kurde mam obawy nie chce do szpitala bo jak cos to pewnie beda trzymac juz do samego konca echhh:-(
 
Witajcie!
Mój mąż znów wyjechał i do środy jesteśmy sami.
Truda, trzymam kciuki by przeszło, najlepiej jakbyś to wyleżała.
 
̕hej wam.U mnie na szczęście juz ok.:) czuje sie dobrze i co najgorsze mineło:). Znowu weekend siedzenia bezczynnie w domu bo moj pojechal- praca:(. Od rana wk... mnie matka jezussssss jak ona mnie czasami wpieni to ledwo trzymam język za zębami zeby nie wybuchnąć. Mam dosyć i tylko ja wiem, jak h...o się z nią mieszka i jak mam tego dosyc. Jedyne co slysze to uwagi ze cos nie odlozyłam na miejsce ze to, ze tamto sprzątam gotuje, a słowa dziękuje nie uslysze, może jej się wydaje, że tak byc musi??? że wszystko ok i wogle? no to jej się tylko wydaje:( wrrrrrrrrrrr
 
reklama
Przed chwila zagladalam na lutowki i tam laski szaleja!!!!
Truda jak tak bardzo Cie boli i strasznie sie niepokoisz to pojedz do szpitala,najwyzej zrobia Ci USG i EKG i jka sie okaze ze wszystko ok(a napewno tak bedzie) to puszcza Cie do domu.
Nika to super ze wszystkie "zatruciowe"dolegliwosci minely.

A ja leze i nie wiem co mam robic-nudzi mi sie strasznie:-:)-:)-(
Wstala bym posprzatala,ale troszke sie boje,bo wtedy co pojechalam do szpitala w poniedzialek to w piatek i w sobote sprzatalam i duzo tez sie schylalam i teraz sobie mylse ze moze od tego.Nie wiem:confused:
 
Do góry