reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dzis rano mowie do meza ze od poniedzialku sprzatam,myje okna i tak dalej a on mowi zebym z tym dala sobie spokuj bo wieczorem na sex nie bede miala ochoty hehe:-D:-D:-Da tak dawni nie bylo ze chlop spragniony ze hej!!!!!

Maz mi mowil ze w walentynki zabierze mnie do restauracji:-):-):-)tylko ze ja ciekawa jestem czy zdazy heheh:-D:-D:-D
 
reklama
Ja planuję większe sprzątanie po 38 tc, zeby w razie czego mały się pospieszył, hehehe, a co, nie chcę wiecznie chodzić w ciąży, mimo, ze i tak jestem jeszcze w miarę sprawna, nie mam nawet problemu z obcinaniem paznokci u stóp:-D
Ale mały mi robi właśnie rewolucję w brzuchu, chyba energia z rybki do niego dotarła:-D
 
miroslawa mi paznokcie u nog to m obcina chyba juz od pazdziernika,nie dawalam sobie rady.Tylko sioe denerwowalam:rofl2:
A ja nie wiem czy ja donosze do tego tyg wiec zaczynam chyba wczesniej,musze troszke domek ogarnac przed przyjeciem nowego lokatora:-):-):-).
 
U nas na szkole rodzenia położna mówiła że jak kobieta zaczyna wić swoje gniazdko dla dziecka i ma wielką OCHOTE na sprzątanie to oznacza ze juz niedługo poród!!:-D A jak zacznie więcej gadać to już napewno TUŻ TUŻ :-D a mój mąż mówi sam do siebie głosno myśląć, ale tak zebym ja słyszała " To można jeszcze więcej gadać:-D"

Ja mnie to wnerwiło, no normalnie chyba ma mnie za taką gadająca srokę, a jakby to powiedział na głos to bym go chyba na miejscu udusiła:-)

Mi tez lekarz mówił jak widział mój duży brzuch że urodze w 37/38 tygodniu i że nie mam czym się martwić bo to będzie donoszone, ale zdanie zmienił jak usłyszał że na USG dzieciaczek jest mały.:-D
A co do rozwarcia to słyszałam i czytałam na forach ze z rozwarciem to nawet i miesiąc ponad dziewczyny jeszcze bez leków chodza:-D i się nawet przeterminowują.;-)hehe

Vinniki to zobaczymy która pierwsza urodzi:-)

Paznokcie obcinam sama jeszcze bo sie wygne i jakoś jest, ale buty to już ze 4 miesiace wiąże mi mąż:-)
 
Ach pocieszylyscie mnie i to bardzo:-)juz mi lepiej maz zaraz bedzie nagadam mu i juz w niedziele tecie maja koslyske przywiezc drewniana recznie robiona zobaczymy bedzie latal teraz po sklepach i hurtowniach i aptekach o ja mu dam nie chcialo sie predzej t ma na wlasne zyczenia:wściekła/y::tak:a ile prasowania uhuhu dobrze ze poprane wszystko:tak:ide na obiadek zaraz bo glodne jestesmy a dzis mialam ochote na sledzia w smietanie mniam :-p
 
a ja co na obiad zjem?? kurcze nie mam nic ugotowanego:-( hmmmmm

A co do meża to Truda ganiaj go teraz:tak:
My juz prawie wszystko mamy, jeszcze tylko materacyk i kilka sztuk body, wszystko mi z allegro inne juz przyszło.
Dzis mąż ma kupić proszek dla dzieci i bedziemy jutro prać ubranka. Tzn on powrzuca do pralki:tak: A poprasować to albo on albo ja usiąde przy stole i będe prasowac.
Własnie sobie przypomniałam ze od kilku miesięcy mamy deske do prasowania kupić i tak się zbieram i zebrac nie moge:baffled: a żelazko specjalnie nowiutke kupiliśmy, bo mieliśmy takie stare co miało ze 20 lat...:szok:
 
Madzik no to ja mam ochote na sprzatanie,a gadac to ja zawsze duzo gadam tylko ze np.przed wczoraj i wczoraj m stwierdzil ze jak on wraca z pracy to ja nadaje jak radio,mowi do mnie gadasz i gadasz wiadomosci nie moge posluchac.
Ale rzeczywiscie tak jest,ze nie moge sie wygadac:-D:-D:-D
Czyzbym nie dlugo rodzila:szok::szok::szok:

Kurde ja gtez nie mam pomyslu na obiad,moze jajko sadzone z ziemniakami,daaawno nie jadlam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A terminy z usg mogą być obarczone dużym błędem bo są obliczane na podstawie wielkości dziecka. Ja z moim Michasiem miałam termin na 7 lipca, wg usg na 15 czerwca, a urodził się 23 lipca, w 42 tygodniu - i był po prostu duży, 4kg. Dlatego usg wskazywało na o tyle wcześniejszy termin porodu!

troche sie uspokoiłam jak to przeczytałam:-D
ja mam termin na 8 marca a z usg na 16 luty! a poza tym z wielkosci główki wychodzi ze powinnam urodzic juz 30 stycznia! no i wbiłam sobie taka faze ze z główka cos nie tak - ale lekarz mówi dokładnie tak, jak Ty Vinniki i Twój synek jest tego najlepszym przykładem
ufff pdetchnełam troche
 
Do góry