reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Firehead, dokładnie, USG nie jest takie dokładne, bo dzieci przecież różnie rosną i wtedy termin jest inny. Ja jakoś wierzę, że jak przyjdzie czas to mały powie, MAMA DO SZPITALA, JA JUŻ CHCĘ NA ŚWIAT:-Dno i wtedy będzie pewna data narodzin :-)
 
reklama
Ewelcia ok tylko jak ja bylam w szpitalu tez rozwarcia nie mialam a teraz ekhmmmm jest!!!! kurcze a zadnych bolow niczego nie mialam oby tak do konca leze i jest ok kurde poddenerwowana jestem no
 
Truda23! Ja mam rozwarcie na palec od dwóch tygodni 4 dni temu odstawiłam leki, bo po 36 tyg wg moje gin nie trzeba juz ich brać... póki co jeszcze w dwupaku ;-)Tylko wolniej i oszczędniej choć wczoraj biegałam po hurtowniach dziecięcych :-p
 
Firhead moze to glupio zabrzmi ale mi ulzyl:-) ze tak mozna heheh i ze jeszcze biegasz :-) dzieki lepiej mi no nie zrozum mnie zle kochana :tak::happy:
 
Ewelcia ok tylko jak ja bylam w szpitalu tez rozwarcia nie mialam a teraz ekhmmmm jest!!!! kurcze a zadnych bolow niczego nie mialam oby tak do konca leze i jest ok kurde poddenerwowana jestem no

No Ciebie ma kto zbadac,a mnie???:confused::confused::confused:
Te cymbaly tutaj nie badaja,nawet nie widzialam fotela ginekologicznego:szok::szok::szok:.
Ostatni taki konkretny przeglad podwozia mialam w 23tyg jak bylam w PL przychodni na usg 3d i 4d.
Ale ja leze i mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze troszke,a tak poza tym w poniedzialaek zaczynam 37tydz:-):-):-)
 
Dziewczynki, nie ma się co martwic, juz tak daleko donosiłysmy ciąże, że teraz to już nic złego nie powinno się stać. O ile się nie mylę to nawet jak dziecko urodzi się szybciej, to po osiągnięciu 2 kg wypisują do domu jak nic złego się nie dzieje, a przecież nasze dzieciaczki już dawno mają po dwa kg. Fakt, ze lepiej, zeby posiedziały jeszcze w brzuszkach, ale jak będą się chciały urodzić wcześniej, to nie bedzie wielkiej tragedii:tak:
 
Witam brzuchatki :-)
u mnie nuda gotuje obiadek ( ziemniaczki, mielone i buraczki z chrzanem mniam :tak: ale później niezła zgaga bedzie :-D:-p)
oj dziewczynki mamy coraz bliżej tego wielkiego dnia aż się boję a coś czuję że pójdę wcześniej rodzić niż mam termin :baffled: brzuszek opadniętny małe skurcze dostaje w pon idę do ginka zobaczymy co mi powie czy nie mam czasem rozwarcia :sorry2: powiem wam szczerze że już bym chciała byc po ale to jeszcze za wcześnie tak na koniec lutego mogłabym sie już rozpakować :-D;-)
Miłego popołudnia u nas śliczna pogoda więc trzeba na spacerek się wybrać :tak:
 
Ewelcia pełne 37 tyg. to ciąża donoszona i można rodzić.Moja córka urodziła sie w 36 i pare dni i też uznali ją za donoszoną.Teraz też mi lekarz powiedział że za 1,5-2 tyg. mogę rodzić.I myślę że tak urodzę.:-)
 
Truda ja się smieję, że to dlatego, że juz używana ta szyjka jest :-D strasznie się stresowałam na początku, ale najwyraźniej da sie z taką funkcjonować tylko ostrożnie, dużo leżeć i zero sexu :-( Więc sie nie denerwuj, bo od tego brzuch się stawia i szyjka skraca itp itd :-p
 
reklama
Dziewczynki, nie ma się co martwic, juz tak daleko donosiłysmy ciąże, że teraz to już nic złego nie powinno się stać. O ile się nie mylę to nawet jak dziecko urodzi się szybciej, to po osiągnięciu 2 kg wypisują do domu jak nic złego się nie dzieje, a przecież nasze dzieciaczki już dawno mają po dwa kg. Fakt, ze lepiej, zeby posiedziały jeszcze w brzuszkach, ale jak będą się chciały urodzić wcześniej, to nie bedzie wielkiej tragedii:tak:

Zgadzam sie w 100% :-)
 
Do góry