reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hej dziewczynki!!
Coc mi net dzis nawala:crazy:
Ja z OM mam termin na 2marca z USG z 15tyg na 27lutego,z usg z 16tyg2dc na 9marca.
Z usg 3d na 27marca,a ta PL ginka wtedy z OM wyliczyla mi na 4marca,ale w karcie ciazy mam wpisany 2marca.
Truda dasz rade tak nie wiele zostalo.
Ja wczoraj wieczorem wzielam ostatnia tabletke na skurcze i twardniejacy brzuszek,ciekawe co to bedzie,w poniedzialek zaczynam 37tydz,w srode mam wizyte u lekarza pierwszego kontaktu.

madzik to super ze z dzidzia wszystko ok.
I zrobilas zakup dla siostry na walentynki???

Modroklejka ty ze swoim m tak jak i ja.Tylko ze my juz jestesmy razem 7lat:szok::szok::szok:i jak on wyjechal do Irlandi w pazdzierniku 2005 potem pojawil sie na 2tyg na swieta potem znikl,ja juz nie moglam poradzic sobie z samotnoscia spakowalam walizki i lutym juz bylam u niego i jestem tu do teraz:-):-):-).
tez nie potrafimy zyc bez siebie
 
reklama
ja mam 2 terminy, miesiączka 28 marca, USG 27 marca koło siebie. Choć ostatnio lekarz powiedział że jest mniejsze dzieciątko o tydzień od ciąży i może nawet na 4 kwietnia zahaczy jak 40 tygodni będzie?? Nie wiem czemu ale ja się marcowego terminu trzymam;-) jakoś wcale nie mam przeczucia ze na .
Madzik, mam dokładnie takie same terminy :-D
A terminy z usg mogą być obarczone dużym błędem bo są obliczane na podstawie wielkości dziecka. Ja z moim Michasiem miałam termin na 7 lipca, wg usg na 15 czerwca, a urodził się 23 lipca, w 42 tygodniu - i był po prostu duży, 4kg. Dlatego usg wskazywało na o tyle wcześniejszy termin porodu!
 
Hej dziewczynki!!!
My już po obiedzie, mężuś kupił świeżutkie pstrągi, ja je pięknie usmażyłam, do tego ziemniaczki z sosikiem pomidorowym i surówka z białej kapustki:-p mniam, pychotka było:-)

Ja z moim m jestem już 10 lat, ale po ślubie to dopiero 2 lata i 4 miesiące:-) Echh, ale ten czas zleciał, 1/3 życia z jednym facetem:-)

Truda, no to moze faktycznie bedziesz pierwsza, ciekawe, którą Modroklejka bedzie wpisywała na listę rozpakowanych jako pierwszą:-)

Dziewczynki, ja na terminy nie patrzę, dla mnie najważniejsze jest, że się ma w marcu urodzić, a kiedy...hmmm...jak będzie gotowy:tak::-)
 
A tak wogole to jak sie urodzi dzidzia w 37tyg i tam pare dni np.37tydz2dc to juz jest ciaza donoszona??????

Kurde wiecie co cos jest ze mna nie tak m mnie zabral wczoraj na frytki do McDonald i nie smakowaly mi tak jak zawsze:crazy:stwierdzilam ze chyba juz nie bede ich jadla.
Kupil mi w lidlu czekolade z duzymi orzechami,bo skoro juz nie biore tabletek to moge nie dlugo urodzic a ja tej czekolady juz z 2miesiace nie jadlam,.
a ostatnio w szpitalu polozna powiedziala ze mocz mam PERFECT tak wie na czekolade sobie pozwolilam heheh:-D:-D
I jak by tego bylo malo to kupil deser taki duzy z garaletka i owoce w srodku,bita smietana i budyniem:confused:i wczoraj przed snem zjadlam go polowe:-D:-D:-Di maly nie dawal mi spac:-)
 
hejka


ja przelotem ... sprzatnie , [rasowanie, jeszcze mnie na kopytka naszlo wiec zaraz lece robic....


ja mam termin na 31 marca wg OM, wg ostatniego USG4d na 22 marca, najgorsze ze gdy bylam z moim Hubciem w ciazy termin z usg w 31 tyg ciazy sie sprawdzil co do dnia , ale to chyba przypadek...mysle jednak ze w drugiej polowie marca mlody sie urodzi juz....
oby nie wczesniej khm...



az sie boje pomyslec ile teraz wazy ostatnio 2039g ..... a rosnie jakos szybko.... chyba ze to rozbieznosc taka miedzy usg 2d a 4d...


spokojnego dnia kochane :)
 
Ewelcia a jak bylas na badaniach u ginka co mowil ze masz jakies rozwarcie itp?

Truda mnie tu na wizytach tak nie badaja jak w PL:crazy:
Ostatnio mnie badala palcem polozna w szpitalu i mowila ze zadnego rozwarcia nie ma,a teraz to juz nie wiem.

Jak napisze posta to dlugo nie moge wyslac,musze czekac \az net zalapie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ewelcia mi lekarz powiedzial ze 37 i np.2 dni to juz donoszone dziecko i nie chamuja porodu czy tym podobne dlatego ja 22 lutego mam odstawic leki i to bedzie 37 i dwa dni A ty masz rozwarcie ?????????
 
Hm ja mam trzy terminy... 28 luty z kalendarza, z usg jednego 2 marca i z drugiego 4 marca... :tak: Jakos bardziej w te z usg jednak wierzę, bo kalendarzykowo to liczy się wg kobiet które maja okres co 28 dni, ja zawsze miałam nieco dłuższy i lekarz mi powiedział na usg że to nie przypadek, że córcię rodziłam tydzień "po terminie", bo ja mam jakby miesiące dłuższe niż te standardowe 28 dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raczej to nie była grypa ani wirus. Od razu w tym samym czasie 3 osoby??? jedliśmy to samo wszyscy :( noc mialam z glowy nie tylko ja z moim bylo gorzej.Cała noc nie spał zasnął dopiero nad ranem. W tej chwili jest ok.ale lekarza mam i tak dziś na 17.15 wole dmuchać na zimne
 
Do góry