reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
no właśnie bo ja tez na allegro sobie czegoś szukam bo w sklepach takie ceny że szok :confused2: i się zastanawiam czy już mam kupić czy troszkę jeszcze poczekać w sumie to chyba bez znaczenia :-p aa się zakręciłam już z tym wszystkim za dużo tego wszystkiego jest i człowiek się już gubi :baffled:
Miroslava a możesz podać mi linka ?? jeśli to nie problem
 
Witajcie
Wczoraj byłam u lekarza i doznałam małego szoku. Oczywiście w trakcie wizyty miałam skurcz i strasznie twardy brzuch co potwierdził lekarz (bo mój P. uważa że wcale nie jest taki twardy i wymyślam). Lekarz mnie zbadał i stwierdził że szyjka zamknięta, rozwarcia dalej nie ma wiec mam sie nie przejmować tymi skurczami. Łatwo mu mówić:-) Zbadal tetno i stwierdzil ze cos mu nie pasuje bo skoro mala jest ulozona miednicowo to tetno powinno byc wycyuwalne gdzie indziej. Zrobil szybkie usg i okazalo sie ze moje dziecko w ciagu tego tygodnia sie obrocilo:szok:. Mialam sie umowic na cesarke a teraz .... czeka mnie porod naturalny. I jestem przerazona bo juz sie nastawilam na ciecie
 
Kitki moim zdaniem to dobrze ze maluszek się obrócił prawidłowo, nie ma się czego bać ... a po cesarce podobno długo się do siebie dochodzi i trzeba dłużej leżeć w szpitalu a tak to 2-3 dniach pójdziesz do domu... zresztą wiesz w czasie porodu wszystko może się zdarzyć, wiec nie martw się na zapas bo i mogą nagle zmienić zdanie i cię pokroić :sorry:
mojej koleżance maluch obrócił się 3 dni przed porodem, więc wszystko przed tobą
dobrze że z maluszkiem wszystko jest oki :-)
 
O matko, spisałam się jak głupia i skasowałam cały tekst. dzisiaj jestem nieznosna!!
pani w sklepie mi wydala 10 zł za malo i zorientowalam sie dopiero jak wyszlam, pacjentowi wywierciłam nie ten ząb co trzeba. to znaczy tez z prochnica ale on chcial dzisiaj robic bezplatnie na fundusz a ja na calego wierce wierce i sie zorientowałam ze trzeba bedzie placic. i za moja nieuwage podarowałam mu platnosci. troche sie dziwnie na mnie patrzyl. jakby nigdy nie mial stycznosci z ciążową kulą.
Kupiłam z mężulem wózek z tej firmy JEDO pani polecala bardzo, na pompowanych kółkach i mozna bujac we wszystkie strony bo jest osadzony na skorzanych paskach. wózek głęboko spacerowy i oddzielnie fotelik, bo finansowo bardziej sie opłaca niż trzyfunkcyjny.
brzuchol dzisiaj mam mięciutki bo wzielam nospe do pracy. i bylo to dobre rozwiazanie bo jak nie zazyje to sie mecze i chodze jak kaczka.
 
Witam!
Volcana jak dobrze ze sie odezwalas,kurde dziewczyny maja racje ze coraz wiecej jest nas ktorym cos dokucza.Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i dasz rade donosic nawet i do 38tyg:-)
Modroklejak moze to efekt zatrzymania wody.Ja tez duzo pije i puchne ale w przeciwienstwie do Ciebie latam co chwile na siku.

M*R masz racje pilam lucozade:-)wypilam bez problemu bo ja czasami ja pilam przed ciaza.Szkoda ze mi nie dali cytrynowej,jest lepsza od pomaranczowej hehe:-)

Dziewczyny lucozada to taki napoj energetyczny i musialam wypic 400ml w ciagu 5min,jak dla mnie to byl pryszcz.
bylismy juz w szpitalu o 8.
Pielegniarka pobrala mi krew i kazala isc na poczekalnie ogladac tv wypic lucozade i przyjsc znow za 2godz.
Wiec ide z m za 2godz ale juz inna pielegniarka mnie zawolala (bo tamta nie miala czasu)no i ta szukala zyly i nie mogla znalesc wiec gdzies poszla i nie wrocila:szok:
Za to przyszedl "MURZYN!!!" zlapal mnie za reke wbil mi cala igle w reke(ale nie na zgieciu tylko nisko)myslam ze sie ze***m:szok:delikatny to on wcale nie byl:szok:wzial 3probowki krwi,poczym wrocila pielegniara jedna probowke wrzucila do kosza bo za duzo bylo:szok:
Potem posluchalysmy serduszka,pogadalam z nia troszke i wszystko jest ok:-).
ZDRAPKE widzialam jak lazila po korytarzu ale naklejki nie miala juz.

WYNIKI ZA 2TYGODNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiulka widzisz mialam racje.

Dziewczyny widzialam takie malusie dzidzie zaraz po porodzie sa BOSKIE,a jak fajnie placza.:-)
Widzialam tez takie jedno i dwu dniowe super!!!:-)
Sale sa fajne 4i5osobowe ale kazde lozko przedzielone jest kotara.
tak wiec jak ktoras by chciala i mogla to szybki sexik z mezusiem hehe
 
reklama
Niestety to prawda czym bliżej rozwiązania tym więcej problemów. I zamiast cieszyć się że niedługo zobaczymy nasze maleństwa to my się martwimy. :no: Widocznie tak już musi być. Trzymajcie się wszystkie marcóweczki.
 
Do góry