reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

M*R* trzymajcie się i kurujcie. Mam nadzieję, że badania wyjdą ok. Ja też kiedyś miałam krew w moczu, ale badania nic nie wykazały. Poprawa nastąpiła samoistnie, choć zaczęłam wtedy pić więcej płynów - zalecenie znajomego :) - najważniejsze,że pomogło.Agusia - jak możesz to podaj przepis na kapuśniaczki .... nie wiem jak je zrobić, a mam smaczka :))Byłoby w sam raz na Sylwestra.
 
reklama
Hej A my mamy swieta z glowy Kuba od wczoraj znowu chory a dzis pojechalismy na pogotowie przyjeli go na oddzial lecz nie wyrazilam zgody i zabralismy go do domku jutro lekarz przyjedzie do niego i sie okaze
A tak to wygladalo dzis rano temperatura katar kaszel wymioty 40 stopni w poczekalni pare godzin tyle osob bylo i jak w posrod nich ciezarna przyjomowali osoby dzieci z ospa i MAM PYTANIE DO VINIKI BO CHYBA JAK DOBRZE PAMIETAM JEJ SYN MIAL NIEDAWNO OSPE JAK TO JEST COS MI GROZI MAM COS BRAC CZY ISC ZARAZ W PONIEDZIALEK DO LEKARZA BOJE SIE JAK CHOLERA MIALAM OSPE WSZYSCY TEZ W DOMKU NIE WIEM CO TERAZ PROSZE O ODPOWIEDZ!!!!!!!!!!

Masakra jestem wykonczona padnieta i dalszy ciag naszej przygody jak wrocilismy do domku temperatura normalna prawie nie kaszle mniej niz z rana katar jest je biega skacze teraz tanczy normalnie czrna magia:crazy::confused:
Malutko dokazuje byla dzis dzielna bo nastala sie i dlugo nie jadlysmy ech teraz nadrobilismy:tak:
Oby bylo az nimi dobrze tak sie martwie :-(
 
M R TRUDA dużo zdrówka dla dzieciaczków wiem co to chore dzieci i to jeszcze w święta .2 lata temuy mieliśmy przewalone święta obydwie córki wymiotywały mieli gorączkę itd...
Teraz ta pogoda to robi raz ciepło teraz znów zimno nie wiadomo jak się ubrać.
Truda myślę że jak miałaś ospę to nic ci nie grozi chodź znam przypadki co ospe miały 2 razy (np moja chrześnica ale to dziecko i pierwszy raz miała bardzo słabą a drugi to strasznie)
tylko że to jest sporadycznie.
Ja objedzona a krzyż mi pęka niekiedy dostaję takiego bólu że zwala z nóg :szok::szok::szok:
Oby przy porodzie nie było bóli z krzyża bo się wścieknę :rofl2:
nic świetujcie nadal zdrowych WAM życzę :-):tak:;-)
 
M*R* Truda wspolczuje wam takich swiat,ale najwazniejsze ze z dzieciaczkami juz lepiej.
Wczoraj nawet tu nie zagladalam,spedzalismy z mezem dzien przed TV potem bylismy u znajomych i wrocilismy po 24,tak sie objadlam ze nie moglam sie ruszac,czuje ze mam jakies 5kg na plusie hehe:-).
A tak wogole to wydaje mi sie ze mi brzuszek urosl:-)maly sie strasznie wierci,rozpycha i ciagle cos wypycha glowke,pupke czy moze tez raczke nozke-w sumie ciezko stwierdzic.
 
Hej Melduje sie ze u nas oki mala dzis cos nie kopie chyba leniwa jest
Kuba juz o niebo lepiej wlasnie pojechal lekarz dal nam kupe syropow itp ale nie antybiotyk i cale szczescie bo jestem przeciwnikiem tego
musimy isc po swietach do laryngologa tak na wszelki wypadek zeby sprawdzil czy czasem nie ma trzeciego migdalku czy cos z uszkami sie nie dzieje i tylko nasz dziecko dzis sie bawi a drugie spi echhh:-Da ja ciagle jem pije jem pije witaminy i tv filmy
Do Marynki przyszla paczka od naszych siostr z holandii piekne kocyki dostalismy ciuszki i znowu babcia holenderka porobila na drutch rozne sweterki sukieneczki achhh ;-)
Nic uciekam dalej do nich wszytkich nogi wymasowac
Buziaki kochane
 
Melduję się na sekundkę. Jestem przeżarta, kilogramów na plusie nawet nie liczę. Mała daje popalić wieczorami, teraz na razie chyba podsypia. W nocy jak zwykle pobudka ok.4 - skurcze łydek chyba będą mnie męczyć już do końca. Zmykam już, bo zaraz jedziemy do brata Szczepana na imprezę imieninową więc zerknę do Was chyba dopiero jutro.
 
My juz spakowani do tesciow i zaraz wyjezdzamy.
Dziewczyny nie objadajcie sie za bardzo - ja wczoraj przesadzilam i meczyla mnie zgaga/niestrawnosc.Musimy pamietac ze zoladki mamy juz bardzo wysoko (nad macicami) i sa mniej pojemne;-)
Pewnie odezwe sie dopiero w niedziele,watpie bym w gosciach siedziala na kompie-troche nie wypada:-D
MR, Truda - jestescie bardzo dzielne.Mam nadzieje ze waszym pociechom sie polepszylo i chociaz weekend bedziecie miec spokojniejszy.A takie prezenty-ubranka szydelkowe/drutowe to sa najwspanialsze;-)
Edis na skurcze pomaga magnez-jakies tabsy lub banany i kakao

Buzka!:tak:
 
Sara ja praktycznie to żyję na samych bananach - codziennie zjadam ich 4-5 szt. Biorę też Aspargin 3xdziennie (połączenie magnezu i potasu), ale mało to daje. Wcześniej łykałam sam Magnezin 2xdziennie ale skurcze łydek miewałam przy tym częściej. Fajne jest to, że gdy byłam w ciąży z Kamilem to nawet zapach bananów mnie drażnił, nie przyjmowałam ich pod żadną postacią a nawet raz nie miałam kurczy łydek... Dobra, uciekam od Was bo mąż już pakuje prezent do samochodu. Buziaczki, do jutra :happy:.
 
M*R*i Truda23 współczuję wam tych chorych dzieciaczków wiem co to znaczy zwłaszcza w dni wolne i swięta mój synek to ma to juz w standardzie ale w tym roku tylko mały katarek więc jest ok a waszym życzę zdrówka i wam siły bo wiem że jest potrzebna :tak:
Wigilia mineła spokojnie,wczoraj było u nas trochę rodzinki było wesoło a dzisiaj tylko lenistwo poza jedzeniem nic nie robię hi hi kiedys trzeba wypocząć no nie :-D:-D:-D
Miłego odpoczywania :-)
 
reklama
hej wam z miejsca napisze od razu jak ja nie trawie swiat wogle a w ciązy jakoś tym bardziej... ciezko sie poruszać to ciagłe wstawanie w nocy do wc znowu się zaczęło o jej i to tak juz pewnie do końca będzie. Nie mogę sie doczekac marca... Sylw w tym roku mam z głowy więc nawet o nim nie myślę :(( ale przezyje juz blizej niz dalej i powiem Wam, że strach mnie ogarnia
 
Do góry