reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Śniegu po nerki,
Wesołej Pasterki,
Do nieba choinki,
Wędzonej szynki,
Świętego w kominie,
Prezentów po szyje,
Dużego bałwana,
Zabawy do rana,
Tarzania się w śniegu,
Mniej życia w biegu,
W karpiu mało ości,
Dużo, dużo gości,
Słodkiego winka,
Ciepłego kominka,
Potęgi miłości,
Uśmiechu i radości,
Na dobranoc buziaczka
Od kochanego Misiaczka,
I szczęśliwego wskoku
Do Nowego Roku!
 
reklama
Witam!
Jejku jak swiatecznie.
Kurde jeszcze troszke do zrobienia przede mna a ja nie mam sily,dziewczyny czy wy tez takie zmeczone i bez energii????!!!!
Bylam z mezem w przychodni odebrac zwolnienie i zawiesc do socjalu i juz nie mam sily-masakra.
 
Mala gwiazdke przed swietami przyjmij prosze z zyczeniami moze spelni sie marzenie biale Boze Narodzenie lub, gdy przyjdzie Ci ochota niech to bedzie gwiazdka zlota, bo gdy spada taka z nieba wtedy zawsze marzyc trzeba no, a jesli tak sie zdarzy, ze srebrzysta ci sie marzy mozesz takze taka zdobyc i choinke nia ozdobic. Gwiazda, gwiazdce zamrugala i choinka lsni juz cala naszych marzen jest spelnieniem, bo jest piekna jak marzenie, a pomarzyc czasem trzeba kazdy pragnie gwiazdki z nieba. Zdrowych wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego 2009 Roku.
 
Witam:-)
Wszystko juz gotowe oprócz mnie ale mam jeszcze czas bo na wigilie idziemy na 18 wiec spokojnie zdążę ze wszystkim :rofl2:
Kochane:-) życzę wam i waszym rodziną oraz maluszkom zdrowych,wesołych,pogodnych Swiąt :-):-):-):-):-)
 
cicha noc....swieta noc... Wesolych Swiat Wam zycze!!!!
_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___________
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓___


P.s cala noc spedzililismy z corka w szpitalu...40 stopni goraczki plus wymioty...dwa ambulanse do domu mi przyjechaly..takze dzisiejsza Wigilja byla troszke inna ..bo Vanessa byla bardzo apatyczna,ja tez jestem chora ,maz rowniez .
 
Witam swiatecznie:-)

Tak na szybciora:

Madzik wspaniale ze badania sa dobre!
Ewelcia ja 3 dni pod rzad padalam z nog-wczoraj w sumie dopoki nie usiadlam przy stole tez.Te przygotowania swiateczne byly bardzo wyczerpujace,a ja sie przecenilam chyba i twardnial mi brzuch.Ale licze na to ze teraz 4 dni lenistwa.Dzis spedzimy Swieta u moich rodzicow,a jutro jedziemy 55 km do tesciow i tam zanocujemy do soboty.
MR o kurcze to faktycznie nieciekawie,trzymajcie sie!Malej sie polepszyo juz troche?

Wyniki odebrane-sa dobre, tzn mocz ,glukoza,zelazo,wapn i proby watrobowe sa idealne a morfologia dobra jak na ciezarna (bo jak na nieciezarna to lekko anemiczna).
RBC 3,64
HGB 11,4
HCT 33,1

Obie Wigilie zarowno u tesciow jak i u moich rodzicow sie udaly,objadlam sie ze hej,prezenty tez bardz podpasowaly,ciekawsze szczegoly opisze chyba juz po Swietach.Foteczki z sesji brzuszkowej tez wyszy super:tak:
Postaram sie jutro z rana wpasc na forum,ale nie obiecuje.

Milego Swiatecznego Lenistwa!(i obzarstwa) :-D
 
Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia
 
reklama
Hej
Vanessa jest w domku:tak:,wczoraj na Wigilii miala 39 st.goraczki wiec byla baaardzo apatyczna wiec i my tez ,bo sie martwilismy o nia.
Nie wiem czy Wam pisalam ze w przeddzien Wigili w badaniach w moczu wyszla mi krew ?Nie wiem co ze mna nie tak:-(,jak nie urok to sraczka:baffled:.Czekam na wyniki ze szpitala i mam nadzieje ze moje nerki sa o.k.
Anemia sobie poszla:-) to jest dobra wiadomosc.Milych dni swiatecznych kobitki:-)my siedzimy w domku bo z chorym dzieckiem nigdzie nam sie wychodzic nie chce.
 
Do góry