reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ja tylko na chwile pwadłąm-miedzy ubieraniem choinki, a odbieraniem samochodu z serwisu....

mam mase na głowie a kiepsko sie czuje wiec juz mnie nie ma:baffled:

zycze wszysktim jeszcze raz wesołych swiat!!
 
reklama
sara super mąż prezent ci zrobił :tak:
mąż we Wrocławiu a ja się nudzę posprzątałam w domku rano jeszcze zrobiłam ostatnie zakupy a teraz siedzę przed kompem...:-p nikt mnie nie chce do niczego zatrudnić chciałam mamie pomóc w kuchni ale ona lubi wszystko sama robić

PADA ŚNIEG, SUNĄ SANKI,
JEST RENIFER I BAŁWANKI,
ŚNIEŻKI Z NIEBA SPADAJĄ,
ŻYCZENIA ZDROWYCH ŚWIĄT SKŁADAJĄ.
NIECH TE ŚWIĘTA BEDĄ WYJĄTKOWE,
A PREZENTY ODLOTOWE.
..................... ,!, .............. ,!,
................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~
............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.`
..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'|
............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|,
............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___
.........../`,\)______________________]
.... ....../__\[___]___[___]___[___[__[_]
........./ . o \[_]___[___]___[___]_[__]_]
......../_ , *_\_]……………………………[_[_]
......../ `, .* \_]……………………………['__ ]
......./ … `~ . \] ……… ; ( …( ;……….[_[_]
....../_ . * ., _.\ ……( (. )( ; ( . ; …….[___]
....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \……[_[_]
...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |……[___]
..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___[_[_]
..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::::::::::::\
.../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\
../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======]
./ .. * ......... ,, ~ ' \........._|_.,-_--,
/* .... o ..._~`'*...o \........... (.(_)..)
`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.............. `----´
........":-------:"
.........\_____/
_(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)_Zdrowych,pogodnych,pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia
 
Hej dziewczyny. Wogóle nie czuję, że jutro wigilia! dzis w pracy wiec jakos tak wszystko szybko szybko, zadnych przygotowan u mnie bo na wigilie jedziemy do babci.
Zaraz ide na ziwyte do mojego nowego gina. Mam nadzieje, ze ten nie okaze sie dupą jak poprzedni *piiiii* Może zrobi mi usg - przy cukrzycy ciazowej ponoc co wizyte sie robi.. to zobaczyłabym mojego bąbelka.
Kurcze od tygodnia mam straszne wzdęcia ;/ I na nieszczęście mój małżon również hehehe

Czy macie problem z ogoleniem miejsc intymnych? bo ja dziś sie tak pozacinałam ze byłam fontanna krwi, i jak poprosiłam M o pomoc to powiedział tylko LOL :-)
 
merry-christmas-santa.gif

witam dziś własnie doszło łozeczko :)))) ale fajnie juz mamy co raz wiecej rzeczy ale oczywiscie jeszcze nie poskrecane :-D
 
Witajcie przedświątecznie!:-)
Wczorajszy dzień miałam baaardzo wypełniony. Rano - morfologia i mocz i test na obciążenie glukozą 75g. Spodziewałam się, że to będzie jednak dużo gorsze do wypicia - jest to oczywiście obrzydliwie słodkie, ale spokojnie sobie z tym poradziłam, nawet bez cytrynki. Mnie pielęgniarka pozwoliła, aby mąż zawiózł mnie do domu i tam siedziałam 2 godzinki. Wyniki mam na szczęście b. dobre: na czczo 80, po glukozie - 100.

A potem przywieźli nam meble: cały dzień mój M z moim tatą i bratem skręcali je, a ja coś tam pomagałam ile mogłam. Wieczorem byliśmy padnięci - ale tak się cieszę z nowych mebli na Święta!

Dzisiejszy dzień już spokojniej - mój Mąż zajął się zmywaniem podłóg i odkurzaniem (Kochany) a jaj jakieś lżejsze ścieranie kurzy, zrobiłam sałatkę i byliśy na ostatnich zakupach. W porównaniu z większością z Was to leniu****ę przed Świętami - ale obie Mamy nas zapraszają na Święta i postanowiłam z tego skorzystać i nie przemęczać się z brzuszkiem.

Jutro mamy tylko z Mężem ubrać choinkę - i Święta.

Kochane:

Życzę Wam
Miłości od tych, których kochacie
Radosnego wyczekiwania na Maluszka
Dobrego porodu i zdrowego ślicznego Dzieciątka
Spełnienia Marzeń, tych Najgłębszych też
oraz poczucia osobistego Szczęścia
 
dziewczyny ja mam pytanie. czy przy skórczach tych już porodowych twardnieje brzuch czy nie zawsze?? pisze na tym watku bo czekam na szybka odp z góry dzieki
 
Witajcie!
U nas świątecznie, że wszystko się we mnie raduje - większość robi mąż, ale ja upiekłam dziś makowce i piernik. Wieczorem zrobię jeszcze dwie sałatki, a mąż tak chce się wyrobić z resztą, aby na jutro tylko ryby mu zostały. Tradycyjnie karpie, ale jemy też łososia i pstrągi - ponieważ jako dziecko nigdy nie przepadałam za karpiami, bardzo się ucieszyłam się, po przeprowadzce tu, w góry, że miejscowi oprócz karpi jedzą też pstrągi i łososie - logiczne, w końcu pstrąg to górska ryba... I tak w Święta jemy różne ryby i każdy ma coś dla siebie :)) Jeszcze troszkę sprzątanka i gotowe!
Moi chłopcy poszli na ostatnie roraty, a ja się oddaję lenistwu i wzruszam jak pomyślę, że za rok, na Wigilię, będzie z nami nasze maleństwo...
Maniulka, mam nadzieję, że z nogą lepiej.
Sara, piękny prezent, piękna pamiątka na całe lata.:-)
ATsonia, to dobrze jak mąż trafia z prezentem, na pewno czeka Cię miły relaks :-)
Truda, leż ile się da. Ja też się staram - też najbardziej ze wszystkiego zależy mi na donoszeniu dzieciątka. Za rok sobie odbijemy:-)
Miotlica, super, że wyniki dobre. Nowe mebelki na Święta na pewno cieszą. :-D
Modroklejka, mam nadzieję, że się nie przemęczasz i czujesz się lepiej
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzy Agnieszka :-)


 
Wreszcie siadłam na tyłku. Upiekłam ciasta: korę orzechową, ciasto z pierników (chyba podawałam przepis na gotowaniu), ciasto jabłkowe przekładane nadziewanymi pierniczkami, sernik, seromakowiec, strucle makowe...:confused: Teraz widzę, że chyba przesadziłam... Mam też już upieczony pasztet z zajączka, mięcha (schabik, karkóweczka, boczuś), bigosik dochodzi, rybka po grecku też jest gotowa, nawet na jutro ugotowałam już kapustę z grochem, mam też przygotowany mak do klusek. W sobotę narobiłam pasztecików, nalepiłam uszek. Dobrze mi to wszystko szło ponieważ mam kochaną teściową do pomocy i wstawiła się także na posterunku ciocia żebym się nie przemęczała (coby nie było na Wigilii jest u mnie zawsze 12-15 osób a w Boże Narodzenie dojdzie do tego jeszcze jakieś 10 dodatkowych ludzisków). Domek aż lśni, jutro jeszcze tylko mały retusz przed samą kolacją. Nawet stół w salonie już czeka nakryty do kolacji wigilijnej. Sama niewiem skąd mam takiego powera skoro rano jak wstaję to wydaje mi się, że nawet nogi z łóżka nie zwlekę...
 
reklama
Do góry