reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ja byłam pierwwsza z ksiazka no ale niech bedzie... buhahah


Madzik kochana wieszz ze ja gapa jestem zastanawialam sie ostatnio kiedy studiowka bedzie a to dzisiaj juz....
gratulacje dla Ciebie podwojne...treaz juz z gorki i obrona i kurka szybko czas zleci do porodu....to gdzie Ty do szpitala sie wybierasz? moze sie na porodowce spotkamy ;-)

nili tym bardziej powinnas zrobic sobie badania jesli w rodzinie wystepuje cukrzyca u mnie dziadek mial noi tata ma co prawda nabyta, ale zawsze jest wiec trzeba tego pilnowac...
 
reklama
Ja mam emotikonki z prawej strony gdy pisze posta:-).
Chyba wszystkie Vanessy sa takie zywe:-D:-D:-D,moja nie usiedzi w jednym miejscu minuty,no chyba ze wlacze bajeczki...
W poniedzialek i we wtorek w przyszlym tygodniu jade znowu na badania ,ciekawa jestem jak mi teraz wyjda.
 
Ostatnia edycja:
Myfa80 i madzik_ gratuluję studniówki, hi hi ja jak miałam studniówkę to się o niej dowiedziałam dopiero o 22 :-) więc prawie bym ją przegapiła.


 
Ostatnia edycja:
Nili ja mam tak jak ty na stacjonarnym-nie moge pogrubic tekstu,wstawiac emotikonkow,rozdzielac tekstu enterami.W sumie nic takiego bo da sie z tym egzystowac na forum,tylko dla czytajacych posty trudniej :p Nie mialam tak wczesniej,dopiero od jakichs 2 tyg cos sie zrabalo.Wloski mozesz farbowac spokojnie-ja to robilam wczoraj:)Podczas karmienia tez podobno mozna-dla mnie to wesola informacja:)))Dominika ja tez czytam sensacje i kryminaly-maz sie smieje ze nasze dziecko to jakis killer (tfu tfu) bedzie hahaha:)))madzik gratuluje finiszu pracy dyplomowej.Odezwe sie wieczorkiem jak juz kolezanka pojdzie.
 
Takie troszkę inne pytanie ;-) nie wiem czy na tym forum się już kiedyś pojawiło ;-)Hi hi wykonujecie jakieś ćwiczenia w ciąży? Ja się tak rozleniwiłam że szok :szok: zastanawiałam się dzisiaj czy można po kilka minut dziennie jeździć na takim rowerku stacjonarnym w domu? Hm gdzieś czytałam, że tak ale nie jestem pewna :crazy: a nie chcę zaszkodzić dzidzi. Może na jakiś stronach poszukam jakiś ćwiczeń dla kobiet w ciąży.
 
Hej dziewczyny. Od przeprowadzki nie mam czasu aby tu zaglądać. rano praca, pozniej zakupy do domu gotowanie obiadu. I przychoodzi mąż. trzeba mu dac jesc i o 19 padam ze zmeczenia.
Strasznie sie martwie tą cukrzycą, codziennie chodze zdołowana i nawet nie moge cieszyc się ciążą. wyniki mam dobre jak pilnuje diety ale wczoraj zjadłam zupe pomidorową zabielaną śmietaną i zagęszczona troszkę mąką i wynik skoczył mi do 171! Na necie naczytałam się tylu problemów z cukrzyca ze dziecko moze urodzic sie z zespolem downa i innymi chorobami ze odechciewa mi sie zyc. do tego ten aspartam. stosowalam produkty dla diabetykow a nie iwedzialam ze nie mozna. nikogo nie spytalam i tez internet straszy w tej kwestii.

We wtorek mam wizyte u gina a jutro ide do diabetologa, musze sie przyznac o tym cukrze wczorajszym. Mam nadzieje ze nie wpierdziela mi insuliny.
 
Agusia - ja chodzę do Szkoły Rodzenia i tam ćwiczymy :) Tak więc jak najbardziej jakiś ruch jest wskazany, ale lepiej poszperać i wynalezc jakieś cwiczenia specjalnie dla kobiet w ciąży.

A cwiczycie te cwiczenia Kegla? Bo nam babka ze Szkoły Rodzenia kazala po 100 i więcej razy dziennie to wykonywac (czyli zaciskac mięsnie tak, jakby się chciało siusiu wstrzymać), ale ja o tym zapominam...
 
Tanu, Justyna musi być dobrze ....
miłej imprezki 100- dnióweczką
ja zaplanowałam że nic nie będę robić na święta... no ale oczywiście zaczęłam się głowić i upiekę 2 placki i chcę zrobić sałatkę śledziową
macie fajne przepisy na sałatki śledziowe - kiedyś jadłam taką warstwową z gotowanymi warzywami pycha nie mam przepisu ....
może ktoś ma fajny i wrzuci na gotowanie:confused::confused:
 
reklama
Justina, u mnie jak narazie dieta działa i insuliny brać nie muszę. A czy Tobie też zlecili badanie hemoglobiny A1C?? Bo u mnie wynik był prawidłowy. Jak narazie to tylko po glukozie mam podwyższony cukier.
 
Do góry