reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

nili-ja juz w ciazy 3 razy miałam pasemka robione! z tego co wiem farbowanie nie szkodzi-kiedys takie opinie krazyły-ale to głownie ze wgzledu na amoniak w farbach-teraz juz go w nich nie ma wiec nie ma i kłopotu:-D
 
reklama
cześć dziewczynki!!
chciałam sie pochwalić że po kilku dniach spędzonych na uczelni, oddałam w końcu prace!! na koniec stycznia obrona.. teraz tylko nauka:tak:
Dzis swietuje tez studiówke :tak: Myfa chyba tez:-D wiec gratulacje.

A co do swiat to upieke tylko jedno ciasto i wezme ze soba do rodziców bo tam spedzimy swieta;-) wiec jade na gotowe..
Mała choinka juz ubrana a dużą bedziemy wybierać jak przyjda lampki z allegro :tak: no i jeszcze gwiazde musimy zrobic..


Dziś leniu****e też, po ostatnich dniach wiec na razie znikam:tak:

Buziakiiii
 
Jestem pełna podziwu czytając Wasze wypowiedzi. Macie siły piec, gotować, sprzątać, zajmować się dziećmi i nadal buzuje w Was energia. Ja wyczekuję do 16-stej, kiedy wróci mąż i przekazuję Mu opiekę nad córeczką. Jestem już zmęczona i potrzebuję dychu.Albo mam słabą kondycję fizyczną , albo moja Księżniczka jest tak absorbująca :))
nili nie przejmuj sie ...ja mam tak jak ty ...a gotowac nie znowsze ...szczeze nienawidze....piec jeszcze jeszcze,,,ale z gotowaniem mam problemy zawsze....i tez ciagle zmeczona jestem ostatnio:)
 
tanu - spróbuj poczytać coś lekkiego, przy czym sie nie trzeba wysilać - ot tak dla przyjemności czytania. ja pochłonęłam wszystkie książki Harlana Cobena, (sensacja, ale nie wiem czy takie lubisz) - on ma bardzo lekki i śmieszny język i zaskakujące zakończenia :-)
 
Dzięki za wszystkie rady. Jutro idę do fryzjera podciąć włosy ( może Vanessa do jutra mi ich wszystkich nie wytarga :)) I umawiam się ze szwagierką na farbowanie. Może w końcu będę wyglądała jak człowiek :) Tanu - nie smuć się. Będzie dobrze i szybko wrócisz do domku.
 
Witam Nili widze ze obydwie mamy cory o tym samym imieniu:-).
Ja mam jakis przyplyw energi przed swietami,planujemy jeszcze maly remont przed swietami;-):-)
 
Rzeczywiście M*R* :)) Choć moja trochę młodsza. Nie usiedzi na pupie nawet kilku minut, niektórzy znajomi nawet podejrzewali, że ma ADHD, choć lekarz uspokoił,że to po prostu bardzo żywe dziecko :) Nie wiem czy wszystkie Vanessy są takie ... :)Teraz będzie Sandra. Mam nadzieję, że trochę spokojniesza...
 
reklama
Do góry