reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara jeszcze nie wiem dokladnie czy to grzybki prawdziwki czy muchomory hehehe bede wiedziala dopiero za 3tygodnie wrrrrr:szok::szok::szok:.
Moja lekarka ogolna co wizyte robi mi badanie z moczu tzn wklada taki pasek i on barwi sie na kolory i ona widzi co jest nie tak i wczoraj wyszlo ze jest infekcja.Dala moj mocz do analizy a w poniedzialek mam wizyte u pielegniarki i bedzie i pobierala wymaz z pochwy.
 
reklama
nili zrob na wlasna reke test na obciazenie glukoza to wazna sprawa czesto matki sa nieswiadomo ze maja cukrzzyce a ona nie kontrolowana moze zagrozic maluchowi... lekarze maja dziwne podejscie niektorzy sama nie mam super bo do tej pory cytologi nie mialam....



ale smacznie i swiatecznie na forum...a ja sie lenie bo na gotowe jade do rodzicow i tesciow.. ide sobie obiad zrobic paluszki rybne z ziemniaczkami i marchewka z jablkiem mniam....

dzisiaj na choinke do przedszkola wybywamy alez mi sie nie chce ale trzeba....

co do wagi to ja sie wystraszyalam jak porownalam wage mojego malucha obecnie z waga jaka mial Hubcio w jego wieku... w 22 tyg wazyl 409 g jak dla mnie malusio Hubert o wiele wiecej... nie ma regoly na wage wazne by przybywalo nie musi osiagac gigantycznych sum... i tak jak pisze Sara wazne by zdrowe :-) ja mam nadzieje ze ten maluszek bedzie wagowo do mnie zblizony jaksiie urodzilam 3050g moj M tez podobna wage niby mial, ale Hubcio po dziadkach chyba urodzil sie z waga 4180.... i 57 dlugi...


a i jeszcze nowinka od lekarza, chyba kiedys nawet pisalam juz co ma wplyw poza uwarunkowaniami genetycznymi na wage noworodka... przeplyw krwi predkosc...a to uzaleznione jest od aktywnosci matki jesli matka jest aktywna w ciazy to maluszek nie powinien duzo przybrac a jesli niestety ciaza zmusza do lezenia czesto duze maluszki sie rodza...oczywiscie to statystyki ... moze ale nie musi tak byc.... u mnie by sie psrawdzalo bo w pierwszej ciazy malo sie ruszalam ...a teraz non stop napwet jak mam lenia to przedszkolak wymaga uwagi sporej... i wogole wiecej obowiazkow.......noi dziecie mmnejsze w brzusiu...\rozpisalam sie te co dobrnely do konca mojego postu milego dnia :-)
 
my robimy pyszne trójkąty z ciasta francuskiego w srodku z kapuskta kiszona z grzybami lub z samymi grzybami-potem po upieczeniu polewamy masełkiem roztopionym i jest pysznie!

Modroklejka czy ty masz na mysli takie trojkaty jak sie kupuje w piekarni pod Telegrafem(chyba jest taka u was?)jesli to takie to narobilas mi takiej wielkiej checi i ochoty ze az mi slinka cieknie.
 
Ostatnia edycja:
a jeszcze jedno szkoda ze moga podczytywac nas osoby, ktore nie udzielaja sie na watku poza tym jest mnostwo samych gapiow, dziennikarek, zbokow ktorzy niestety ale czytaja nasze czesto intymne zwierzenia......to tak odemnie
na lutowkach mamy zamkniety ten rodzaj watku dzieki temu czujemy sie swobodniej....
 
hejw am..alez sie rozpisalyscie od przedwczoraj...nie wiem kiedy nadrobie....u mnie z nowosci...posiew wyszedl okej..jutro jade zalozyc pessar w sobote wracam..musze niestety na noc zostac. no i na caly jutrzejszy dzien...nie podoba mi sie to...znajac siebie bede plakac...nie lubie sama zostawac w domu a co dopiero wszpitalu....
 
hejw am..alez sie rozpisalyscie od przedwczoraj...nie wiem kiedy nadrobie....u mnie z nowosci...posiew wyszedl okej..jutro jade zalozyc pessar w sobote wracam..musze niestety na noc zostac. no i na caly jutrzejszy dzien...nie podoba mi sie to...znajac siebie bede plakac...nie lubie sama zostawac w domu a co dopiero wszpitalu....

bedzie dobrze zabierz dobra ksiazke ze soba szybko zleci
noi przy okazji zapoznasz sie ze szpitalem moze w nim bedziesz rodzic?
 
ewelcia-nie mamy tej piekarni u nas ale we flerynkach sa podobne....

myfa...podczytywania nie da sie uniknac...a zamkniety watek jakos sie nie rozkrecił i moim zdaniem nie przyjał-moze sie to zmieni z czasem...
 
Myślałam o tym, biorąc pod uwagę, że babcia miała cukrzycę. Lekarz stwierdził,że skoro nie było problemu z cukrem w poprzedniej ciąży, więc nie ma potrzeby robić nadmiarowych badań.W sumie miałam zleconych bardzo mało badań, mimo, iż chodzę prywatnie.Modroklejka podałabyś przepis na te trójkąciki z ciasta francuskiego z kapustką - narobiłaś mi niezłego smaka :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciasto francuskie ja uwielbiam (choc kaloryczne!) ale maz nie.On jest dziwny bo nie lubi nic chrupiacego,no a jego podniebienie dla mnie najwazniejsze dlatego ciasto francuskie odpada.Myfa,jak napisalam o tych grzybkach waginalnych wyzej to zaraz pomyslalam ze zmieniam awatary i suwaczek.Kurde,wlasnie,z tym podczytywaniem to jest jakas lipa.Zanim pojde do szpitala pozmieniam avatary i suwaki na jakies abstrakcyjne,nie chce zeby w necie zostalo to wszystko dla byle kogo do czytania.A da sie 1 ruchem usuwac fotki?(np brzusia by jakies zboki tego nie wykorzystaly).Tanu pessar da ci wolnosc,podobno nie trzeba po nim lezec tylko mozna wiecej w pionie byc.Kurde do mnie dzwonila kumpela ze dzis wpadnie i mam jej oddac juz ksiazke ktora mi pozyczyla a zostalo mi jeszcze 55 stron-lece czytac,papa!
 
Do góry