reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wiem Julia,rozumiem Cie doskonale.Ja tez sie martwie jak dzidzi dlugo nie czuje.
Ja nawet nie wiem jak mam ulozone lozysko czy szyjka jest ok,czy sie nie skraca i czy zamknieta wrrrr mam nadzieje ze donosze dzidzie:-).
Dziewczyny sprawdzic szyjke to mozna chyba tylko USG dopochwowym prawda???oni mi takiego tutaj nie robia!!!
 
reklama
Mnie chyba też jakieś choróbsko łapie :/ najchętniej bym spała, spała i jeszcze raz spała :crazy: na obiad zrobiłam ziemniaki puree, kotlety i surówkę a na drugie danie zapiekankę ;-) tylko jakoś za bardzo nie mam ochoty jeść :crazy:. He he do dzisiaj nie wiedziałam, co to są humorki ciążowe ale dzisiaj to mam taki humor okropny przez nic że szok :crazy: normalnie wszystko mnie denerwuje. Jutro zobaczę dzidzie na usg to się humorek poprawi :-).
 
to nie ja to sara:))))
Przyszedł mój wózeczek!!!!! jestem taka szczęśliwa!!!! poskładaliśmy go z mężem i sobie stoi w dużym pokoju ale te stokke są piękne...

laila rób zdjecie i wstaw w watku zakupowym chetnie oglądne bo nie mam pojecie jak ten wózeczek wygląda :tak:
agusia ja mam straszne humorki od początku ciąży a najlepiej o tym wie mój mąż, który musi je dzielnie znosić...:)
 
No humorki ja tez miewam w pierwszym trymescie strasznie bylo w drugiej polowie lepiej teraz znowu mnie humorki dopadaja i jest mi z tym zle bo obrywa moj M ktory to dzielnie znosi

Czekam na niego wlasnie i tak mi smutno bo dzis tak pozno bedzie i mi juz teskno i nudno nuda u mnie nastala Kuba lekcje robi a mi nudno

Aaaa mielismy ochote na budyn smietankowy pycha
 
laila rób zdjecie i wstaw w watku zakupowym chetnie oglądne bo nie mam pojecie jak ten wózeczek wygląda :tak:
agusia ja mam straszne humorki od początku ciąży a najlepiej o tym wie mój mąż, który musi je dzielnie znosić...:)
już wkleiłam linka do strony a jak wróci maż to zrobię fotke naszego
 
no tak naczytałam się ale nic nie odpisze jak cos bo juz nie pamiętam :-)
po mojej fatalnej nocce odsypiałam pół dnia później obiadek i przedstawiaenie w szkole dzieci przygotowały Jasełka synek był pasterzem,ale słodko było oczywiscie łezka w oku sie zakręciła jak spiewał kolędę do mikrofony tak pięknie,uwielbiam takie przedstawienia przygotowane przez dzieci :-)
co do moich tesciów juz kiedys był taki temat ogólenie są ok,chociaż bywały sprzeczki do tescia muwię tato a do tesciowej po imieniu to jest druga żona tescia więc tak najwygodniej na ty,od początku nie miałm problemu mówić tato normalnie taka kolej rzeczy czasami mówie babcia/dziadek :tak:
 
Jupi, dziewczyny, właśnie sprawdziłam w necie wyniki porannego badania glukozy - wyszło 106! :-):-):-)Uff, co za ulga :-) Ale słodycze i tak ograniczam!
 
reklama
Do góry