reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

dziweczyny!

własnie przejrzałam listę i jest na niej kilka mam które sie wogole nie odzywaja, konretnie chodzi mi o :
Mamma84
Ulenk@
monajb2
kano
blondynka82
nika83
marta21
weronika
izabela
malineczka24
afka
nilli
aszu
irmaa

i zastanawiam sie co zrobić-nie chce zeby sie obraziły, ale chciałam troche przerbic liste a nie mam zadnych wiesci od nich...pododawałabym gify, dane maluszków jak juz beda na swiecie itp...

myslicie ze moge usunąc...nie obraza sie?
 
reklama
Modroklejka, myślę, ze spokojnie możęsz to zrobić - rzeczywiście nie ma od nich wieści, a przecież gdyby któraś chciała wznowić kontakt to się ją doda - a lista rzeczywiście bardzo długa i lista nicków, które "nie są w użyciu" utrudnia przeglądanie.
 
Modroklejko tez tak uwazam ze spokojnie mozesz usunac je....


ja dzisiaj na obiad tylko spagetti zrobilam z imbirem, curry i sokiem z pomidorow wlasnej roboty - sasiadka mi dala...pychota wiekszosc sloika sama wypilam chyba mi potasu brakuje ....
noi oczywiscie cebulka na maselku usduszona i mielone miesko z indyka mniam.... z kolorowym makaronem szpinakowo pomidorowym mam nadziekje ze moj pierworodny zje...bo on wybredna bestia mala...

zmykam sie lenic
 
Dziewczyny widze ze duzo jest was takich ktore maja opory z mowieniem mamo, tatao do tesciow-calkowicie to rozumiem,widocznie sa powody.Ja do swoich tesciow i moj maz do moich rodzicow mowimy mamo,tato od chwili oficjalnych zareczyn.Tzn japierw maz oswiadczyl mi sie na wakacjach w Tunezji a potem zrobilismy uroczyste oswiadczyny u moich rodzicow w domku.Tam stuknelismy kielichy w ramach toastu mamo- tato i brudzia za mowienie na ty miedzy rodzicami:)Ale tak smielej zaczelam uzywac tych slow dopiero po slubie.Ogolnie uwazam ze liczy sie pokrewienstwo tzn tesciowie chocby nie wiem co nigdy nie beda mi tak bliscy jak moi rodzice,ktorzy przeciez caly trud wychowania we mnie wlozyli.Tesciowie to dobrzy ludzie,raczej materialisci dobrze sytuowani,wiele dla nas robia dla zapewnienia tzw bytu (wielomiesieczny remont mieszkania wlasnymi srodkami i rekami)gdzie ja tylko jezdzilam z mezem po marketach budowlanych i wskazywalam palcem co ma byc kupione i gdzie ma byc zamontowane-takze odwalili cala czarna robote.A jesli chodzi o temperature uczuc to sa rodzinni ale dosc oschli,moi rodzice sa bardziej tacy do przytulenia i wyzalenia.Za to meza nie wymienilabym na nikogo innego wiec mysle ze nawet taki przyslowiowy zimny chow potrafi uksztaltowac dobrego,czulego czlowieka:)
 
u mnie jest tak ze mój mąż do mojego taty mówi na ty już gdzieś od 2 lat a z moją mamą jest na ty od ślubu natomiast ja do teściów mówię pan/pani ....i wydaje mi się ze raczej się to nie zmieni niby się nie wtrącaja ale są to ludzi którzy nie akceptuja sprzeciwu a jak ktoś ma odmienne zdanie to udają że nie słyszą.... mieszkamy od nich 10 min spacerkiem czesto się zdaża że mąż jedzie gdzieś na pare dni a ja tu nikogo nie znam nigdy nawet nie zadzwonili.... to moi rodzice wtedy po pracy jadą do mnie 30km żebym sama nie siedziałą... są to ludzie którzy żyją pozorami tzn.. przed rodziną i znajomymi jest idealnie a rzeczywistość jest zupełnie inna:(
 
Dziewczyny znow temat jedzenia hehehe u mnie byl no jeszcze jest barszczyk czerwony na obiad,tak sie najadlam ze sie ruszac nie moge:baffled::baffled::baffled:teraz znow leze a tluszczyk sie odklada.
Moze i mi zacznie przechodzic przez gardlo mamo/tato_Oby bo jednak chciala bym miec z nimi jakis lepszy kontak(tak mi sie wydaje).

Laila zareczyny w Tunezji(ale sie rozmazylam hehe)my od razu mielismy oficjalne,nasi rodzice wtedy tez zaczeli sobie mowic na Ty.
 
witam was dziewczynki ;-)
u mnie nudy mąż pojechał do kolegi pomóc mu kłaść panele a ja leniu****ę cały dzień spałam do 11.30 masakra a teraz jestem zakręcona :baffled: zaraz idę gotować spagethi bo mnie ochota wzięła tylko czekam aż mięsko się odmrozi do końca...

 
reklama
Magda ja jestem tez za usunięciem z listy tych ktore w ogole sie nie odzywaja a jakby co mozna je zawsze dopisac

Co do tesciow juz pisalam jest jak jest i tak mi bardzo dobrze;-)

A ja tez robiłam dzis spaghetii pyszne wyszło Kubus tak sie zajadał ze mowił iz zaraz pęknie haha ale za chwilkę wołał o coś słodkiego

Kurna dzis sie nachodziłam i już mnie to spojenie dokucza echhh
 
Do góry