reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Co do cukrzycy... to zanim sie zrobi test obciazenia glukoza, mozecie same sprawdzic w wynikach moczu... tam jest cos takiego jak glukoza czy cukier... obok powinno byc napisane: nieobecna/y. Wtedy wszystko jest ok. Jesli juz wczesniej pojawia sie cukier, mozliwa jest cukrzyca.
Ale oczywiscie to nie przesądza. Moze byc tak,ze wczesniej glukoza w moczu byla nieobecna, a jednak cukrzyca następuje.
 
Oj, padam... Prawie całe do południa biegałam po sklepach za prezentami mikołajkowymi. Jaki dobry wynalazek ten samochód :-D Chyba nogi wrosłyby mi do ty..a gdybym musiała wszędzie chodzić pieszo. Najgorsze, że nie mam jeszcze prezentu dla mojego synka :zawstydzona/y: Mam nadzieję, że w piątek po pracy wpadnę jeszcze do jednego sklepu i kupię mu parę gier komputerowych (oczywiście uznaje tylko te z piłką nożną). Ale ze mnie mamusia... To wszystko wina tego, że chyba jednak powinnam już przystopować. Moja gin już zapowiedziała, że jak pojawię się 15.12. na wizycie to dostanę do łapki zwolnienie a koleżanki z pracy mogę odwiedzać już tylko towarzysko :-(
askkle - gratuluję studnióweczki :-)
 
Maniulko trzymaj sie!!!Wiesz nie zawsze to na co choruje matka ma wplyw na dziecko-trzymam kciuki aby wszystko okazalo sie tylko zlym snem ,mysl pozytywnie..dzidzi odczuwa Twoje emocje...
 
Edis, dziekuje... jeszcze 100dni, czy juz tylko 100 dni... ?!?! hihi

Nika81
, tak kiedys wyczytalam w jakims mądrym artykule i zapamiętałam :) Ja mialam dobre wyniki od początku ciązy, glukoza tez wyszła mi na plus, wiec ciesze sie zdrowkiem :)
 
Witam:-)

A ja coraz bardziej jestem zła na swojego lekarza prowadzącego, wg mnie mam za mało badań przecierz morfologia i mocz powinno byc co miesiąc a ja robie co 2 miesiące i coraz bardziej przekonuje się do tej wizyty u nowego lekarza w poniedziałek może chociaż zrobi mi porządne USG
 
Julia ja też nie robię wyników co miesiąc.

A co do tej cukrzycy, to ja mam tylko podwyższony po glukozie, tak, to mam w normie, a w moczu cukru też nie mam, więc chyba nie jest najgorzej...
 
reklama
Julia, ja robie mocz i morfologie co 1,5 miesiaca. Mysle,ze skoro sa dobre wyniki badan,to nie trzeba częściej. A poza tym zreszta to zawsze na wlasne zyczenie mozesz sobie zrobic takie badania :) Tzn. ja chodze do gina prywatnie to i prywatnie robie badania, wiec w zasadzie moj gin mowi tylko,ze mam zrobic takie i takie badania i ja robie. I gdybym zechciala sobie robic chocby co tydzien, to tez bym mogla :) Chociaz chyba nie... bo siniaki po igle goja mi sie 2 tyg... brrrr :p
 
Do góry