reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Truda kobieta silna jestes....

w rodzinie mojego szwagra jest chodzacy przyklad tego ze cuda sie zdazaja....mala Karolinka urodzila sie w 23 tyg ciazy wazyla ponad 500gram...zdziwlam sie ze napisalyscie ze takich maluchow nie ratuja....to przykre patrzac na to ze lekarze z Lublina uratowali takiego malucha...dziewczyynka rozwija sie doskonale malo tego nie ma zadnych ubocznych "defektow" poza tym ze rozwojowo jest wczesniakiem....w tym roku roczek skonczyla...
 
reklama
truda mam nadzieje że ta ciąża nie sprawi ci tyle przykrości i niepokoju i dotrwasz do końca.... aż mi wstyd że ja czasem na plecki przeklinam albo że córcia mi po pecherzu kopie i co minute do wc latam ......
 
Truda o rany,jestes bardzo dzielna kobieta.Jak czytalam twego posta to mi sie az oczy zeszklily.Ze zdjecia w avatarku widac ze twoj synek to niezly przystojniak.
Wg mojej ksiazki 7 m-c jak i 3 trymestr zaczynaja sie w 27 tc,wiec ja juz sie zalapuje :-)

Mnie mama urodzila w 32 tc,wazylam 1600 g,bylam w inkubatorze 3 tyg ale oddychalam sama,tylko po to by dobic do 2kg bo podobno tak ze szpitala wypuszczali.Nic kompletnie mi nie bylo,zadnych wczesniaczych oznak.Czasem tak jest ze jedno dziecko rodzi sie w 23 tc (!) i jest wszystko OK a inne rodzi sie np w 35 tc i musi walczyc.Zgadza sie ze kazdy dzien w brzuszku dluzej to lepiej dla malucha.

Kaczuszka - z tym smiechem mam to samo.Czasami potrafimy z dziewczynami wpasc w taka glupawke ze smiejac sie obawiam ze zaczne rodzic:-) Co do kremu brazujacego to uzywam krem z ekstraktem z orzecha wloskiego,karmelu,masla kakaowego i karotki - kosztowal mnie cale 6 zl a dziala jak trzeba.Jest taki efekt leciutkiej opalenizny,niby naturalny srodek ale w to nie wierze:-p

Z tym snem to widze ze wiekszosc z nas ma podobnie.Tyle ze ja jak nie moge spac w nocy to nadrabiam w dzien:tak:

Jestem taka szczesliwa.Kolezanka ktora u mnie byla dzis ma od pon do pt wolne bo zalatwila prace tylko na weekendy w wawie,wiec powiedziala ze kilka razy w tyg bedzie do mnie wpadac zarowno teraz w ciazy jak i potem jak bede z maluchem-nie bede musiala wiec od rana siedziec sama hurraaaa :-)
 
Hej Mamuśki. Od wczoraj mam doła bo naczytałam sie w necia artykułów, ze przez cukrzycę ciążową można urodzić chore dziecko np z zespołem Downa czy chorobami ukłądu nerwowego czy sercowo naczyniowego. nie chcę aby malenstwo ponioslo konsekwencje mojej choroby i nie chce byc odpowiedzialna za jego nieszczescie :(

Poza tym chciałam spytac czy mając cukrzyce mozna sie napic pepsi light? bo przeciez ona jest bez cukru. wiem, ze jest niezdrowa, ale chodzi mi o sam fakt czy rzeczywiscie jest bez cukru. czasem juz jezyk do podniebienia mi sie klei z tej wody niegazowanej i chcialabym sobie "przeplukac usta" czyms innym.
Pozdrawiam Was
 
Poza tym chciałam spytac czy mając cukrzyce mozna sie napic pepsi light? bo przeciez ona jest bez cukru.
wydaje mi sie ze nie moze i nie ma cukru ale jest słodzona aspartamem czy jak tam to się nazywa cos jak słodzik a jego nie wolno spożywac w ciaży z tego co słyszałam wspołczuje Ci tej cukrzycy :(( ja ide za tydzień zrobić badania i oby byly dobre
 
Justina84 mam pytanko, czy miałaś jakieś objawy związane z tą cukrzycą? A i jakie masz cisnienie krwi wysokie czy niskie? ja do tej pory jeszcze nie miałam badanego cukru, ale 15.12 mam termin u ginekologa, więc się zapytam czy i kiedy mam to zrobić.




 
Hej ,godzine temu kurier przyslal mi beemwajke dla synka:-)-Nooo Mutsy chodzi jak brzytwa-jestem zadowolona:-).
Dzis usypiam na stojaco..cos z cisnieniem chyba musi byc nie tak.
 
Dziewczyny jestem załamana okazało sie że mam niedoczynnosć tarczycy nie wiem jak długo czy miałam ja wczesniej czy nie ale teraz wyniki są złe oczywiscie juz poczytałam jakie moze mieć skutki nie leczona w ciaży siedze i wyje
 
reklama
Do góry