reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kaczuszka to widzę, że nerwówka w domu... faktycznie niech nie przesadza no ludzie nie zamknie Cie w pokoju i nie przywiąże do łózka .. co do snu to mam to samo obudziałam si ejakos 4 czy 5 i nie moglam zasnąć chyba z2 godz. ale zasnelam i własnie wstałam i nic mi sie nie chce brzydko za oknem leje szaro buro i az sie nie chce wogle wstawać
 
reklama
Witam!!!
Ja w nocy tez miałam trudności ze snem, za to nad ranem jak zasnęłam, to spałam do 10:00 :zawstydzona/y:
Vinniki cieszę się, że dzidzia się odezwała. Moja też mi kiedyś takiego strachu narobiła.
askkle witaj na forum:-)
Maniulka i Kaczuszka życzę powodzenia u ginka, mam nadzieje, że same dobre wieści usłyszycie.



 
Hej

A ja jakoś też sie wnocy budze i spac nie moge mecze sie ale nie budze sie bo musze susiu tylko tak sobie masakra jestem niewyspana od kilku dni:crazy:

Ale tu pysznie sie zroiło tez bym cos sobie zjadla ale nie wiem co:confused2:
Dzidzia kopie raz bardziej raz mniej co chwilke jakies kopki sa chyba ze cos robie duzo chodze to wtedy pewnie ja kolysze i spi:tak:
Badania wporzadku nadal biore żelazo dzidzia tez ok tylko nie mozna ustalic pleć bo sie jakos maskuje extra:eek::-D
 
Ja jako tako spac moge... ale to wstawanie nocne do toalety... straszne! Jak dobrze,ze sypialnie mam najblizej wc :D Ale cogodzinne budzenie sie... beznadzieja :(
 
Ja od kilku dni też nie sypiam za dobrze w nocy,bo nad ranem po budziku to bym spała i spała
Truda23 dzidzia chyba chce być niespodzianka :-)
kaczuszka a ja zawsze chodziłam do facetów z przypadku pierwszą ciąże prowadziła mi kobieta i teraz też tak wyszło
 
Maniulka na to wyglada teraz bedzie moje usg kolejne jak nie pokarze to kurcze no ciekawa jestem tu mam sukieneczki dla malutkiej dlas malutkiego tez mam inne ale chcialabym juz wiedziec co mnie tak kopie:-)
 
reklama
Truda, wg książki "Oczekiwanie na dziecko" siódmy miesiąc trwa od 28 do 31 tygodnia. Różne źródła mogą troszkę różnie to podawać. Z trymestrami prosta sprawa - I trymestr: miesiące 1,2,3, II trymestr: miesiące 4,5,6, III trymestr - 7,8,9 miesiąc.
 
Do góry