reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

a ja mam tylko parę ciuszków różowych i takich typowo dziewczęcych reszta to taka uniwersalna albo dla chłopca hihi a co tam błękit też jest piękny na razie nie kupowałam grubszych rzeczy czekam na kolejne usg no i na męża będziemy wspólnie robić zakupy i albo będą to kolorki pod płeć albo uniwersalne po prostu :-)
 
reklama
Miroslava mialam tylko obciazenie 75 i wyszlo mi 193 po 2 godzinach a po godzinie mowili ze ich ten wynik nie interesuje.
zakupiłam książkę o diecie dla cukrzyków i wlasnie pisza ze krejpfruty obnizaja poziom cukru a diabetolog mi mowila ze nie ma nieslodkich owocow i nic mi nie wolno. Dieta o niskim indeksie glikemicznym to dieta South Beach - czyli plaz południowych, jest swietna i ja stosowałam w sesji ze 2 miesiace.. ale trzeba na nia miec jednak czas.
 
volcan - miło że jesteś znów z nami - co do dzici, to rzeczywiście ciekawe, bo najczęstsze pomyłki usg są w odwrotną stronę że siusialki nagle wyrastają ha ha ;-)

sałatka niemiecka - to z gotowanych ziemniaków, ogórków konserwowych, czerwonej cebuli, musztardy francuskiej i majonezu

a teraz coś co znalazłam - dla mam przedszkolaków, ale nie tylko bo z naszymi dzidziami brzuszkowymi też może im się przytrafić w przedszkolu....
Smog.pl - NAJSTRASZNIEJSZY szkolny teatrzyk świata!
 
Volcan, miło Cię znowu "widzieć" :tak:
Ale się tu apetycznie zrobiło :-D
A ja znów lekko zmartwiona, bo od rana dzidzi nie czuję. Przepisowo po kolacji położyłam się, czekałam... i nic. Wiem, że takie dni się mogły zdarzać wcześniej, ale w 24 tygodniu? Ponoć dziecko najaktywniejsze między 24 a 28 tygodniem. Martwię się :-( Jak do rana nic się nie zdarzy czeka mnie telefon do ginki do szpitala.
 
Dziewczyny ale mi smaka na rozne potrawy narobilyscie:-)
Cos w tym jest,bo ja dzis kilka godzin przegladalam ksiazki kucharskie,do tego nie moglam sie zdecydowac czy chce zrobic cos na ostro czy na slodko az...zasnelam przy ich czytaniu i nie zrobilam nic bo niedawno sie obudzilam:sorry:
Jutro wpada kumpela i wymyslilam ciasteczka owsiane,to tak pod moje zaparcia,coby blonnik byl...:-)
Volcan dobrze ze odezwalas sie na forum.Nasza corcia jak okaze sie synkiem to te rozowosci chyba sprzedam w komisie lub na allegro-ale nie ma ich za wiele na szczescie.
Kaczuszka mmm salatka brzmi pysznie,ja bym ja chyba jednak jeszcze urozmaicila o chrzan (jestem fanka chrzanu) i moze kosteczke szynki:tak:
Vinniki nie martw sie,dzidzia na pewno da o sobie znac.
 
kaczuszka , ja wlasnie sie zdziwilam , ale ginek w szpitalu stwierdzil ze czasem takie pomylki sie zdazaja gdy pepowina owinie sie i jest miedzy nozkami.Zobaczymy co faktycznie bedzie;-)narazie to moj piekny przezywa wielki dramat bo juz nastawil sie na synka i wkoncu pozwolilam mu wybrac imie...wybral Alex;-) wiec moze bedzie Alexa ;-) hahaha
Vinniki , ,,Nie martw sie" latwo powiedziec.Ja wlasnie z powodu brakow ruchow w zeszlym tygodniu znalazlam sie na badaniach w szpitalu...na szczescie moje nerwy byly niepotrzebne.Wiec jesli do jutra rana nie poczujesz dzidzi , dzwon do ginki i dla pewnosci i wlasnego spokoju psychicznego jedz na usg.Trzymaj sie i daj jutro znac...oczywiscie ze wszystko jest bardzo dobrze:-)
Buziaki kochane i milych snow:-) do jutra.
 
Sara, Volcan, dzięki za pocieszenie... Dzidziuś dalej cicho, oczywiście z nerwów nie zasnę i robi się błędne koło, bo pewnie to moje zdenerwowanie też dobrze dziecku nie robi...
Ciasteczka owsiane, mniam... Uwielbiam, a to dobry pomysł na ciążę, bo rzeczywiście błonnika sporo... Pomyślę o zrobieniu jutro.
Volcan, czy chłopczyk czy dziewczynka będzie dobrze - albo będziesz mieć parkę :-), co zawsze jest fajnie, albo będziesz obserwować rozkwit braterskiej miłości między braćmi - co też jest piękne. Ja mam płeć potwierdzoną trzykrotnie i w sumie przez dwóch różnych lekarzy, więc na 100% wiem, że synek.
 
Dziewczyny wy tak mówicie "będziecie mieć parkę" a mi to się kojarzy z posiadaniem zwierząt gotowych do rozrodu w celu zarobkowym :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Vinniki, rzeczywiście jeśli przez noc nie poczujesz ruchów lepiej to sprawdź u lekarza, nie ma się co niepokoić, a jeśli by się okazało, że coś jest nie tak to szybko zareagujesz :happy:
ja dziś po 21 zjadłam kolację typowo obiadową - ryż z warzywami z patelni i z piersią kurczaka, pychaa
a teraz "siusiu, paciorek i spać" więc mówię dobranoc. :-)
 
witam, przeczytałam już tyle stron, że nie pamiętam o czym było ;-)

Magialenna dział zamknięty jakoś nie zdał egzaminu i mało kto z niego korzysta :-) A brzuszki są w tym dziale Nasze teściki, zdjęcia USG a potem brzuszki ;), do niego dostęp nie jest niczym blokowany. :happy:
magda, czemj tak mówisz? wątek https://www.babyboom.pl/forum/marcowe-mamy09-f264/brzuchatki-19320/index7.html jest całkiem uczęszczany :tak:
kaczuszka, ten mały wcale nie wyglądał na przerażonego, tylko na bardzo przejętego - może taki emocjonalnie trochę nadpobudliwy dzieciak ;-)

ja byłam dzisiaj u ginki, wszystko ok, serduszko bije - 6 stycznia zrobimy usg, będziemy wtedy ważyć maleństwo :tak:
 
reklama
Vinniki mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i synek nocą da ci wycisk żebys więcej już tych złych mysli nie miała
Sara27 czasmi wystarczy poczytać lub popatrzeć i już człowiek najedzony :-D
volcan naszym moderatorem jest modroklejka ona też zgłasza nas do zamkniętego napisz jej na priva swoja chęć a ona już to załatwi ;-);-);-)
 
Do góry