reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Vinniki - wierze, żę Dzidzia odezwała się w nocy. Nie wiem czy pamiętasz, ale ostatnio gdy moja córeczka narobiło mi takiego strachu, to tez panikowałam strasznie i z tych nerwów tym bardziej nie czułam dziecka. Dopiero gdy przyjechałam od lekarza, poczułam ogromną ulgę i Mała dokazywała cały wieczór:-) A więc, jeśli bardzo się niepokoisz to lepiej do lekarza niż nakręcać się dodatkowo... Daj znać co u Ciebie:tak:

A ja dziś ni z gruszki ni z pietruszki obudziłam się o 1.40 i nie spałam gdzieś do 4.30 - nic mnie nie bolało, nie było mi ani zimno ani duszno, a po prostu nie zasnęłam. W końcu udało mi się na sofie w salonie z książką w ręka:-D A dziś jak na złość musiałam wcześnie wstać bo mamy z M kilka spraw do załatwienia na mieście i obawiam się, że nieprzytomna trochę będę...
 
reklama
Witam:-)
Idę dzisiaj do lekarza na co dwutygodniową wizytę mam nadzieje że będzie wszystko ok bo cos ostatnio pobolewa mnie brzuch i czasami tak sie napina ja tak mysle że to normalne i mam nadzieje że mam racje ale strach jest,no i wyniki czy dobre
 
hejka


ja wczoraj tez dzidzie slabo czulam dopiero wieczorem troche sie ozywila... mysle ze dzidzie tak maja aktywne dni i mniej aktywne, tak jak my czasem jestesmy pelne energii a czasem nic nam sie nie chce..... poza tym to ciekawe ze pisza ze miedzy 24-28 tyg najbardziej aktywnne sa.... przeciez coraz ciasniej maja malenstwa i euchy sa bardziej ograniczone maluchow.... poza tym zauwazylam ze jak moja dzidzia odwroci sie tak jak wczoraj - czulam kopniaki na pecherzu - pleckami do sciany przedniej wtedy czuje ja slbiej niz jak jest odwrocona przodem.... tak wiec nie ma co panikowac takie moje zdanie....


ja gotuje dania wg 5 smakow i narazie fajnie jest tylko nie moge wyeliminowac slodyczy i surowizny...jakos mandarynki mi smakuja i jabluszka surowe....


dobra zmykam ogarnac mieszkanko


boze juz szykujecie konciki dla maluchow, ja w styczniu zaczne moze narazie wydaje mi sie za wczesnie....chociaz wiem ze im pozniej tym brzucholek przeszkadza bardziej....

w pierwszej ciazy przeprowadzalam sie w 7-8 miesiacu ciazy .....urzadzanie mieszkanka.......fajnie bylo z nospa dalam rade ;-)
 
Cześć dziewczynki, nasz synek też ma dni lepsze i gorsze, czasami kopie cały dzień, a czasami czuje tylko pojedyncze ruchy, wydaje mi się, ze to zależy od tego, jak maluszek jest ułożony.
 
Witajcie Kochane!

Dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy - maluszek właśnie się odezwał - jakieś piętnaście minut temu. Dałam sobie czas do 11 o tej porze postanowiłam dzwonić do ginki, ale na szczęście zaczął sobie podkopywać. W nocy co chwila się budziłam i próbowałam coś wyczuć - i nic. Śniły mi się jakieś koszmary, że wcale nie jestem w ciąży, że to ciąża urojona. Rano dalej nic i nic. W końcu wzięłam długi prysznic,wypiłam szklankę mleka, puściałam Mozarta i położyłam się do łóżka. Wtedy się odezwal :-D
Maniulka, powodzenia na wizycie :-D
Myfa, ja też dopiero w styczniu chcę zacząć wszystko urządzać - nawet jeszcze nie kupiłam nic dla dzidzi, nie jestem przesądna, ale chcę mieć pewność, że ciąża już nie jest zagrożona, jak zacznę kompletować wyprawkę.
 
Witajcie :) I ja chciałabym dołączyć do mam marcowych 2009 :) Tak więc rybka będzie jak nic :) Mam termin na pierwsza czesc marca.
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki :)))
 
czesc wam:-)

Dzis nie moglam zasnac-zasnelam dopiero o 3!Do tego 2 razy wstawalam do WC.A poniewaz obudzilam sie dopiero o 10 to nie zdazylam zrobic ciasteczek owsianych a kolezanka ma byc za 15 min...No nic co sie odwlecze to nie uciecze;-)
Vinniki mam nadzieje ze dzidzia sie odezwala a ewentualna wizyta u lekarza zakonczy sie pomyslnie.Spoznilam sie z postem-ciesze sie ze wszystko OK:-)
Asskle witaj:)
Moja dzidzia kopie mnie pod zebrami i to potrafi z niezla sila dac czadu.
A wizyte u lekarki mam jutro,ale bez USG:/

Tymczasem!
 
askkle-witaj...podaj nam termin to cię dopiszę do naszej fantastycznej listy:) i jesli znasz płec swojego malucha to także ją dopisze :)
 
reklama
ja miałam też kiepską nockę - właściwie przez mojego m
wiem że się denerwuje tą sytuacją, ale czasami przesadza
oglądałam wczoraj śmieszne filmiki i tak się zaczęłam śmiać, że brzuch mi się zaczął trząść - na co mój mąż że mam to w tej chwili wyłączyć, nie oglądać takich rzeczy bo mi się brzuch trzęsie i dostanę zaraz skurczy i krwotoku....:no: nawet śmiać mi się zabrania...:wściekła/y::wściekła/y: jest przewrażliwiony ale tak niewiele normalnych czynności mi pozostało....

obudziłam się o 4 i nie mogłam spać - właściwie obudził mnie bardzo ostry ból szyjki - tak jakby ktoś mi przeciął prawą ściankę - leżeć płasko mogłam ale jak na bok to jakby mnie rozrywało.... takie bóle miałam przed skróceniem szyjki.... mam nadzieję że znów się nie skraca...

ale mam nadzieję - dziś wizyta u nowego ginka, powiem mu że nie mogę tak już funkcjonować niech mi da coś konkretnego na te skurcze np fenoterol i będę mogła choć już trochę chodzić....
mam nadzieję że będzie ok bo to dopiero 2 facet ginek w moim życiu - zawsze wybierałam kobietki
i mam nadzieję że nie zapyta dlaczego zmieniam lekarza, bo poprzednia babka to jego koleżanka z tej samej przychodni....
 
Do góry