reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Mi też na ostatniej wizycie położna powiedziała, że za dużo przytyłam, podobnie jak ty 3.5 kg w ciągu miesiąca. Ale gdyby to jeszcze było jakoś zależne ode mnie. Jem normalnie, raz zdrowo (duszone warzywa, ryż) a raz niezdrowo (pizza :-)). I to jakoś samo się tak tyje.
Mirosława, pytałam lekarza o czerwoną herbatę i powiedział, że nie ma ona jakiegoś szczególnego wpływu na ciąże, no i żeby nie "świrować, że nic mi nie wolno" :-), więc piję, i jakoś na razie nic się ze mną nie dzieje.
normalka na rózne rzeczy ma się ochotę i tak niewiele nam mozna mi było cięzko-palenie ja naprawde duzo przybrałam i źłe się czuje ale juz niedługo dzidzia sie urodzi i zaczne chudnąć
oby tez mi cięzko odmawiac sobie wszystkiego tzn większości rzeczy myśle że mozna jeść co sie chce byle z umiarem i trzeba mieć duzo ruchu - spacery jeszcze raz spacery
 
reklama
hejka

nic mi sie nie chce mam lenia, na wage boje sie wejsc haha oj ale moze jutro rano sie zwaze....

w ciagu miesiaca na ostatnie wizycie wyszlo ze przytylam 2 kilo teraz pewnie dobilam do zaczarowanej 80 siatki oj....zobacze jutro....oby nie ...ale apettyt mam na slodkie.....kurcze

na weekend golabkow narobie chodza za mna......


dzidzia dzisiaj tylko kopie po jedzonku troszke a tak to spi jakis senny dzien ma dzisiaj....


co do siku to wtaje raz w nocy a czasem wcale....
 
Myfa za Toba gołąbki a za mną placki ziemniaczane, któe jadłam wczoraj i mało:rofl2: zjadłam na noc i troszke ciężko mi było za to były pyszne:-p
co do wstawania w nocy to raz czasem wcale
 
Witam:-)
byłam dzisiaj na badaniach ale wyniki jutro na wizycie zobaczę mam nadzieje że będzie ok,do kibelka wstaje bardzo często i po 4 razy w nocy najgorsze jak mi się zachce pół godziny przed budzikiem czyli o 6 :wściekła/y:
niedługo do koscioła a ja bym tak chętnie poleżała :sorry:
wczoraj po kąpieli zauważyłam kropelki siary na sutkach teraz jak nacisne to cos tam leci
magialemma witaj ponownie
 
za mną na początku chodziły gołąbki wogle potrawy w sosie pomidorowym spagetti tez :) teraz tez bywa że mam ochotę zawsze lubilam i może zrobię niedługo :)
 
reklama
Do góry