reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ale to jest uciążliwe w sumie od początku tak mam moze troszke zadziej chodzilam jakis czas ale teraz znowu to samo

magda19lenka okropne...
Sara27 ja brałam saridon bo nospa mi nie pomagała nigdy bralam silne leki przeciw bolowe w trakcie @ zawsze źle znosilam ...Ciekawe jak będzie teraz po ciąży... Więc nospie nie ufam ale coż można tylko to :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam witam!!!!!
Z tym wstawaniem do toalety to normalka,ja dzis wstalam o 4.30potem zasnac wogole nie moglam,synek tak kopal ze mnie normalnie brzuch bolal.
Jak juz troche przysypialam to zadzwonila tesciowa ze jej siostra zmarla.I z m nie spalismy,potem m zrobil mi 3 kanapki o 7 i po zjedzeniu ich od razu zasnelam i teraz wstalam hihihi:-):-):-)
Czyli jak bobaski glodne to nie daja nam spac.
Magdalena mozesz nam marudzic do woli,hehe mz wszystkie w jakis sbosob marudzimy.
Dziewczyny jak mi sie zblizal okres to 2lub 3dni wczesniej juz wiedzialam,a dzien przed to mialam takie bole brzocha ze nospa nigdz nie dzialala zawsze IBUPROM MAX!!!!!
Kaczuszka fajnz ten filmik co wkleilas.
Vinniki popieram to co napisalas o rodzinie,nic nie jest tak rozczulajace jak bliskosc,pomoc ......itp,itd rodziny wszystko inne sie umywa przy tym.
 
Witajcie!

ja dopiero zwlekłam się łozka-wstałam co prawda o 7 ale polozyłam sie znowu-wczoraj sie wykonczyłam na zakupach-bylismy od 16 do 22 ale mamy zrobone porzadne zakupy praktycznie do konca grudnia i na swieta-wszystko co sie da dłuzej przechowac-soki, wode, mleko, majonez, ryz, makaron i cała masa innch drobiazgów spozywczych

mamy tez juz wiekszosc prezentów-ztn w sobote i niedziele zamówiłam i tak wiekszosc na allegro i empik.pl i teraz tylko na kuriera czekamy a wczoraj dokuplismy reszte. teraz tylko usiąć i pakowac....odebralismy tez wczoraj zdjecia-dla tesciowej wywołąslimy 400 zdjeic razem z bratem meza- jesli ktos ma niedaleko w fotojokerze jest promocja i jak sie zamaiwa powyzej 100 odbitek to jest po 29 gr za zdjecie wiec fajnie...zdjecia na komp to fajna sprawa, ale papierowe jakos tak milej sie kojarza

kupilismy tez fajna wersje chinczyka! bedziemy grac w swieta-plansza jest drewniana i bardzo ładnie zrobiona...juz nam sie scrabble przejadło

ide powiesic pranie i wrzucic schab do piekarnika-niech sie przypiecze na obiadek

aha-i no spa jest bezpieczna w ciazy, ale pamietajcie ze rozluzniajac skurcze miesni powoduje ich leniwienie-zwłaszcza przy długortwałym lub czestym stosowaniu i jak kazdy lek tego typu z czasem jej działanie jest coraz słabsze...i gdzies czytałam ze nie powinno sie jej brac w ostatnich tyg ciazy bo moze rozleniwic miesnie u dziecka a tym samym np utrudnic dziecku ssanie po porodzie...szkodliwe to nie jest ale moze byc dla mamy frustrujące

tymczasm uciekam
bede pozniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry!:-)
Ja też w nocy biegam do kibelka, ze dwa razy to zawsze, a i w dzień latam strasznie często - myślałam, że aż tak częste bieganie to dopiero pod koniec ciąży a nie w środku...

Też się wysypiam za wszystkie czasy - mam nadzieję, że nasza córeczka będzie miała "spanie" po mamusi i tatusiu, bo oboje nie mamy żadnych problemów ze snem. Ciekawe co będzie dalej, jak brzuszek stanie się jeszcze większy...

Stopniowo robię przegląd szafy i pozbywam się wszystkiego, czego nie założyliśmy ani razu od przeprowadzki (a myślałam, że przeprowadzając się zabrałam tylko to co używamy). W ogóle pomału też czuję święta, mimo, ze po sklepach mało chodzę - sprzątanie nawet mi nie-straszne, tylko szybko łapię zadyszkę...

Dobrego dnia!
 
Uznałam że powinnyście o tym wiedzieć

Na nk pojawiają się zdjęcia naszych dzieci o obcych profilach (często z pedofilskimi podtekstami). Ja osobiście jestem w szoku. Znalazłam zdjęcie mojej córki w jakimś chorym profilu z chorymi tekstami !!!
Proszę Was reagujcie na to
Spróbujecie poszukać bo może Wasze dziecko też tam jest.
Najwięcej zdjęć jest przy profilu "ne ma"

Szukajcie i dawajcie znać
...
 
Miroslava jak z Twoją dietą? bo tez mam cukrzyce ciazowa.. chciałam spytac czy jesz smazone? tzn mam na mysli np warzywa na patelnie, bo mi diabetolog powiedziala ze na talerzu 2/3 to powinny byc warzywa. bede miala parowar wiec na pewno wykorzystam opcje zjadania warzyw ale jak z takimi duszonymi na lyzce oleju bo je uwielbiam.. i generalnie korzystasz z jakiejs strony www czy tylko z porad od swojego lekarza? bo ja jestem ciemna masa w tym temacie, musze sie do poradni zapisac ale dopeiro w przyszlym tygodniu to nastapi
Wiesz co, ja sama jeszcze nie wiem jak ma wyglądać ta moja dieta, narazie staram się jeść częściej, mniejsze porcje, no i nie jem słodyczy, nie piję soków i nie jem słodkich owoców.... Do diabetologa idę 10 grudnia....


Hej wam... wląsnie zjadłam śniadanie i ciązko mi sie ruszyc. Czy wy tez wstajecie w nocy do wc??? ja chyba znowu mam to co na początku ciazy kilka razy w nocy wstaje choć nie pije przed snem duzo nawet jak się budzę i chce mi się pić to pije malutkie łyki normalni enie wiem skad to bieganie.. ale szczerze dosc mam juz tego
Ja też wstaję w nocy po 2-3 razy....


Nika u mnie to normalne, że wstaje w nocy. Minimum 1 raz, a jeśli w ciągu dnia piję czerwoną herbatę, to w nocy wstaję 2-3 razy. Ale takie to już uroki, że mamy ściskany pęcherz. :-)
:-):-)
z tego co wiem to w ciąży nie wolno pić czerwonej herbaty, kochanie, naprawdę poszukaj w necie info na ten temat!!
 
Witam marcóweczki:-)

Ja do kibelka latam w nocy co godzine a w dzień co 30 minut:-( Ginek stwierdził wczoraj że za dużo przytyłam bo przez 2 tygodnie 3,5 kg:szok:, w sumie suma sumarum od początku ciąży czyli wagi wyjściowej 3kg
 
Mi też na ostatniej wizycie położna powiedziała, że za dużo przytyłam, podobnie jak ty 3.5 kg w ciągu miesiąca. Ale gdyby to jeszcze było jakoś zależne ode mnie. Jem normalnie, raz zdrowo (duszone warzywa, ryż) a raz niezdrowo (pizza :-)). I to jakoś samo się tak tyje.
Mirosława, pytałam lekarza o czerwoną herbatę i powiedział, że nie ma ona jakiegoś szczególnego wpływu na ciąże, no i żeby nie "świrować, że nic mi nie wolno" :-), więc piję, i jakoś na razie nic się ze mną nie dzieje.
 
reklama
Hej dziewczyki,
ja dzisiaj też trochę dłużej pospałam, potem ogarnełam mieszkanko i ugotowałam obiadek. Teraz pije kawę zbożową i trochę odpoczywam:-)

Jeśli chodzi o nocne wstawannie do WC, to wstaje gdzieś tak 1-2 razy. Dzis wstałam o 3:30, potem jak wróciłam do łóżka, to dzidzius zaczął mnie kopać, tak że nie mogłam zasnąć. Ale strasznie lubie jak mnie kopie. To takie wspaniałe uczucie wiedzieć, że maleństwo jest w moim brzuszku:)

Zakupów świątecznych jeszcze nie mam, ale w ten weekend będziemy je z moim m robic. Muszę też kupić sobie coś do ubrania, bo coraz mi ciaśniej:)

Aha od poczatku ciąży przytyłam juz ponad 8 kg. Przed ciążą ważyłam 54kg(byłam chudziutka), a teraz juz ponad 62kg. Ale to nic, ważne żeby tylko dzidzius był zdrowy. Już sobie postanowiłam, że po ciąży będę ćwiczyć i mam nadzieje, że wytrwam w tym postanowieniu, bo ogólnie to trochę lenuiszek jestem:zawstydzona/y:


[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry