reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

wszystkiego dobrego "na po dniu kobiet" ;-)
ja tylko buziaka dostałam, m był w pacy, wrócił po 16 - nie miał gdzie kwiatka znaleźć... nieważne

KasiulkaW, moja Nika wie, że chłopcy mają siusiaki - kiedyś byliśmy u znajomych, tam jest taki pół roku młodszy, jak mu zdjęli pieluchę to latał na golasa, więc się przyjrzała ;-) - czasem jak m bierze prysznic, Nika wchodzi do łazienki i usiłuje przez szklane drzwi coś zobaczyć, ale m się chowa, wstydzi się chłop czy co... :rofl2: no i czasami oczywiście rozmowa typu tatuś ma siusiaka? dziadek ma siusiaka? wujek ma siusiaka? wszyscy chłopcy mają? itd... :-D
 
reklama
moje dziecko przechodzi samego siebie :wściekła/y:
po spacerze jak jest ładnie tak jak dzis to wyciagam go z wózka by sobie pochodził :tak: a on juz chyba z trzy razy zrobił mi tak ( dzis tez ) ze jak go wyciagne to on sobie kupke w pieluche wali :baffled: :szok: :no: nie wiem czy mu tak dobrze ze na dworze i ze stoi, lepiej mu wtedy idzie :-D no ale dla niego zle bo spacer mu sie na tym konczy :wściekła/y:
 
hehehe :sorry2: no właśnie latem to co innego - można w locie pieluchę zmienić a teraz rozbierać te wszystkie skafandry ech...
 
wszystkiego dobrego "na po dniu kobiet" ;-)
ja tylko buziaka dostałam, m był w pacy, wrócił po 16 - nie miał gdzie kwiatka znaleźć... Nieważne

kasiulkaw, moja nika wie, że chłopcy mają siusiaki - kiedyś byliśmy u znajomych, tam jest taki pół roku młodszy, jak mu zdjęli pieluchę to latał na golasa, więc się przyjrzała ;-) - czasem jak m bierze prysznic, nika wchodzi do łazienki i usiłuje przez szklane drzwi coś zobaczyć, ale m się chowa, wstydzi się chłop czy co... :rofl2: No i czasami oczywiście rozmowa typu tatuś ma siusiaka? Dziadek ma siusiaka? Wujek ma siusiaka? Wszyscy chłopcy mają? Itd... :-d


ola - nieźle :-d:-d:-d
 
hehehe :sorry2: no właśnie latem to co innego - można w locie pieluchę zmienić a teraz rozbierać te wszystkie skafandry ech...

a mój mały już dawno nie chodzi w skafandrze zimowym :D hartujemy się ;] ostatnio jak mi zrobił kupkę na spacerze przebrałam go w przychodni w toalecie... w ogóle on rzadko robi kupkę na spacerze ale jak już robi to zawsze zrobi kupkę w takim miejscu, gdzie mamy blisko żeby się przebrać ;p ma chłopak poczucie czasu i miejsca :D
 
ale dzis mielismy noc :szok::no::wściekła/y: mały co troche sie budził z płaczem na zeba, rano zmierzyłam mu temp. i ma 37.2 :no: ze spaceru chyba nici :confused: a na dodatek jutro impreza roczkowa :eek::no2::rolleyes2: czułam ze tak bedzie :-(
 
wysmarujesz mu dziąsła żelem, dasz coś na uspokojenie i zbicie temperatury i przeżyje imprezę :-p

Kuba też w nocy dał popalić, w końcu wzięłam go do łóżka i w efekcie on spał, a ja nie mogłam, jakoś miejsca jakby dla mnie brakło :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry