reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Z okazji tego szczególnego dnia
chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego.
Życzę spełnienia wszystkich marzeń
zarówno tych malutkich jak i troszkę większych.
Pamiętajcie, że świat bez kobiet nie miałby sensu. :rofl:

283.gif
 
Madzik jak napisałaś miski to ja durna skojarzyłam z Haribo :-D:-D:-Dgłodnemu chleb na myśli,uwielbiam gumiaki tylko jakoś tego kurzu nie mogłam zrozumieć :-D:-D:-D:-D
hahahaha maniulka to możemy sobie łapkę podać - uwielbiam haribo miśki :D:D:D:D

dziewczynki przyjemnego dnia kobiet!!! :)))
 
Ostatnia edycja:
wszystkiego dobrego - ja też myślałam o haribo!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D a w ogóle ja bardzo lubię kwiaty - ale tak mnie śmieszy ten jeden tulipan w celofanie albo zwykłej foli, zwykle zwiędnięty kiedy dziewczyny niosą go do domu.... powinien być absolutny zakaz kupowania pojedynczych kwiatów - przynajmniej niektórych a tulipan się zaliczają do tego grona. ja dostałam dwa od kolegów m na basenie - i jeden Zuzia a mój m tylko zerkał na kolegów i mówił "ej świnie, przestańcie" etc.:-D ale basen i tak był lepszy niż wszystkie kwiaty na świecie:-D

faktycznie miło poczytać - i było nas więcej i ile miałyśmy czasuuuuu:):):) Karolka tak wcześnie przy kompie - teraz pewnie zabiłaby żeby spać o tej porze;p ja przynkmniej bym chciała spać a Zuzka ostatnio wstaje o 7 a jak mamy wolny weekend to o 6. skaranie boskie z tym dzieciakiem
 
Ostatnia edycja:
moz-screenshot.jpg
Justyna fajne czasy to były zapisywałyśmy 10 stron dziennie a teraz :szok::-D
Dostałam od męża prezent kurteczkę o taką BERGANS OF NORWAY - Bekledning jeszcze jakiś fajne kalosze musze sobie upatrzyć,jak komos to dziwnie brzmi to proszę pamiętać ze ja żyję w wodnym świecie :-D:-D:-D

Link nie działa niestety przechodzi na strone główną :(
 
Ostatnia edycja:
Przeczytałam sobie to co pisałyśmy dokładnie rok temu (dzięki linkowi Edis,bo inaczej chyba bym się nie odnalazła :-)) i powiem Wam,że wtedy to się nudziłyśmy.... tyle stron dziennie produkowałyśmy, że szok....fajnie było, zresztą dalej jest- tylko czasu troszkę mniej :-)
 
A ja sie witam, internet znow mi smiga, komp naprawiony wiec jestem szczesliwa ;-)
Edis- mi link nie dziala, szkoda bo poczytalabym sobie te rozmowy, ale ostatnio szukalam i po 15min straciłam zapal.... A w ogole to mialam ci napisac. ze wczoraj robiłam ta mase z pianek marshmallow i mi w oooooogole nie wyszlo.... jakas gleja sie zrobila ktorej nie moglam odkleic od talerza:-D:-D w tygodniu sprobuje ta druga mase plastyczne z drugiego Twojego przepisu:-p
A moj m dzis dopisał- dostałam przepiekny bukiet w takim wiklinowym koszu i czekolade na oslode;-) Normalnie umie sie chłop czasem zachowac- i dobrze bo rano wyszlam z domu wsciekła bo sie poklocilismy ale jak wrocilam to przynajmniej było do czego- facet miły, skacze wokol mnie normalnie szkoda ze zawsze tak nie jest:-D:-D
 
reklama
A ja dostałam mleczko czekoladowe , no tak najlepiej nich w tyłek idzie hihihi.ale jakie smaczne.:tak:
Mój Niko mnie dziś zaskoczył pytał mnie czy ja mam pitolka i byl zdziwiony że nie i chciał żebym mu pokazała ach te dzieci on ma dopiero 4 latka a już o takie rzeczy pyta masakra jak ten czas leci nawet się nie obejrzymy a nasze marcowe maluchy będą śmigać na dyskoteki.:-):-)
 
Do góry