reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
na razie te czerwone linki i nazwy osób mi dziwnie wyglądają, pewnie się przyzwyczaję :)
agnesia zdrowka życzę
marlena no to się mały trochę męczy, oby się szybko przebiło :)
 
tylko buziek nadal brakuje przy odpowiedzi - trzeba wchodzic w edycje...;/ ale u mnie w końcu pojawiła się odpowiedz na ten temat na dole strony bo ciągle bylo na gorez. no i zmiana kolorku zdecydowanie na lepsze:)
 
wiem, już się zorientowałam:-) chociaż w laptopie to nie takie łatwe:-) wrzuciłam nowa rzegladarkę, dostosowałam jej wygląd po siebie (jest fioletowo musztarowa) i teraz BB wygląda całkiem nieźle
 
reklama
hehe a ja cały czas zamiast 2 razy kliknac to najpierw właczałam zwykła edycje a dopiero zaawansowaną:-D:-D:-D gapa ze mnie:-D dzięki Maniulka:-D co do Dnia Kobiet to ja akurat ostatnio nie lubię dostawać kwiatów:baffled: nie wiem coś mi się odwidziało:baffled: tak mis zkoda tych cietych:baffled:
wczoraj juz zapowiedziałam męzowi aby żadnych kwiatków nie kupował. Leciała reklama o dniu kobiet i przypomniała mu o tym świecie;-)
Za to uwielbiam Miśki:-D wiem wiem wiem siedlisko kurzu itp:-p
 
Do góry