reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Domi moj Szym tez na poczatku nie umial chodzic w butach...a teraz na odwrot..
Jak mu zdejme to sie przewraca.
Ucieka mi tak sami jak Twoj Jasiek i praktycznie juz nie raczkuje.

oli.p my jak ostatnio bylismy na szczepieniu to Szym w poczekalni babeczka gazetki chcial wydzierac z rak:-D:-D ogolnie do kazdego podchodzil i cos tam gadal po swojemu
 
reklama
Zuzce jak dać palec to teś śmiga, i w zasadzie potrzebuje dłoni tylko cyba dla kurażu co jest strasznie dziwne, nie chce sama stanąć (dziś pierwszy raz) ale daj jej rękę to sama ciągnie...
Sara - pewnie na zewnątrz inaczej sie chodzi niż w domu - no i trzeba opanować poruszanie w całym ciepłym stroju. jeli niemiała cieplejszych spodni to kurtkę na pewno - to też wyzwanie...:tak:
Ivaz - Ty malutka kobietka jesteś to może zostaw wózki i poproś m żeby Cię powoził jak je tak lubiisz:-p:-D

kasia - a z którego jest Hania?
 
Justyna, tak jak Zuzia Twoja z 27:-)
Grube ciuszki faktycznie mogą przeszkadzać, ja nawet widzę że na golaska Hania jest dużo zwinniejsza niż w pampersie i ubraniach. A kombinezon to dopiero utrudnienie:tak:
 
mój maluch niestety od 3 tyg spi znami, od czasu jak sie zaczeły e okropne biegunki i problemy z brzuszkiem i nie chce teraz powrócić do łóżeczka :-( a spanie nasze z nim wygląda tak że ja śpię na ścianie, m zwisa z drugiej strony a Kacper śpi w poprzek :angry:
a takie mam pytanie w jakiej pozycji śpią wasze maluchy?? bo mój śpi tak:
Zobacz załącznik 208339
świetna pozycja mój też nieraz podobnie śpi ale pokaże wam najleprzą pozycję w jakiej zasnoł tylko to było jakiś czas temu
 
mój juz tez od paru dni moze i lepiej sam chodzi po domu :-) :-D tyklo ze sam sie jeszcze nie umie podnies musze go podnosic jak upadnie lub dochodzi na czterech do czegos i sie podnosi :happy:
 
He he fajnie śpią Wasze dzieciaczki :-D Jadźka fajna pozycja :-D. Patrycja czasami tylko zmienia pozycje w czasie snu, to znaczy pozycje w łóżeczku, wczoraj spała w poprzek, a jakiś tydzień temu to na drugim końcu łóżeczka, tak to śpi na boczkach, lub na brzuszku. ;-) czasami też na klęczkach ale raczej ma nogi wyprostowane.
 
JAdzka ale Twoj synek przybral pozycje:-D:-D:-Dmoj raz tez tak zasnal:-D

Agusia wszystkiego naj dla Pati,alez szybko zlecialo,jesczze miesiac i bedzie miala roczek;-)
 
reklama
ewelcia - mój tak samo i ja też jestem w szoku ze już tylko miesiąc, nie dowierzam normalnie;-)
 
Do góry