reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nam to daleko jeszcze do takiej samodzielności jak spacer na włsnych 2 nogach;-) przy meblach kilka kroczków i tyle. No ale Hania jedna z najmłodszych tu:tak:
 
reklama
no na spacer na nóżkach też pewnie nie prędko pójdziemy, bo Kuba na razie sam stoi, ale żeby zrobić krok potrzebuje mojej ręki, chyba dla odwagi, bo jak tylko dam mu palca to śmiga ;-)
 
My tez od jakiegos czasu tylko na nogach spacerujemy, ale moja Zoska od zawsze nie lubiła siedzieć w wózku, jak tylko zaczeła sama chodzic to juz wszedzie na piechotę. Ostatnio bylismy w centrum handlowym wzieliśmy wózek nie potrzebnie nawet razu do niego nie wsiadła. A ja tak lubię wózki, w odróznieniu do mojej córki. Aktualnie na stanie mam dwie porządne spacerówki, i co z tego... całe szczescie, ze Zoska juz dobrze chodzi to i spacery sa przyjemniejsze bo wcześniej to róznie bywało, 15 minut i do domu bo był ryk. Albo wiązałam ją w bondolino, ale babcia niestety nie potrafi się w nie zawiązać i nosiła ja na rękach i tak to wyglądały nasze spacery.
 
Sara- ale fajnie spacerek na nozkach... jak to przeczytalam to az spojrzałam za okno na nsz ogrodek i sprobowalam sobie wyobrazic Majke jak tam śmiga niedlugo.... taki mały czlowieczek na krotkich nozkach, ale to bedzie komedia:-D fajnie, a jednak juz sie doczekac nie moge az ruszy:sorry::-p
 
mój maluch niestety od 3 tyg spi znami, od czasu jak sie zaczeły e okropne biegunki i problemy z brzuszkiem i nie chce teraz powrócić do łóżeczka :-( a spanie nasze z nim wygląda tak że ja śpię na ścianie, m zwisa z drugiej strony a Kacper śpi w poprzek :angry:
a takie mam pytanie w jakiej pozycji śpią wasze maluchy?? bo mój śpi tak:
Zobacz załącznik 208339
Moj tez tak spi.....ale sam w lozeczku,nigdy z nami nie spal:-)
Rano jak go biore do nas do lozka to nie zasnie tylko sie wscieka nawet sie nie przytula:-p
Zmykamy dzis na spacerek...bez wozka,tak po raz pierwszy na spacerek na nogach bo sliczna pogoda jest:tak::tak::tak:
My wczoraj spacerowalismy po dworze prawie 1h:tak:i to nie pierwszy raz....ale w sumie pierwszy raz wczoraj chodzil tak dlugo,przewaznie to pol godziny.
Pozniej rowerek,deserek w domu i do wozka i lulu;-)
Szym sobie swietnie radzi....a najbardziej uwie;lbia gonic psa,albo jak pies do niego podejdzie to sie o niego opiera....czasami ,mu siersc wyrywa i pozniej nie chce do niego przyjsc....
 
my samodzielny spacer na nóżkach już mamy dawno za sobą :) dzisiaj byliśmy u lekarza na kontroli i na szczęście wszystko w porządku, bo ośrodku to biegał jak oszalały a jak wyszliśmy tylko za drzwi przychodni to padł w wózku, no i przespał godzinkę na spacerze a ja się wygrzewałam w słoneczku :)
 
Jasiek po domu tylko na nogach, przez ostatnie 2 tyg ciągle trenuje i wyniki są:-D:-D:-D świetnie sobie radzi. ostatnio nawet biega jak go gonię - ucieka z wielkim usmiechem na buzi :-):-):-) czasem złapie zająca :-D ale podnosi sie i biegnie dalej :-D
na spacerze na razie w wózku, bo po domu tylko w skarpetkach i na razie nie umie chodzić w butach, przeszkadzają mu
 
reklama
Agniesiaa Patrycja też pójdzie tylko wtedy jak dam jej rękę :tak: a stoi bez niczego już przez długi czas :tak: więc wydaje mi się że nie chce ruszyć sama przez swoją ostrożność :tak:
 
Do góry