reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
od początku w łózeczku i najlepiej niech samo zasypia - ławo powiedziec trudniej zrobić szczególnie jak się ma nieco bardziej wymagające dziecko.:szok:
też słyszałam, że pierś w nocy nie jest zła - chodzi o to by dzieci nie ssały słodkiego - mleka lub herbatek. ale już podawane kubeczkiem tez mają inny wpływ.
co do ziemi to nie wiem, Zuzka nie rusza
 
Chyba więcej dzieci piersiowych śpi z rodzicami tak mi się wydaję bo chyba częściej się w nocy budzą, bo mleko kobiece jest lekkostrawne i cześciej potrzebują jesc
 
Zuzka nie chciała z nami spać - jak m nie ma w domu to wtedy częściej się zdarza. jak karmię to jak jestem zmęczona to odpadam ale staram się ją odkładać , jak jestem zmęczona to padam i uż jak m jest w domu to mi nie wygodnie i częściej się budzę.
 
ja nad swoim nie stoję, bo usypiam, go u siebie w łóżku, albo siedząc obok łóżeczka i czytając bajeczki :-p a w nocy, tez czasem biorę do siebie, jak mały źle śpi i coś mu dokucza
 
Hania teraz w nocy prawie w ogóle się nie budzi więc śpi u siebie, ale usypiam ją zawsze w naszym łóżku (no chyba że zaśnie cycoląc no ale cycolenie kończymy powoli) Dla mnie to też przyjemność poprzytulac sobie i powdychać zapach niemowlaczka:tak:
Marlena021 nie boisz się troszkę o ząbki?
Agnesiaa - super z bajeczkami - nigdy tego nie robiłam przy starszej i teraz dopiero gdy ma 3,5 roku jej czytam bo wcześniej nie była przyzwyczajona i nie chciała. Z młodszą muszę to wprowadzić już:tak: Super sposób na wyciszenie:tak:
 
Moj malu od poczatku spi sam...nawet jak zdarzalo sie ze wstawal o 3 i nie chcial spad do 5 to nie bralam go do nas do lozka tylko z nim siedzialam .....

Teraz zasypia w lozeczku ale musze posiedziec z 10-15minut i posmerac go po glowce....chociaz ostatnio moze byc po nodze pledzkach itp:-).

czasami rano go biore ale wtedy jak sie juz dobrze wybudzi i wiem ze juz napewno nie zasnie...chociaz dzis wstal o 7:30 i go wzielma do nas...i jak nigdy polozyl sie na poduszce(zawsze bryka po lozku) m go smeral po glowce a on zasypial...
Niestety do zasniecia nie doszlo bo zaczelam chrapac:zawstydzona/y::-D:-D
 
reklama
Chyba więcej dzieci piersiowych śpi z rodzicami tak mi się wydaję bo chyba częściej się w nocy budzą, bo mleko kobiece jest lekkostrawne i cześciej potrzebują jesc
Jula sypia z nami - przeważnie jest tak że ok. 6 rano już śpi z nami, bo jak ją odłożę o tej porze do łóżeczka, to na pewno będzie ryk i koniec spania :sorry: więc wolę żeby jeszcze trochę pospała, niż balowała od takiej godziny... w nocy mam 2 do 4 pobudek, zależy od nocki, ale staram się ją odkładać, bo całej nocy z nią nie wytrzymam - ja wtedy drzemię a nie śpię :sorry:
 
Do góry