reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
dziewczyny rzuccie mi prosze tu linki do tematow jakichs nie wiem, hmm..? ze zdjeciami? tylko ze tam pewnie ktos musi mnie na nowo wpuscic?
i jakis watek zakupowy, kucharski itd?
ja sie uwstecznilam, nie umiem po tym BB szukac i nie wiem gdzie z Wami rozmawiac :)
 
Gosia nie przejmuj się Zuz też jak "mrówków". niestety, ale nie pomyśleliśmy o tym z m... on się uparł na Zuzę i nie było wogóle rozmowy żeby było inaczej, aże mnie się też podobało...to nie miałam o co walczyć. Fakt u mnie w klasie w liceum było 5 Ań:cool2: w podstawówce Magdy i Kasie... Łukasze i Michały. A mnie się teraz bardzo Ania podoba, Ala (ale tak ma moja mama na imię więc odpada), Lena, Natalia a teraz też Rozalka, Ewa
Fakt - każdemu imiona jakoś się kojarzą... z Aniami mam dobre wspomnienia, gorsze z Izami... ale takich imion jest mnóstwo

Dla syna zawsze chciałam Jerzy - po tacie. Ale jak byłam w ciąży to już mi się tak niepodobało.. Mój tato chciał dac mi na imię Tycjan:rofl2: (więc mama odgrażała się,że będzie Stulipicjusz, co mój m podchwycił i uznał, że tak powinien mieć syn nasz na imię:-p:-p). Chciałam Henryka...a pewnie byłby Adaś - po m bo nic nie mogłam innego wymyślić co byśmi razem zaakceptowali


mnóstwo teraz będzie też Oliwek i Amelii

ale nam się temat rzucił:laugh2: No to czekamy na kolejnego maluszka, to podebatujemy:laugh2:
 
Dziewczyny ja z taka sprawa....
Wiem ze sa ciezkie czasy i nikomu sie nie przelewa, ale jak dacie rade i mozecie to moze jakies male paczki dalybyscie rade przeslac??
Ja juz nad tym mysle i raczej postaram sie cos wyslac:-)

Cytat:
Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktos ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jesli ktos chce pomóc to tutaj dane:


P.S Chcialm dopisac ze ta mama jest z Bialegostoku,ale od nas to nikt tam chyba nie mieszka?
 
Ostatnia edycja:
My niestety sami ledwo ciągniemy :-( więc nie pomożemy. Ale też znam "makabryczny" przypadek. Tydzień temu pochowano 2 chłopaków (19, 20 lat), obaj chodzili z moim bratem do klasy ...... Ten 20latek miał żonę i dziecko. I niestety zginął trochę na swoje życzenie, bo zatrzymali się dopiero na 6 drzewie, auto było tak spalone, że policjanci nie mogli rozpoznać marki, a chłopakom robili testy DNA bo inaczej nie dało się ich zidentyfikować ....... niestety brawura :-:)-(
 
Modro to i ja cos poszukam na ten temat może znajdę
Ja niestety podatku oddać nie mogę bo nie rozliczam sie w Pl ale ostatnio się wkurzyłąm na cos innego ja tutaj mam telefon norweski a że w Pl miałam na abonament wiec też mam go tu w zasadzie nie używam bo nawet jak odbiore od kogos to płacę i ja i ten ktos więc bez sensu ale rachunki płacić trzeba i abonament przepada(przechodzi niby na kolejny miesiąc ale i tak nie kozystam więc w końcu przepada)no i pomyslałam sobie że powysyłam sms na jakies fundacje czy inne dzieci,przeszukałam trochę neta(zaryczana bo nie moge czytac o tych biednych dzieciach itp.)i już zdecydowałam się gdzie te sms wyslę i okazało się że nie mogę :-:)-:)-(roaming nie obsługuje numerów skróconych :no:
 
ojej jaka straszna sytuacja:-:)-(
Pewnie mieli kredyt:-:)-( ja tez bym pomogła ale faktycznie trzeba sprawdzić czy to prawdziwa sytuacja.. teraz sa takie oszustwa:-(
Tego samego maila z dziewczynka 3 miesieczna z pożaru (do operacji buźki) dostawałam już kilka razy w ciagu 3 lat i za kazdym razem inne konto:confused2::confused2:
 
reklama
dokładnie.. różnie jest z tym pomaganiem..
madzik - ja tez dostawałam te maile

my co roku przygotowujemy paczki na święta - unas niedaleko jest dom samotnej matki to się tam dzieciaki bardzo cieszą z prezentów, z zabawek, no i co roku też z moim tatą przygotowujemy jedną z zabawkami i słodyczami dla jednej jego dalszej znajomej, która ma dzieci i trudną sytuację
jak Jasiek będzie trochę rozumniejszy - za rok, może dwa to będziemy razem z nim przygotowywać i będzie co roku jakieś swoje zabawki oddawał lub będziemy wspólnie kupowac nowe (on będzie wybierał)
 
Do góry