reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A co do alergii na imiona to ja mam alergie na imiona typu Alan, Kevin, Dennis, Jessica, Vanessa, czy Nikola,może dlatego ze mieszkam na Warszawskiej Pradze i te imiona sa niezwyle popularne wśród tutejszej patologii.
 
reklama
Po prostu są mody na imiona i teraz wracaja stare, np rocznik 85 czyli mój obfitował własnie w Anie, w mojej klasie w podstawówce na 10 dziewczyn 4 były anie, a w liceum jeszcze gorzej na 12 dziewczyn-6 Ań :) tak to się odmienia :-D???????

ooo to Ty jesteś ten sam rocznik co ja:-):-)
tak prawda Anusi było dużo:-D:-D

a co do pisowni to u nas czesto znajomi pisza przez sms np Olivier:sorry::sorry:niektórzy mówią Oliver
a my generalnie mamy Oliwier:-D:-D
 
Modroklejka widziałam tą niunię toż to zwykłe zdrobnienie a oni juz imię z tego zrobili:szok:Moja chrzesnica ma na imię Wiktoria no i taka kolezanka urodziła w tym samym miejwięcej czasie co przyjaciółka,kiedys się spotkały i tak od słowa do słowa i moja przyjaciółka mówi ze nazwała Wiktoria a tamta się pyta a jak się pisze a ta mówi normalnie Wiktoria a ta mówi jak tez mam Wiktorie ale moja jest przez "V" a przy tym zadarła głowę do góry i dumna udawała a my mamy do dzisiaj z tego ubaw :-D:-D:-D
To tak jak Violetta Kubasińska przez V i dwa TT buhahahahah:-D
 
ooo to Ty jesteś ten sam rocznik co ja:-):-)
tak prawda Anusi było dużo:-D:-D

a co do pisowni to u nas czesto znajomi pisza przez sms np Olivier:sorry::sorry:niektórzy mówią Oliver
a my generalnie mamy Oliwier:-D:-D

To jesteście dziewczyny ten sam rocznik co moja o 4 lata młodsza siostra:-D:-D

o matko guantanemara:rofl2::rofl2::rofl2:
dobre jest też: Selina (to chyba jakaś hybryda Celiny czy Cecylii, notabene - moja mama jest Cecylia - fajne imię:tak:)
 
Ostatnia edycja:
Ivaz mi na początku imię Alan wydawało się dziwne, ale teraz mój kuzyn ma tak na imię :tak: mojej kolezanki synek :tak: i jeszcze R kolegi synek, no i na forum jest Alanek, wszyscy z tego rocznika :tak:;-) he he jak nigdy nie słyszałam o tym imieniu to teraz znam tak jakby 4 Alanków :-). I muszę przyznać że teraz mi się to imię bardzo podoba, ale tak jest w większości że jak się lubi kogoś o takim imieniu to imię się też podoba
 
Ivaz mi na początku imię Alan wydawało się dziwne, ale teraz mój kuzyn ma tak na imię :tak: mojej kolezanki synek :tak: i jeszcze R kolegi synek, no i na forum jest Alanek, wszyscy z tego rocznika :tak:;-) he he jak nigdy nie słyszałam o tym imieniu to teraz znam tak jakby 4 Alanków :-). I muszę przyznać że teraz mi się to imię bardzo podoba, ale tak jest w większości że jak się lubi kogoś o takim imieniu to imię się też podoba

Tak czasami bywa, że jeśli osłyszymy się z imieniem, które nam się nie podoba to ona zaczyna się nam podobać. Ja się przyznaję bez bicia, że mi się początkowo nie podobały niektóre z imion marcowych dzieci.
Szymon, Julita, Martyna ..... ale osłuchałam się z tymi imionami i uważam, że są naprawdę super. Bo "znam" już dzieci o tym imieniu i od teraz kojarzą mi się one (imiona) pozytywnie. ;-)
 
Właśnie tak to jest, że imię kojarzymy z jakąś osobą, a jak się jej niestety nie lubi to i imię się nie podoba, ale wolę być Iwona (tak mam na imię) niż np Nikolą czy Pamelą czy jakąś Andżeliką brrr, dziekuję rodzicom, że tak w miare normalnie mnie nazwali choć woałabym być Anią.
W sumie nie mam nic do tych nie polskobrzmiących imion jak tworzą całość z nazwiskiem ale jak się czyta Pamela Kielbasa, czy Nikola Postułka no to fatalnie brzmi
Moja znajoma ma Kewina (przez w), nazwisko Jałocha no i taki kwiatek wyszedł Kewin Jałocha no porażka poprostu (mam nadzieje ze tego nie czyta)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ooo widze ze tu o imionach dyskusja
Maj jest teraz rzeczywiscie duzo i przyznam ze jestem zła bo chcielismy z mezem Laure ( a jeszcze wczesniej Zosie ale potem zrezygnowalismy bo strasznie duzo Zosiek bylo) ale jak sie na nas cała rodzina rzucila, no i nas przekabacili ze w pewnym momencie stwierdzilam ze Laura to rzezcywiscie paskudne imie.
A teraz zaluje tzn przyzwyczialam se do mojej kochanej Maji i nie wyobrazam sobie zeby miala byc LAurą ale jednak jak slysze ile jest tych Majek to az mi slabo.... nie lubie jak czegos jest za duzo:cool:
Za to drugiemu dziecku to jak bedzie chlpoczyk to na pewno Maksa przeforsuje bo rzadkie imie a mi sie bardzo podoba! I jakiego ma swietego patrona fajnego! A jak dziewczynka to pisalam- Lena (tyle ze ostatnio to tez popularne:confused2:) a mąz chce Gabrysie ale moze jednak bedzie ta Laura.....:-)
 
Do góry