reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Majka tez spi krociutko w dzien bo w sumie ma 2 drzemki ale roznie one twaja w sumie wychodzi ze 2godz. Ale ona w ogole malo spi bo wlasnie liczylam to na dobe wychodzi 12-12,5 godz:eek: czyli bedzie praiwe 2godz za malo... probowalam jej wytlumaczyc ze powinna spac dluzej bo jest malutka ale mnie nie slucha:-:)-p;-)
 
reklama
Gosia no to chyba mamy niegrzeczne dzieci bo mpja tez nie słucha....:-D Niby w dzień ma trz drzemki - ostatnio dosypiamy, bo budzi sie po 30 minutach ale po krotkim bujaniu spi jeszcze kolejne pol;-) więc dosypiamy - bo i mnie się przecież coś od życia należy.
ale Zuzka długo śpi w nocy. tzn od 20 do 8. tyle, że od 20 do 22-23 trzeba do niej latac co 30 minut bo sie wybudza ostatnio


hmmm.... ja tam nie wiem, nie rodziłam naturalnie dlatego to dla mnie takie dziwne. mama mi dzisiaj opowiadała, że ona też się przesiadała na fotel ginekologiczny w trakcie i przechodząc z miejsca na miejsce trzymała moją główkę między nogami.....:confused2: no masakra jakaś

byłam dziś u neurologa - wszystko ok, tylko się wściekłam n mksa bo siedziałam w poczekalni 40 minut z małym dzieckiem i z 20 innymi chorymi dziećmi - takimi z gilem do pasa. a przecież 3 latkowi nie wytłumaczysz żeby zakrywał buzię jak kaszla...........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no masakra żeby w takim grypowym sezonie przyjmować do pediatry i neurologa, bezsensu. jak mi się dziecko pochoruje to chyba zagryzę, szczególnie, że już zdrowa była!!!!!!! Ja czuje że mnie bierze od nowa...:sorry: świetnie po prostu
 
Witajcie najmocniej przepraszam ze się nie udzielam ale ostaniu mamy sporo kłopotów i ciezszka sytuacje myślę ze po nowym roku wyjdziemy na prosta byłam na komisji z mam czekacna orzeczenie dwa tygodniu czy dostane ten zasiłek rechabilitacyjny aktualnie cwiczymyz synkiem w domu...postepy u niego widac malenkie choc sa
 
no to Jasiek spał wczoraj w dzień tylko godzinę (jednorazowo). Dziś też.
W nocy śpi od 20 do 8 rano, więc 12 godzin... Czasami w dzień spi trochę więcej, ale ostatnio własnie po godzinie po południu
 
MR mała chyba w porządku, gorzej ze mną... czuję że mnie bierze. CHOLERA!!!!! A córa cóż... może pogoda zła dzisiaj co?? A co do spania to powiem Ci, że jesteś moją nadzieją na drugie dziecko - takiego susła jak Xav to bym mogła mieć... i takiego przystojnego...:-p
Edis - jak Ty sobie radzisz z karmieniem i pracą? jest to jakiś kłopot dla Ciebie?
mama-wczesniaka - trzymamy kciuki, odzywaj sie czasem:tak:
 
Jula też z tych mało śpiących - drzemka dłuższa niż pół godziny to tylko na spacerze - inaczej to jest tak: zaśnie przy cycu, odłożona do łóżeczka max po 15 minutach staje na równe nogi i ryczy, i już nie chce zasnąć :-( i tak potrafi np. 3 razy w ciągu dnia... potem zasypia ok. 20.30, pierwsze karmienie ok. 23, a potem to loteria... albo co godzinę, albo co 1,5, albo tylko 2 razy... nigdy nie wiem, co mnie czeka ;-)
 
reklama
to ja noce mam podobne.................. teraz to około 23 sciagam pokarm (ale powiem wam, że już mi się wybitnie nie chce:confused2:) a jak mała się obudzi to daję jej herbatki i zwykle pomaga. a potem to loteria. wstanie czy nie wstaie
 
Do góry